DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

nagihan

adalet

hadi kacak  cok kaldin bile iyi geceler

hist sakin bu saate birsey yemeyin kalkin elma getirin yiyin baska birseye izin yok  :caca:

ღ°cerenay.♥.

ben zaten 20 kilo aldım , nasıl oldu anlamadım , üstelik  galiba karnım çatlamış  :y25:
belkide ondan kesildi iştahım , ne güzel hiç çatlağım yoktu .... ama karnım okadar büyüdükü olacağı oydu  :tongue3:
neyse içim kıyılıyo ben kendimi mutfağa götürüyorum birazdan gelirim

ღ°cerenay.♥.

adalet

oglumda sadece 13 kilo almistim ne guzeldi
bundan cok alacagima benziyor bende 20 yle tamamlasam iyi gerci 20 olmasa 30 olcak bunda fazlasi olacak deyil ya :toothy10:

kendime morel veriyorum

ღ°cerenay.♥.

07 Mart , 2007, 00:57:27 #1746 Son düzenlenme: 07 Mart , 2007, 01:02:45 cerenay
bende ilkinde 13 kilo almıştım, çok zayıf başlamıştım kilo bende kaldı ...52 kiloyla başladım doğumdan sonra 59 kiloda kaldım, boyuma göre iyiydi 1.70
ama bu sefer ne olacak bilmiyorum, bebek son 15 günde yaklaşık 1 kilo almış demekki doğuma kadar da en  az 1 kilo daha alır Allahın izniyle, kendimede 1 alsam , 22 kilo garanti :cildir:
:director: yandım ben , nasıl vercem bunlarıııııııııııııı

adalet

bebeyin suan kac kilo
senin boyun iyi kilon fazla beli olmaz
veririsin asil ben halime aglayayim :crybaby2:
birde benim basen bolgem var ne kadar zayif olsam yine cok kutu gorunuyor mesela gobek filan yok ama basenler beni cildirtiyor

ღ°cerenay.♥.

bebeğim maaşallah 2,900 müş. tabiki tahmini hesap...benimde göbeğim var , popoda var ....  ::)  benimkide arkaya doğru  :tongue3:
geçen sefer fazla kilo vericem diye uğraşmadım , çünkü yıllarca tüy sklette kaldım. kilo bana iyi geldi...ben tekrar 50 li rakamları nasıl görcem bilmiyorum :(

adalet

masallah bebegin iyimis Allah bagislasin

bos ver 50 olmasan 60 olursun saglikli olakta gerisi yalan biz kadinlar kiloyu cok kafamiza takiyoruz

ben gidip yataga girmesem cumali gidip yatmiyor efendim uykusu gelmiyormus sabah erken kalkiyon aksamda biraz erken yat diyorum beni dinlemiyor

iyi geceler canim yarin gorusmek dilegiyle  :wave:

ღ°cerenay.♥.

iyi geceler ,benim kızda beni bekliyor normalde ama son günlerde tek başına ( yani arkamda duruyor yatağı  :k06:) ve benden önce uyutmaya çalışıyorum
iyi geceler sizeeee  :wave: :sleepy1:

mirayım

:k02: gece yarılarına kadar muhabbet muhabbet sabahta kalkamıyonus tabii şafak tek rakan sayında benim gibi 10 da yatarsınız  :k06: tavuk gibiyim ben hiç gelen olmamış sabahtan beri yahuu nerdesiniz :laughing7:  ben gece rahat uyudum ama sanki benim bebişin hareketleri azaldı gibi kızlar sabahtan beri pek net hissedemedim karnımı sallıyorum bi esniyor o kadar acaba normalmi az öncede ufak bi kıpırtı oldu sanki kayar gibi :honk:

jbdun

kızlar nerelerdesiniz siz bu saate kadar gelmediniz yaw :icon_scratch:

mirayım nst ye giriyor musun? zamanın az kalmış çünkü

Almiş'inAnniş'i

ben geldiiiimmmmmmmm  :hello2:

kontroldeydik. şeker testim tekrar yapıldı 118 çıktı bu sefer. bebeğimiz birazcık iriymiş  :k02: 2835 gr. millet bu kadar çocuk çıkarıyo bizimki daha 1 ay duracak nerdeyse. allahım inşallah 1 kilo falan almaz bu ayda yoksa ben o koca şeyi nasıl çıkarıcam bilmiyoooooooommmmmmmm  :honk:

jbdun

razi hoşgeldin :hello2:
düşmüş  neyse şekerin,maaşallah almira bebişe :nazar:
iri olursa normal yapmazlar sanıyorum :icon_scratch: