DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

KARDEŞİM 81 DOĞUMLU RAZİCİM. MATEMATİK ÖĞREMENİ.ÖZEL DERSANEDE ÇALIŞIYOR. MSN DE AMA DIŞARIDA GÖZÜKÜYOR. DERS ÇALIŞCAKMIŞ. YARIN SINIFA TÜREV ANLATACAM DİYOR. BUGUN İZİN GÜNÜ KENDİSİNİN. :-[

Almiş'inAnniş'i

benimki de 84 lü ve oda dershanede çalışıyor ama aradığımda telefonu bile açamıyor :(

nagihan

BİZDE DENİZE HİÇ ULAŞAMIYORUZ.
SENİNKİ DERSANEDE NE İŞ YAPAR.

Deniz-believe

ya ablamın söledikleri doğru.bende hep yoğunum dersanede..matematik öğretmeni olmak çok zor.valla bizim dersanede bazı branslar oh oturuyolar bol bol bense yazık bana :nazar: değmesin aman bide hakkını albilse insan...
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Almiş'inAnniş'i

nagihan

HANGİ DERSANEDE ÇALIŞIYOR. KÜLTÜR MÜ YOKSA?  :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

evet hayatım kültür de çalışıyor. bu arada diğer sayfada kızlar baby einstein cd lerini indirmeyi tarfi etmişler
bende indiriyorum haberin oılsun

adalet

kiz bende msn deydim butun sohbeti kacirdim
benim dayimin esi dogum etcek onla konusuyordum kadinisini motife ediyorum oda bugun yada yarin dogurcak onunkide ilk ve cok heycanli hayirlisiyla bir dogursa ben burda dokuz dogurdum her gun ariyorum daha bebek gelmedi diyorlar herhalde yarin gelir

nagihan

ENİZDE İKİ SENE KÜLTÜRDE ÇALIŞTI BU SENE ATILIM FEN

adalet

kislar siz devam edin ben sonra gelirim
kahvali yapmadim yani cumaliyle az birsey yaptim simdi gercek kahvaltiyi yapcam :hungry:
cok aciktim sizde oglen yemeyini yersiniz herhalde
ben cok hamaratli oldugum icin anca kahavaltiya yetisiyorum

Almiş'inAnniş'i

tamam hayatım bekliyoz seni popomuz uyuşana kadar burdayız :D

Deniz-believe

CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Almiş'inAnniş'i

kaynanam yine bi dünya bişiler almış allahım koycak yerim kalmadı artık b.kunu çıakrmış durumda yani . ıvır zıvır alacağına bir bebek telsizi alsa ya. ihtiyaç duruken işgüzarlık yapıyo karıııııııııııııı  :violent1: