DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

sana inanamıyorum :honk:
tam aksini düşünüyorum. bence sezeryanda hiç bir estetik yok. asıl mucize normal doğum  :D dünyanın en muhteşem olayına şahit oluyorsun!
aman neyse ya...

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 11:43:48
kızlar günaydın. (gülşah ve adaletcim)

diğerleri uyuyun dicem ama bende uyuyodum dün çok yoruldum. annem ve kardeşim dktorumuzunu dediklerini duyduktan sonra bir telaş bir telaş. işler başladı temizlik yapıyoruz odayı bitirdik neredeyse. az bişi kaldı.

bu arada büyük esranın yeğenine üzüldüm. allahtan ailesine sabır diliyorum.

gülşah hastanede yaşadıkların çok kötü şeyler. özel hastanelere fazla para veriyoruz ama insana muameleleri paran sayesinde harika. bu arada cuma günü fox tv de sezeryan ve normal doğumu seyrettim. ahmetin gelmesini bekliyordum gece. önce sezeryanı gösterdi. kutudan birşey çıkarırmış gibi bebeği aldılar ellerine. çok acayibime gitti. eşime sordum sezeryan olursa sende benimle doğuma girermisin? girerim dedi. o zaman ben baygın olucam bebeğimizi ilk sen kucağına alırsın dedim .
neyse sonra normal doğumu seyrettim. ama inanamadım. çok korkuyorum. hiç hoş bir görüntü değildi. ve ne yapacam bilemiyorum. zaten birde şu 3 hafta kızımızı içerde tutmaya çalışma sorunumuz varya kafam iyice karıştı.
allah hepimize hayırlı ve sıhatli doğumlar versin. bebeklerimizide sağlıklı olarak kucaklarımıza alma fırsatı versin yarabbim.

Deniz-believe

CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

adalet

zaten tuz su yapiyor ne kadar cok tuz tuketsen vucut su topliyor
ben cok tuz yerim suyla hic aram yok aksama kadarda wc den cikmiyorum

Almiş'inAnniş'i

mirayım

Alıntı yapılan: believe - 05 Mart , 2007, 12:28:22
YA BURALARDA OKUDUKLARIM BENİ KORKUTMAYA BAŞLADI.DURUN YA BİZ DAHA EVLENMEDEN AAAAAAAAA KORKTUM :honk:YAV TEYZOŞ YA VALLA SENİN UĞRUNA BURALARDAYIM.TEYZOŞUM BE Bİ AN ÖNCE ZAMANI ZAMANDA SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE GELİVER KUCAĞIMIZA :binkybaby:TEYZOŞUN SENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.ÖZGE TEYZOŞU BİLE İNGİLTERELERDEN NAZIMIZA ELBİSE ALMIŞ PEMBİŞ PEMBİŞ :hello2: :occasion14: :-[

keşke bende hamile kalmadan önce okusaydım da belki daha bilinçli olurdum gerçi o zaman insan okuyor ama unutyuluyor ben normal doğumu çok okudum nefes alıp verme tekniklerini falan ama doğum kapıya dayandı şimdi tekrar baştan okuyorum hiçbirşey bilmiyormuşum meğer

hoşgeldin bu arada :tongue3:

adalet

kislar zor olan sanci bebek geldigi zaman agri olmiyor sadece yapmaniz gereken ikinmak bu kada

Almiş'inAnniş'i

ya sorma gülşahcım kocalarımız olmasa napardık  :y25:
bütün gece karnımı okşadı "kızım sakin ol, anneyi üzme" diye de sürekli konuştu  :D o kadar tatlıydı ki  :love3:

Alıntı yapılan: mirayım - 05 Mart , 2007, 12:21:08
ay sancısı diyorlar ya bende gece uyuyamıyorum idrara çıkmaktan sağa sola dönerken belimden kemik sesleri geliyo sabaha karşı sızıyorum artık eşim sessizce çıkıp gidiyor işe yazık oda azıcık daha sabretsin uyandır beni diyorum kıyamıyorum diyor

nagihan

hiç hoş bir görüntü dediğim kadın çok nasıl diyeyim zorlandı. ve onu görünce korktum razi. hatta kendimi tutamadım ağladım. kaçtım ahmetin yanından. dayanamadım.

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 12:30:00
tam aksini düşünüyorum. bence sezeryanda hiç bir estetik yok. asıl mucize normal doğum  :D dünyanın en muhteşem olayına şahit oluyorsun!
aman neyse ya...

diğerleri uyuyun dicem ama bende uyuyodum dün çok yoruldum. annem ve kardeşim dktorumuzunu dediklerini duyduktan sonra bir telaş bir telaş. işler başladı temizlik yapıyoruz odayı bitirdik neredeyse. az bişi kaldı.

gülşah hastanede yaşadıkların çok kötü şeyler. özel hastanelere fazla para veriyoruz ama insana muameleleri paran sayesinde harika. bu arada cuma günü fox tv de sezeryan ve normal doğumu seyrettim. ahmetin gelmesini bekliyordum gece. önce sezeryanı gösterdi. kutudan birşey çıkarırmış gibi bebeği aldılar ellerine. çok acayibime gitti. eşime sordum sezeryan olursa sende benimle doğuma girermisin? girerim dedi. o zaman ben baygın olucam bebeğimizi ilk sen kucağına alırsın dedim .
neyse sonra normal doğumu seyrettim. ama inanamadım. çok korkuyorum. hiç hoş bir görüntü değildi. ve ne yapacam bilemiyorum. zaten birde şu 3 hafta kızımızı içerde tutmaya çalışma sorunumuz varya kafam iyice karıştı.
allah hepimize hayırlı ve sıhatli doğumlar versin. bebeklerimizide sağlıklı olarak kucaklarımıza alma fırsatı versin yarabbim.

Almiş'inAnniş'i

eh haklı kızcağız bunun burda ne işi var ay bırak doğurmayı evlenmekten vaz geçecek  :toothy10:  :ehi:

YA BURALARDA OKUDUKLARIM BENİ KORKUTMAYA BAŞLADI.DURUN YA BİZ DAHA EVLENMEDEN AAAAAAAAA KORKTUM :honk:YAV TEYZOŞ YA VALLA SENİN UĞRUNA BURALARDAYIM.TEYZOŞUM BE Bİ AN ÖNCE ZAMANI ZAMANDA SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE GELİVER KUCAĞIMIZA :binkybaby:TEYZOŞUN SENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ.ÖZGE TEYZOŞU BİLE İNGİLTERELERDEN NAZIMIZA ELBİSE ALMIŞ PEMBİŞ PEMBİŞ :hello2: :occasion14: :-[

mirayım

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 12:35:06
hiç hoş bir görüntü dediğim kadın çok nasıl diyeyim zorlandı. ve onu görünce korktum razi. hatta kendimi tutamadım ağladım. kaçtım ahmetin yanından. dayanamadım.

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 12:30:00

aman neyse ya...

evet ben seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri bende yaşadım hatta forumda acısız normal doğum videosu var bi bakayım dedim için fena oldu ya

Almiş'inAnniş'i

hayır hayatım! tuz vücuttaki suyun tutulumunu sağlıyor! yeşil çay ise vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlıyor.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 05 Mart , 2007, 12:29:01
yeşil çay şişlikleri gideriyormu? ya ben içiyorum günde bir bardak yeşil çay. ama hala ayaklarım vede bacaklarım çok şiş.  :honk:

Almiş'inAnniş'i

doğururken hepsini öğrenirsin gülşahcım  :k06:

Alıntı yapılan: mirayım - 05 Mart , 2007, 12:32:44

keşke bende hamile kalmadan önce okusaydım da belki daha bilinçli olurdum gerçi o zaman insan okuyor ama unutyuluyor ben normal doğumu çok okudum nefes alıp verme tekniklerini falan ama doğum kapıya dayandı şimdi tekrar baştan okuyorum hiçbirşey bilmiyormuşum meğer

nagihan

DENİZ EVLENMEKTEN VAZGEÇECEKMİSİN ABLACIM?  HE SÖYLE BAKALIM KIZLARDA DUYSUN.  :ehi:

Ardaömür(Arzu)

Kızlar korkuya gerek yok o an geldiğinde zaten heyecandan acı bile azalıyo asıl zor olan hamilelik yani bilinmezlik sizde başarıyla bunu bitirmek üzeresiniz bu kadar zor olsa 2.3. hatta 5. bile doğuranlar var doğururlarmıydı
şişlikler doğumdan sonrada kısa bi süre kalıyo sonra geçiyor hadi kolay gele

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 05 Mart , 2007, 12:39:55
doğururken hepsini öğrenirsin gülşahcım  :k06:

Alıntı yapılan: mirayım - 05 Mart , 2007, 12:32:44

herkes doğururken öğrenirim deseydi doğum kursları olmazdı hiç.