DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 04 Mart , 2007, 21:26:57
vaybe razi sen neymissin oyle tekmeyi koyarim filan aferin kiz :icon_thumright:

ben 43 numara ayakabi kulaniyorum spor dogum etikten sonra esim kulanacak :toothy10:
:ehi: :toothy10:

adalet

geldim hayatim ama kocam evde ve bilgisayarin basindaydi onu kaldirdim simdi sira bende biraz

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldiiiiiiiiinnnn,bende kaçacaktım azkaldı, bacaklarım davul gibi olmuş ve belim çok ağrıyor bugün ,  hiç bir iş yapmadım ,yapamadım yani...

adalet

hic sorma bu sisle ne yapcaz
cumali diyorku ayaklarin kum torbasina benzemis :toothy10:yalanda soylemiyor

ben cok tursu ve tuz tuketim, bu aralar biraz azltim, sanirim benim sismem ondan bu kadar cok

ღ°cerenay.♥.

diğer forumda bi haber okudum şimdi , canım sıkıldı ... (papağan) esranın yeğeni vefat etmiş kazada...kız arkadaşıyla beraber kaza yapan bir haber
izledim tv de o mu acaba ? senin bilgin var mı?

adalet

canim bende nagiste duydum tam olarak benim haberimde yok bende cok uzuldum allah ailesine sabir versin cok zor

adalet

aslihancim ben kaciyorum canim hem gec oldu sende uyu

iyi geceler optuk

ღ°cerenay.♥.

ben ne zamandır haberleri izleyemiyordum ,kızım yüzünden...sürekli dvd takılı duruyor, kablosu sorunluda ,zırt pırt değiştirmek zor geliyor...neyse bu akşam izleyeceğim tuttu ve ağlama krizine girdim...peşpeşe öyle haberler izledim ki dayanamadım , ama beni en çok etkileyen  kazada ölen gencin haberi oldu... annesi babası ve kardeşi gelip gördüler o halde ve yaklaşık 1,5 saat gözlerinin önünde kaldı  öylece...okadar etkilendim , okadar ağladım ki eltim uğramıştı , ona anlattım ve dedimki haberleri izlememekle iyi yapıyormuşum

eğer o çcuksa esranın yeğeni , Allah sabır versin,çok zor...

ღ°cerenay.♥.

tamam adalet iyi geceler , benimde yarın kontrolüm var zaten  , erken kalkmam gerek  :wave:
iyi geceler

mirayım

günaydın kızla ayaklar şişiyorya bizim bi sitede okumuştum çok su tutulmasından diyordu  :dontknow: bende tuzdan diyordum bulursam yapıştırayım buraya

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 05 Mart , 2007, 01:34:03
ben ne zamandır haberleri izleyemiyordum ,kızım yüzünden...sürekli dvd takılı duruyor, kablosu sorunluda ,zırt pırt değiştirmek zor geliyor...neyse bu akşam izleyeceğim tuttu ve ağlama krizine girdim...peşpeşe öyle haberler izledim ki dayanamadım , ama beni en çok etkileyen  kazada ölen gencin haberi oldu... annesi babası ve kardeşi gelip gördüler o halde ve yaklaşık 1,5 saat gözlerinin önünde kaldı  öylece...okadar etkilendim , okadar ağladım ki eltim uğramıştı , ona anlattım ve dedimki haberleri izlememekle iyi yapıyormuşum

eğer o çcuksa esranın yeğeni , Allah sabır versin,çok zor...

canim kusara bakma aksam esim basimda bekliyordu o yuzden hemen ciktim
sanirim senin anlatigin esranin yeni nagihanda boyle seyler yazmisti sonra sildi allah sabir versin :crybaby2:

en iyisi haberleri izlememek bende bazen hurriyet gaztesini okuyorum acikli haberleri okuyunca kendimi tuta miyorum cok uzuluyorum

nagihan

05 Mart , 2007, 11:43:48 #1571 Son düzenlenme: 05 Mart , 2007, 11:57:36 nagihan82
kızlar günaydın. (gülşah ve adaletcim)

diğerleri uyuyun dicem ama bende uyuyodum dün çok yoruldum. annem ve kardeşim dktorumuzunu dediklerini duyduktan sonra bir telaş bir telaş. işler başladı temizlik yapıyoruz odayı bitirdik neredeyse. az bişi kaldı.

bu arada büyük esranın yeğenine üzüldüm. allahtan ailesine sabır diliyorum.

gülşah hastanede yaşadıkların çok kötü şeyler. özel hastanelere fazla para veriyoruz ama insana muameleleri paran sayesinde harika. bu arada cuma günü fox tv de sezeryan ve normal doğumu seyrettim. ahmetin gelmesini bekliyordum gece. önce sezeryanı gösterdi. kutudan birşey çıkarırmış gibi bebeği aldılar ellerine. çok acayibime gitti. eşime sordum sezeryan olursa sende benimle doğuma girermisin? girerim dedi. o zaman ben baygın olucam bebeğimizi ilk sen kucağına alırsın dedim .
neyse sonra normal doğumu seyrettim. ama inanamadım. çok korkuyorum. hiç hoş bir görüntü değildi. ve ne yapacam bilemiyorum. zaten birde şu 3 hafta kızımızı içerde tutmaya çalışma sorunumuz varya kafam iyice karıştı.
allah hepimize hayırlı ve sıhatli doğumlar versin. bebeklerimizide sağlıklı olarak kucaklarımıza alma fırsatı versin yarabbim.

adalet

gunaydin nagis

sen kocayi gorunce bizi unutun :toothy10:

nagihanin yegni deyil esranin yegni

mirayım

günaydın nagihancım . . .
evet ya o fox tv dekini bende izliycektim 00:30 da olduğundan uyumuş kalmıştım çok istiyordum izlemek. ..fakat ben national geo.da izlemiştim anne karnındaki bebeğin gelişimini hatta geçen gün ikiz üçüz ve dördüzleri gösterdiler kadın üçüzleri normal doğ.yapmak için direndi ve yaptıda evet çıkışı pek hoş değil :honk: olsun biz yine düşünmeyelim bunları

nagihan

national geo. daki leri herkes bana söylüyor. bana kısmet olmadı seyretmek. eşimden istedim netten bulmaya çalışacak.  ::)