DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 04 Mart , 2007, 03:33:03
malesef burada elektirik kesildi, yoksa seni yalnız bırakmazdım  :D

neyse bende gidip yatayım bari,kimsecikler yok

aslihan biliyorudum canim yoksa sen hemen kacanlarda deyilsin bende bekledim gelmeyince yatmaya gitim

adalet

kislar bugun hic ugramamissiniz nerdesiniz
kocisleri yanliz birakmiyorsunuz
bizde disariya ciktik ay bir yagmur yagdiki sormayin Allah tanki burdaki butun yerler kapali biraz gezdik eve geldik
cok yoruldum

mirayim sanada gecmis olsun hayirlisiyla bebeyini al kucagina

Almiş'inAnniş'i

herkese selamlar...

ay gülşah yaşadıkların gerçekten de sinir bozucu şeyler. bewn biraz da bu yüzden istiyorum normal doğumu. baygın olmayayım ki ne halt ediyorlar göreyim .kafamı bozarlarsa tekmeyi koydummu getiririm ben onları kendilerine  :caca:
herkes haddini bilsin ve işini yapsın canım ne bu yani  :cussing:
gerçi bi rivayete göre ebeler bunu kasten yapıyormuş. hamileyi sinirlendirince daha iyi ıkınıyormuşsun. hani şunu bi çıkarayım gösteririm ben sana gününü! hesabı  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

benim ayaklar şişmeye başladı artık davul gibi. zavallı kocacım dün akşam ayaklarımın halini görünce önce korkuyla bir çığlık attı sonra da bana fırça attı  :honk:

adalet

vaybe razi sen neymissin oyle tekmeyi koyarim filan aferin kiz :icon_thumright:

ben 43 numara ayakabi kulaniyorum spor dogum etikten sonra esim kulanacak :toothy10:

mirayım

04 Mart , 2007, 21:58:38 #1550 Son düzenlenme: 04 Mart , 2007, 22:01:50 mirayım
evet eller ve ayaklar şişiyor benikilerde davul oluyo akşam tv izlerken birde çorap iz yapıyo anlaşılıyo baya ;D

Almiş'inAnniş'i

ben gelene kadar kimse kalmamış. şafak beyle tartıştık birazcık bende soluğu burda aldım.protesto yani  :protest:

jbdun

Almiş'inAnniş'i

yok hayatım. bizim bir fırın vardı tamir için k.pedere gitmişti ramazandan beri geri gelcek diye bekliyorum. en son bu gün dedim halletmezsen eve almicam seni. onu taşırken yorulmuş beyfendi de hırsını benden aldı  :cussing:

gerçi ben ona dedim zahmet etme istersen ben yarın gider beko dan alırım yeni bi tane, eve kadar da getiriyorlar trip yapmadan adamlar  :k06:  ama kabul etmedi...  :caca:

jbdun

:k06:
ya şu ikonları çok güzel yerleştirmişsin razi,komik oldu okurken :icon_thumright:
hadi gözün aydın gelmiş fırının :D

Almiş'inAnniş'i

fırın geldi  :laughing7: koca gitti  :honk:
(bunlar gerçekler hayatım. suratım bu hale giriyo  :toothy10:)

jbdun

:toothy10:
bukalemun gibisin valla,şekilden şekle giriyon :tongue3:

jbdun

ღ°cerenay.♥.

gece kuşum adaletim bile yok , herkes gitmiş :(
tek başıma takılayım biraz ,bakalım ben yokken neler olmuş  :dontknow:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 04 Mart , 2007, 21:18:27
benim ayaklar şişmeye başladı artık davul gibi. zavallı kocacım dün akşam ayaklarımın halini görünce önce korkuyla bir çığlık attı sonra da bana fırça attı  :honk:

benimde çok fena şişiyor ,(deli gibi turşu yememe ,ve hergün tuzlu ayran içmeme rağmen)  ilk hamileliğimde en fazla 2 kere şişmişti .oda benim hatamdan dolayı... ama şimdi sürekli şişiyor , pc başında çok oturduğum için olduğunu düşünüyordum ama bugün daha oturmadan şişti...bide benim sadece ayaklarım değil bacaklarımda şişiyor, dizüstü oturamıyorum , patlayacak gibi oluyor