DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 02 Mart , 2007, 13:23:47
bizde dil bilmiyoruz ben banyoda olunca soyliyorum sakin acma diye
o bana diyorki ya tanidik olsa ben delikte bakarim o zaman acarim ya hangi tanidik ben acma diyorsam acma ama velet yine bildigini okuyor

bende banyoya girerken iyice tembihliyorum ,artık  anahtarı açabiliyor, eskiden açamıyordu kafam rahattı...

adalet

evet canim dun yedigim kekein acisini cekiyorum
cocuk buyunce mideye baski yapiyormus ondan oluyormus oglumda cok cektim bundanda yeni basladi

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 02 Mart , 2007, 13:28:09
evet canim dun yedigim kekein acisini cekiyorum
cocuk buyunce mideye baski yapiyormus ondan oluyormus oglumda cok cektim bundanda yeni basladi
ben rahattım bu sefer ,hatta iki hamileliğimi kıyaslarken bahsettim çok rahatım bu sefer diye,nazar ettim galiba kendime  :'(
evet midemizi yukarı doğru ittikleri için ,midemizdeki asit yukarı çıkıp yanmaya sbep oluyor,yani eskilerin çocuk şaçlandı masalı tarihe karıştı... :D

ღ°cerenay.♥.

ben işim var kalkmam lazım dedim , razi kayboldu ortalıktan... :icon_scratch: ben hala burdayım

adalet

hadi bende gidiyorum benimde islerim var gec bulusuruz optuk sizleri

ღ°cerenay.♥.

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 02 Mart , 2007, 12:47:29
hayatım çok üzüldüm ben ya :( ama sağlıkla doğsun da erken gelmiş geç gelmiş çok sorun değil. bütün kalbimle dua ediyorum senin için!!!

Alıntı yapılan: nagihan82 - 01 Mart , 2007, 17:13:37
kızlar selam dün akşam canım nete girmek istmedi. sabahta biliyonuz doktordaydık. suyumuz azalmış sanırım kaçak var bende. bir hafta önce su çok iyiydi şimdi az. doktor bol bol su iç dedi 3 hafta onu içerde tutmamız lazım dedi. ve sonra duruma göre alıcaz dedi. yani neler olcak bilmiyorum.  :y25:

razicim çok sağol dualarınızın benimle olduğunu biliyorum. bu sabahta biraz endişelendim. doktor hareketlerini izliceksin dedi ya sabah hiç hareket etmiyordu çok korktum ama gün içerisinde hareketleri çok iyiydi hatta biraz önce neredeyse göbişimi alıp fırlayacak bir yerlere ama annesi ona bugun ciciler aldı dünde almıştı bu arada ben onları size bahsetmedim  :y25: moralim hiç yoktuki dün  :y25: ama bugun iyiyiz neyse yarın fotolarını çekip sizlere gösteririrm.
bu arada yine yoksunuz ortalarda. nerelerdesiniz?

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 02 Mart , 2007, 12:57:44
nagiş allah senin damadına sabır versin kıııııııızzzzzzz   :toothy10:

bide ben evlenirken beni görcektiniz babamı zor ikna ettiler yaaaaaa annem zavallı benim ısrarlarıma dayanamayıp he deyivermişti. babamıda anneannem ve dedem ikna etti  :occasion5:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 02 Mart , 2007, 12:59:19
kıdemli nagiş tebrikler  :hello2:  :flowers:

razicim sana yetişmek mümkün mü.
razim izindeyim.
  ;D

nagihan

[/quote]
kız dur sırayı bozma  :caca: :k06:

korkma bişey olmaz Allahın izniyle, benim eltimin birincide resmen kaçak vardı,suyu çok azalmıştı,bebeğe işey olmadı. bebeği gününden erken doğdu ama neticede benim hiç bişeyim yoktu benimkide 15 gün erken doğdu... :k06:

bide şu var , doktorun seni sezeryan yapmayı kafaya koyduysa, zemin hazırlıyor olabilir  ::)

aslıhancım doktorumun zemin hazırladığını zannetmiyorum zaten özel hastane ve benim özel sağlık sigortam mevcut. yani sigortacıyız ya temkinliyiz anacım  :aferin:

ve ben doğumumun normal olmasını istediğimi en başından ona söyledim. ve süreklide hatırlatıyorum. suyumun azaldığı dopler sonuçlarından çıktı ve hafta :aferin:ya perşembe nst ye başlıyoruz. dediki doktorumuz dışarıdamı sağlıklı içeridemi ona karar vericez. işte ben bu cümleleri duyunca bayılıyordum az kalsın. şoke oldum yaw  :icon_scratch: :'(

8 nisana kadar tutsak keşke annesi ile aynı gün doğum günü kutlar naz hanımmmm  :occasion14: :icon_flower:

[/quote]

ღ°cerenay.♥.

özel sigortada durum nasıl bilmiyorum ama doktor bi şekilde parasını alacak sonunda...senden yada sigortandan...bende en başta söylemiştim normal istediğimi ,hatta normal doğumu daha pahalı çıkartmıştı doktorum,sonuna kadarda normal diye gittim. ama kontrole diye gittik kendimiz ameliyathanede bulduk , nasıl oldu bizde anlayamadık  :icon_scratch:...bebeğin sıkıntıda dedi, normal istediğim için suni sancı verdi , nst sonucuna baktı ve dooooğğğruuuu sezeryana... :dontknow:
neyse konuyla ilgisi yoktu ama , bunuda unutamadığım bir anım olarak anlatıverdim  :-[ 8)
ne derler erkeklerin askerlik , kadınlarında doğum anıları....

ღ°cerenay.♥.

bu arada , hemen hemen başabaş gidiyorduk , nasıl oldu sen bana 200 mesaj farkattın yaaaaaaaaa :y25:

nagihan

valla numaraları ben yazmıyom. otomatik dimi?  :toothy10:

adalet

iyi aksamlar kislar
oh sohbet baslamis nagis iyi olmana sevindim

aslihan dogru soyliyon bende normal istiyordum benimkide vakumla oldu hersey son ana kadar deyisiyor saglikli olsunlar nasil gelmek istiyorlarsa gelsinler veletler

nagihan

bende sizinle aynı fikirdeyim şuan ama şu su meselesi beni yormaya başladı yaw.
sürekli wc ye gidiyorum ayol  :-[