DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

bende hamurlu şeyleri çok seviyorum. özellikle köy ekmeğine bayılıyorummmm. :suclu:

Almiş'inAnniş'i

günaydın :D
bakalım neler kaynatmışsınız okuyup geliyorum ;)

nagihan

kızlar ara ara kalkıp iş yapcam merak etmeyin netteyim .kaçmıyommmm
:hieyt:

adalet

biz hamur isleri azaltsak iyi olur
bu arada bebekler olsa zaten kilo diye birsey kalmaz heleki emziriyorsan ye ye zayif kal
cumali bey gece sabaha kadar emiyordu kendisi memeyi cikartiyordu hic gozlerini acmadan bense yatiyordum

cumali bir yasindayken babam gile misafirlige gitmistim ablamda gelmisti iki baci yatagimizi yan yana koyduk cumaliyi aramiza koyduk ben sabah kalkip lavboya gitim cumalide ablami ben sanarak gogslerini acmis ablam yatiyor agzini memeye koydu ben iceriye girdim gozunu acti beni gordu ablamin gogsune bir yapistirdi kadin uykuda uyandi nasil agliyor ben niye gitmisim onu orda birakmisim cok gulmustuk sizde hazirlikli olun

adalet

nagihan

adalet

kislar sabah bir bardak meyve suyunu ictim suan midem cok kutu yaniyor :crybaby2:

nagihan

bol bol su iç adalet. yada mide şurubun varsa onu iç
ama su iç ki mideni yıkasınnnn asiti atsın.

Almiş'inAnniş'i

geldim canlarım bizde dün eminönü ne gittik bebeğin patikleri için gerekli süsleme malzemesini aldık. feribota bindik kocamla başbaşa denizi seyrettik çok özlemişim onunla yalnız kalmayı ve gezmeyi ya :( sağolsun k.valide dim dim peşimizde her herde kuyruk gibi ayrılmıyo peşimden :(

nagihan

ay bir ara bizde öyleydik. hele de ahmet annesinin yanında benim elimi tutardı çokkk utanırdım. şimdi amannnnnnn amannnn  :muzz: :hello2:

adalet

canim surubum yok bol bol su ictim bakalim ac karniyla meyve suyunu icmistim ondan bu kadar yaniyor

aa siz nereye gitseniz kaynanalarinizda mi goturuyorsunuz insan rahat edemezki

nagihan

ferbot dedin ya geçmişte ahmetle beşiktaş kaçamağımız aklıma geldi. ayyyy ne güzeldi o zaman sevglüydük.  :occasion14:

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 23 Şubat , 2007, 12:59:16
ferbot dedin ya geçmişte ahmetle beşiktaş kaçamağımız aklıma geldi. ayyyy ne güzeldi o zaman sevglüydük.  :occasion14:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

adalet

kislar ben kactim kahvaliti yapcaz kocamla yine gelirim
sizde oglen yemeyini yersiniz her halde

simcik sizi optum byeeeee

nagihan

saat 11 de kahvaltı yaptım. acıkmadım kiiii öyle eskisi gibi yemek yemek yk. kilo almamam lazımmm . :honk: