DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

evet adalet kendim yapıyorum gerçi k.validemin bir arkadaşı ve onun gelini de yardımcı oluyor çünkü 100-120 tane falan olacak. hem ist. de mevlüt yapıcam hemde bafra da o yüzden biraz fazla lazım :D

nagihan

koca carrefourda dalan bulamadım. ve dalinlerin fiyatı acayip pahalı.sıvı deterjan pahalı yumuşatıcısı o kadar pahalı değil. bende hacışakir denicem bakalım.
ben anneme gidiyom. yemekten sonra görüşürüz kızlar. forumdasınız dimi. yalnız bırakmayın beni heeeeeee :aferin:

adalet

bende oglumun elbiselerini haci sakir tozuyla yikiyordum tavsiye ederim

ben burdayim diyer kizlari bilmiyorum

Almiş'inAnniş'i

ya ben yemeğe gidip gitmemek konusunda kararsızım biraz. çok halsizim ama kocam da heves etmiş şimdi onu da kırmak istemiyorum. siz ne dersiniz?

adalet

kocani kirma bence adamin kursaginda kalmasin git guzel guzel yemeyini ye

bende simdi cok aciktim biraz az yiyince vucudum isyan ediyor :occasion5:

Almiş'inAnniş'i

rezervasyonu iptal ettirmemiş adamcağız gerçekten istiyo demek ki ben gidiyorum canım. hazırlanayım bari  :occasion14:

adalet

simdimi gitcen gule gule

neyse bende hepiniz beklerim

Almiş'inAnniş'i

makyaj yaptım üzerimi giyindim cici oldum gidiyorum adaletcim. mucx :D

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 14 Şubat , 2007, 18:43:54
makyaj yaptım üzerimi giyindim cici oldum gidiyorum adaletcim. mucx :D

he he ne guzel :hello2: esim salisiyor :-[ bende oglumla bas basa yemegimizi yiyecez :hungry:

nagihan

ben burdayım adalet.razi ye bak nazlanmış valla. benim kocam götürcek ben yemeğe gitmicem.
ben haftaya götürcem eşimi yeeğe.dalga geçiyom onunla. k.kartıyla seni yemeğe götürcem nasılsa sen ödüyon diyom gülüyooo.ama sarı laleler ve güller süperdi. bayıldım valla

adalet

nagihancim oyle onlarin parasiyla onlara hediye vs yapiyoruz
hayat musterektir

razicimde biliyorya bugun kocasi nazini cekecek ya ondan yapiyor

nagihan

bizler çok şanslıyız valla.
biz eşlerimizin eşlerimizde bizlerin nazlarını çekiyolar.  :occasion5:

adalet

tam 90 gunum kaldi bebisime kavusmam  :hello2:
sizinkiler daha az kalmis hayirlisiyla bir dogursak malaklerimizi ne super olacak

ღ°cerenay.♥.

ben gelddim ,azönce eltim geldi,iyi değilim ,ben 1 ay daha nasıl beklicem ,gittikçe kötü oluyorum falan muhabbeti oldu. gitti 10 dakka sonra geri geldi, hadi bulaşığı yıkayalım , bide doğurursun falan nolur nolmaz    diye...  :k06:

nagihan

benimde 65 gün kaldı ama naz hanım pek yerinden memnun değil sanırım. acayip tekmeler savuruyor.biraz önce bayağı kötü bir tekme yedim. :honk: