DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

40 yaş ilk doğum için riskli. daha önceden çocuk yaptıysan riski yok diye biliyorum ben :S

Alıntı yapılan: adalet - 08 Şubat , 2007, 22:53:29
evet canim bide kiz istiyoruz onuda 30 ve 35 arasi yapariz
canim sende ucuncuyu yaparsin 40 yasina kadar dogura biliyon biraz riskli olsada cogu aneler bu yasta anne oluyorlar
iyi olur iki oglan bir kiz yada iki kiz bir oglan

Almiş'inAnniş'i

kızlar karnımızda kocaman kütleler var bırakın da ağrısın yani zavallı bellerimiz  :ehi:

adalet

gunaydir razicim

annem beni 40 yaslarinda dogurmus, dr.lar oyle diyorlar duymustum biraz zor oluyor
bir kizin olsun sen ikiyide dogurursun ucude kocan kendisi yumusacak hata kendisi istiyecek ben bebk istiyorum diye
kendi kocamda bilirim

Almiş'inAnniş'i

günaydın hayatım :D
doğurmasına doğurulur 40 da ama benim gözüm keser de yapabilir miyim onu bilmiyorum...

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar,sabah muhabbetini etmişsiniz gitmişsiniz.
:y25:
razi ankette oyunu değiştirebilirsin artık,emine düzelttl sağolsun.önce silice donra tekrar oy vericen.  :icon_thumright:[/font]

adalet

iyi aksamlar.gelde aksam muhabbetini yapak biraz

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar adalet ,annemlerdeyim ,buradaki pc bi felaket,okadar yavaş ki  :BangHead:

adalet

ne guzel annen gile yakin olmak istediyin zaman gelip gidersin
bende biraz once annemi ve kaynanami aradim cok ozlemistim onlari

ღ°cerenay.♥.

evet gerçekten iyi oluyor,helede doğum yapınca...uzak olsak sürekli yanımda kalamazdı annem ( sezeryan olduğum için yardıma muhtaçtım) ,kadının kendi işide pek aksamadı böylece...tek sorun var ,oda 4. katta oturuyorum ve asansör yoooookk  :BangHead:
bende mahvoluyorum bu yüzden

adalet

09 Şubat , 2007, 22:52:57 #459 Son düzenlenme: 10 Şubat , 2007, 00:00:54 adalet
biz genc oldugumuz halda merdivenlerde cikamiyoruz onlarda yasli biraz zor olur. senin icin iyi aslinda gunde bir defa inip cikmak dogumun kolay olur
vallah ben merdivende cikip inmeyi hic sevmiyorum kendimi tasiyamiyorum ben agirim ondan olsa gerek

ღ°cerenay.♥.

valla ilk doğum sezeryan olduğundan merdivenin bi faydası olmadı...okadar balonuda boşuna şişirdik  :tongue3: .dedim ya varislerim var ,yani olmaması geren bi yerde , canım çıkıyor çıkana kadar.nefes nefese kalıyorum  :tongue3:

adalet

bugun kimse bizim sayfamiza ugramamis :crybaby2:
aslihan ve razi nerdesiniz

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar ben geldim,aslında daha erken saattede gelmiştim ama kimsecikler yoktu sitede sonra ben uyuyakalmışım  :tongue3:

adalet

hosgeldin canim benim misafirim vardi o yuzden foruma girmedim gitiler bende burdayim her zamanki gibi

ღ°cerenay.♥.

evet bir sen bir ben birde bizim bebişler  :tongue3: :laughing7: