DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

CANIM DAHA KARAR VERMEDIM ILK DOGUMUM VAKUMLA OLMUSTU SIMDI NASIL OLUR BILMIYORUM  EPIDURAL ANESTEZI ISTIYORUM ODA BIRAZ YAN ETKILERI VARMIS BILMIYORUM COK KARARSIZIM PEKI SEN NEYE KARAR VERDIN

ღ°cerenay.♥.

sezeryanda olsa normalde olsa anestezi konusanda  epidural istiyorum Allah ın izniyle.
ama doğuma gelinceeee...biliyorsundur burada sezeryan çok moda :D .ben ilk doğumumu normal istedim ,en sonunda beni sezeryan yaptılar.

ama şimdi işler karıştı ,benim açımdan yani...ikinciyi gene normal istiyordum ,hatta bizim doktorların buna yanaşmadığını bildiğim halde diretecektim.ssvd grubunada üye oldum dayanışma için ama şimdi korkarım ki sezeryanı kendim tercih edicem,yoksa eşim yanımda olamayacak...kısmet inşallah rabbim dualarımı kabul ederde herşey yolunda giderse normal olmasını isterim

adalet

AMIN CANIM HAKIMIZDA NE HAYIRLIYSE O OLSUN INSAN ISTEYINCE OLMIYOR BEN ILK DOGUMDA KENDIMI NORMALA HAZIRLAMISTIM OLMADI  SEZERYAN YAPACAKLARDI AMA OGLUMUN TEHLIKESI VARDI O YUZDEN VAKUMLA OLDUM BIRAZ ZOR OLDU BURDA SEZRYAN YAPMIYORLAR MEJBURI OLMASA
PEK DUSUNMEMEYE CALISIYORUM NASIL OLSA DOGURACAZ SITRESE GEREK YOK

ღ°cerenay.♥.

adalet

CANIM ZATEN INGILIZCEM YOK ESIM HER DAKIKA YANIMDA OLACAK ZAVALI YANDI :-[

ღ°cerenay.♥.

benim eşim ilk doğumda yanımdaydı,ikincide farklı bir doktora gittim en baştan ,"eşimi doğuma alıcakmısın " diye sormamakla büyük hata etmişim.bu yüzden doktorumu değiştirdim ,bu yenisi nasıl hiç bilmiyorum,haftaya ilk defa gidicem."eşine güvenirsem alırm dedi" (bayılma konusunda yani...)

adalet

INSALLAH ESIN YANINDA OLUR EN AZINDA SANA DESTEK OLUR OZELDEMI YAPACAN DOGUMUNU
BURDA HERKESIN ESIYLE BERABER DOGUMA GIRIYOR BENIMKI BIRAZ DAHA AVANTAJLI DOGUMDAN SONRADA YANIMDA OLACAK CUNKU NORMALDE DOGUMDA SONRA AKSAM KIMSE YANINDA KALMIYOR BENIMKI KALACAK :muzz:

ღ°cerenay.♥.

doğumu , sigortayla anlaşmalı özel hastanede yapıcam kısmetse. ilkinide orda yapmıştım ama ozaman sigorta destek olmuyordu. eşim doğumdan sonra hastanede,yanımda kalabilecek yani.

adalet

IYI O ZAMAN ESININ YANINDA OLMASI
ARKADASIM IKI AY ONCE DOGUM YAPTI ESI DOGUMDA YANINDAYDI DOGUM BITIKTEN SONRA GECE BIRAKMADILAR KALSIN BIZDE ZIYARETINE GITIK OGLUMU ICERIYE ALMADILAR VE BIZDE ELIMIZI YIKADIK SONRA BIZI ICERIYE ALDILR COK DIKAT EDIYORLAR

ღ°cerenay.♥.

burada özelde olunca izin veriyolar gece birinin kalmasına,ben böyle biliyorum ya inşallah değişmemiştir kural  ::)
9 ay önce eltim doğum yaptı eşide kaldı yanında büyük oğluda...
aslında ordakilerin yaptığı doğru...bizim neremiz doğruki hastanemiz olsun...   :dontknow: :y25:

Almiş'inAnniş'i

40bin kere maşallah canım. sen bebeğine her gün 3 er kere felak ve nas surelerini oku mutlaka. :D

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Şubat , 2007, 21:22:45
iyi akşamlar ,
adalet gene birtek sen varsın online...çok boş kalıyor bu sayfa  :y25: :crybaby2:

safakrazi ,bende korkuyorum nazar deyecek diye aslında ,böyle küçük resimler falan koyuyorum ancak...gören maaşallah desin,ben diyorum herkesin bebeğine :-[

Almiş'inAnniş'i

ssvd nedir? :S

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Şubat , 2007, 22:37:07
sezeryanda olsa normalde olsa anestezi konusanda  epidural istiyorum Allah ın izniyle.
ama doğuma gelinceeee...biliyorsundur burada sezeryan çok moda :D .ben ilk doğumumu normal istedim ,en sonunda beni sezeryan yaptılar.

ama şimdi işler karıştı ,benim açımdan yani...ikinciyi gene normal istiyordum ,hatta bizim doktorların buna yanaşmadığını bildiğim halde diretecektim.ssvd grubunada üye oldum dayanışma için ama şimdi korkarım ki sezeryanı kendim tercih edicem,yoksa eşim yanımda olamayacak...kısmet inşallah rabbim dualarımı kabul ederde herşey yolunda giderse normal olmasını isterim

Almiş'inAnniş'i

adaletcim sen en zorunun üstesinden gelmişsin vakumla doğurmuşsun. normal doğum senin için nedir ki! :D güzel arkadaşım sen bu işi de başarırsın ;)

Alıntı yapılan: adalet - 07 Şubat , 2007, 22:47:08
AMIN CANIM HAKIMIZDA NE HAYIRLIYSE O OLSUN INSAN ISTEYINCE OLMIYOR BEN ILK DOGUMDA KENDIMI NORMALA HAZIRLAMISTIM OLMADI  SEZERYAN YAPACAKLARDI AMA OGLUMUN TEHLIKESI VARDI O YUZDEN VAKUMLA OLDUM BIRAZ ZOR OLDU BURDA SEZRYAN YAPMIYORLAR MEJBURI OLMASA
PEK DUSUNMEMEYE CALISIYORUM NASIL OLSA DOGURACAZ SITRESE GEREK YOK

Almiş'inAnniş'i

kızlar siz gece ne güzel muhabbet ediyorsunuz benim saatlerim uyuşmuyor malesef ama yinede geri kalırmıyım ben hiiiiiiiiiiiçççççççç  :ehi: bakınız hepsine cevap yazdım.  :laughing7:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Şubat , 2007, 10:46:16
kızlar siz gece ne güzel muhabbet ediyorsunuz benim saatlerim uyuşmuyor malesef ama yinede geri kalırmıyım ben hiiiiiiiiiiiçççççççç  :ehi: bakınız hepsine cevap yazdım.  :laughing7:
vallah razicim aksamda bize katilsan super olacak
ama masallah butun konulara hakimsin :hieyt: