DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

alper bak aglarim :y25: teyzen gelince niye durmiyon birak anneyle teyze bas basa kalsin

nagihan

adalet

nagihan

aslıhan merhaba
razi ms kapandı sende anlamadım. forumda gözüküyorsun ama  :director:

Almiş'inAnniş'i

ya uyuyama uyumasın ama durmuyo ki ağlıyo sürekli pozisyon değiştircen yüz üstü olmadı sırt üstü yine olmadı tekrar yüzüstü falan!!!

Alıntı yapılan: nagihan82 - 21 Nisan , 2007, 19:59:30
Alıntı yapılan: safakrazi - 21 Nisan , 2007, 13:12:46
ya ben anlamıyorum karnı tok, altı temiz, gazı yok! niye uyumuyoooooooooooooooooooooooooooo???????????????
razi bugun nazda susmuyoooo. bende isyanlardayım. biraz temizlik yapayım dedim kızım saat 3 ten beri uyanık ve uyutamıyorum ahmet geldi de nöbeti ona devrettim biraz dinleneyim dedim. altı temiz gazı için pışpışlıyom ama uyumuyoooo. nazar deydi bizim bebeklere sanırımmmmm.  :'(

jbdun

Alıntı yapılan: nagihan82 - 21 Nisan , 2007, 22:23:22
sağol jbdun. sen nasılsın ecrin nasıl?

biz iyiyiz allaha şükür nagihancım,geziyoruz kızımla :k06:
naz bebeği öpüyo ecrin ablası :opucuk:

jbdun

aslıhan alperin gaz sancısı mı?erkek bebeklerde daha çok oluyomuş galiba dimi canım?
adalet sen nasılsın?biz haftasonu hep gezdiğimiz için tam takılamadım foruma :suclu:
razi ve nagihan bebekken çok değişken olurmuş bebekler,en azından 40ları çıkana kadar,derler...

nagihan

umarım kırkından sonra herşey normale döner jbdun yoksa ben sürekli ağlama modunda olacam  :(

burcu-emir

kızlar merhaba,
nagişcim hoşgeldin canım,sarılık derdini atlatmışsınız sevindim valla.ama sen ve razi uykusuzluktan dertlisiniz şimdi de  :sad1: allah kolaylık versin,valla bunları okuyunca korkmaya başladım. napcam ben die dertleniyorum  :dontknow:
jbdun bende senin gibi hafta sonu gezdim durdum,doğuma az kaldı ya,şimdi ayaklarım şişene kadar geziyorum  :k06: doğumdan sonra en azından 20 gün çıkamıycam die deli dana gibi dolaşıyorum....aaaazzz kaldı kızlar dua edin bana

jbdun

inşallah nagihancım,sen tek başına mı bakıyosun naza?yoksa biri var mı yardımcı olan?
burcu hoşgeldin canım,dualarımız seninle,hayırlısıyla sen de prensini alcan kucağına :love7:

Deniz-believe

merhaba anneler nasılsınız....ben nagisin kardeşi yine uğradım sizlere :-[
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

nagihan

burcu selam. iyiyiz ve uykusuzluktan biraz dertliyiz.
ben coğu zaman tek başınayım evde alıştık kızımla birbirimize pek zorlanmıyorum ona bakarken artık. ama babası evdeyken pek bana kalmıyor naz hanım. şu an babası ile birlikte uyuyolar  :laughing7:

Deniz-believe

BENİ İPLEYEN YOK PEKİ BENDE ÇEKİP GİDİYORUM :crybaby2:
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

nagihan

aman kızımın teyzoşu beni ipleyen yok demiş çekmiş gitmişşş. :'(

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: jbdun - 23 Nisan , 2007, 12:38:10
aslıhan alperin gaz sancısı mı?erkek bebeklerde daha çok oluyomuş galiba dimi canım?
adalet sen nasılsın?biz haftasonu hep gezdiğimiz için tam takılamadım foruma :suclu:
razi ve nagihan bebekken çok değişken olurmuş bebekler,en azından 40ları çıkana kadar,derler...

evet gaz sancısı,cerende daha kötüydü, babasıyla birlikte zor başediyoduk,kucakçı olmuştu bu yüzden ceren :D amaileride alperde onun gibi hatta daha kötü olurmu bilmiyorum valla canım :D