DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: guguş - 21 Nisan , 2007, 12:20:59
Allah kolaylık versin canım benim gibi yanlız olup sıkılmaktan iyidir

canim sen merak etme oglusun gelsin anlarsin uykusuz geceler yorgun gunlere hazir ol

jbdun

razicim inşallah 40ı çıkınca düzelir ;) genelde öyle diyolar

Almiş'inAnniş'i

herkes öyle diyo adalet inşaallah doğrudur ya ben çok fenayım çocukla birlikte ağlıyorum susturamayınca  :(

Alıntı yapılan: adalet - 21 Nisan , 2007, 12:21:38
razi almira hanim durmadimi bunlar iyi gunlerin dermisim :toothy10:
canim 40 biterse daha iyi olacak

Almiş'inAnniş'i

ya ben anlamıyorum karnı tok, altı temiz, gazı yok! niye uyumuyoooooooooooooooooooooooooooo???????????????

ღ°cerenay.♥.

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
razicim ilkinde bende öyle sanıyodum altı kuru karnı tok olunca susacak yatacak yerinde ,teeehhhh... :k06: :k06: :ehi: :ehi:
bak şimdi nasıl kabullenmişim ,başıma geleceği biliyordum bu sefer... :laughing7:
bunlar iyi günlerin razi,bi ayaklansın asıll ozaman koşu başlıyo... :k06:

nagihan

Alıntı yapılan: safakrazi - 21 Nisan , 2007, 13:12:46
ya ben anlamıyorum karnı tok, altı temiz, gazı yok! niye uyumuyoooooooooooooooooooooooooooo???????????????
razi bugun nazda susmuyoooo. bende isyanlardayım. biraz temizlik yapayım dedim kızım saat 3 ten beri uyanık ve uyutamıyorum ahmet geldi de nöbeti ona devrettim biraz dinleneyim dedim. altı temiz gazı için pışpışlıyom ama uyumuyoooo. nazar deydi bizim bebeklere sanırımmmmm.  :'(

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 21 Nisan , 2007, 00:05:09
dur kiz becere bilecekmiyim msn deki resimleri

bugun telefon annemler actim ocaga patates koymustum haslansin diye tele daldim bir baktim yanik kokusu geliyor patatesler suyu bitmis ve yanmislar gecen gunde boregi yaktim ha pazar gunude pilavi yaktim hep telefon yuzunde bunda sonra tel acarken is yapmicam ikisini bir arada goturemiyom :ehi:
unutkan adalet  :ehi:
unutkan adalet  :ehi:
şaka şaka ya bende kafayı yedim uyku yok sürekli başım ağrıyoooo böyle giderse kendimi bile unutabilirim.

ღ°cerenay.♥.

nagiş hoşgeldin , nasıl oldu nazın sarılığı

nagihan

hoşbulduk aslıhancım. allaha şükür şu an iyi iki gün hastanede yattı. foto terapi gördü. birazda doktorun lafına kandık korkuttu bizi o kadar yüksek değerlerde değildi sarılığı ama şu an iyiyiz. bugun biraz mızmız sadece uyumuyorrrr.
sen nasılsın? bebeğin ismine karar verdiniz mi? alper mi hala bebeğin adı? bu arada sana soracaktım ama bu hastalık meselesi çıktı. dolandırıldım diyordun hayırdır başına ne geldi?

ღ°cerenay.♥.

21 Nisan , 2007, 20:37:44 #3279 Son düzenlenme: 21 Nisan , 2007, 21:13:30 cerenay
iyi Allaha şükür, geçmiş olsun , inşallah sütün etkilenmemiştir hastanede yatınca.
bebeğin adı alper oldu ensonunda , geçen gün emre diye gittim alper diye kimliği çıkardım :D
doladırıma işini sorma anlatması çok uzunkısaca anlatmaya çalışayım.
kapıya medikal ürün tanıtımı yapıyoruz diye geliyorlar ,çeşitli yalanlarla evinee bir ürün bırakıyorlar,sonrada parasını istiyorlar.deneme diye komşuma iki ürün vermişler , takside bölüp ,bir ay sonra zorla ödetmişler ilk taksiti,ben kısmen bulaştım bu işe,bişey imzalamadım ,neolacak bilmiyorum.
neyse bu konuda konuşmak benim sinirlerimi çok bozuyor, ben daha yeni kendime geldim . en hassas dönemimde ,az ağlıyormuşum gibi günlercede bunun için ağladım.hakkımı helal etmem ,tabi umurlarındaysa

jbdun

aslıhan geçmiş olsun canım,
nagihan naz bebeğin daha iyi olmasına sevindim  canım

nagihan

ღ°cerenay.♥.

jbdun sağol canım ,
kimseler yok bu akşam ,kaçmışsınız hemencecik :sad1:

adalet

oh bizim cici anneler gelmisler ama ben yoktum :(
nagis nazin iyi olmasina sevindim
aslihancim gecmis olsun canim yasadiklarina uzuldum
burcu nerdesin hayatim
razi almira uyudumu

bende bugun arkadasimla carsiya ciktim dogum cantamin eksikleri bitmiyor bugun hepsini tamamladim

ღ°cerenay.♥.

adalet tam sen geldin ,alper durmuyo, fena sancılandı gene