DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

Start here: Part 1 (1 - 2 minutes)   yazan yere tıklıyosun , 12 tane resim göstercekler sonra 5 dakika diyolar ama ben okadar duramadım  biraz bekleyip ikinci aşamaya geçiyosun
12 resim daha gösteriyolar

gene biraz bekleyip son aşamaya geçiyosun

48 tane resim gösteriyolar bunlardan bazılarını birinci aşamada bazılarını ikinci aşamada gördün bazılarınıda hiç görmedin. her resimde işaretliyosun nerde gördüğünü yada hiç görmediğini  ,sonra sonuçları alıyosun , bu kadar basiiittt

adalet

canim kalsin ben bu guzel beynimi hic yormayayim :k06:

adalet

ask olsun aslihan niye guluyon yoksa beni beyenmiyon :ehi:

ღ°cerenay.♥.

bgenmez olurmuyum hiç aşkolsun , msn deki resimleri değiştirince dahada begenirim :k06:

adalet

dur kiz becere bilecekmiyim msn deki resimleri

bugun telefon annemler actim ocaga patates koymustum haslansin diye tele daldim bir baktim yanik kokusu geliyor patatesler suyu bitmis ve yanmislar gecen gunde boregi yaktim ha pazar gunude pilavi yaktim hep telefon yuzunde bunda sonra tel acarken is yapmicam ikisini bir arada goturemiyom :ehi:

ღ°cerenay.♥.

evet evet sen yemek yaparken telefon açma en iyisi :ehi:

alperin sancısı tuttu ben kaçıyorum iyi geceler :wave:

adalet

iyi geceler canim bu veletlerin sancisi hic bitmezmi :k06:

jbdun

kızlar selam,
ay adalet bence de telle konuşurken başka şeyle uğraşma sen :toothy10: baksana herbişey yakmışsın :tongue3: ama hamaratsın vesselam ;)

burcucum ne kadar şanslısın 20dk mıııı :sad1: ben annemlerden uzak kalmıyım diye üniyi bile sadece ist.yazmıştım,orda okudum ama gelgör ki aşk başka bişeymiş,kalktım taaaa aydına geldim :love9: :love3:  ilk sene çok zorlandım ama şimdi çok seviyorum burayı ;)

guguş

Evet yaa bende anacımdan 650km kadar uazğım
Üniversitenin ilk senesi tamamen ağlayarak geçmişti
Şimdi anacımdan çok uzağım ve çok özlüyorum ve hergün yarımsaatlik bi telefon konuşması kesmiyo bile
Ama dediğiniz gibi aşk insanı İstanbullara kadar getiriyoda

adalet

gunaydin kizlar

ne oluyor ya biz daha cok uzagiz sabah sabah annemi hatirlatiniz :( :crybaby2:
onemli olan insanin mutlu olmasi annene yakin olsan eyer mutlu deyilsen anneler daha cok uzulur demi kizlar

guguş

Evet haklısın belki ama insan yine de özlüyo
Artık telefonda dertleşiyoz bizde napalım :(

Almiş'inAnniş'i

kızımla ilk başbaşa günümüzü geçirdik ve ben 4 den beri ayaktayım delirmek üzereyim kızlar  :y25:

guguş

Allah kolaylık versin canım benim gibi yanlız olup sıkılmaktan iyidir

adalet

razi almira hanim durmadimi bunlar iyi gunlerin dermisim :toothy10:
canim 40 biterse daha iyi olacak