DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

sarı şekerr

kızlar bende geldim naılsınız bakalım canım hamişlerim benim...özledim valla hepinizi...burcucum nasılsın güzelim...annenden dönmüşsün çok sevindim....bidaha bizi bırakıp gitme ağlarım valla :( :crybaby2:

burcu-emir

:toothy10: canıım şekerim geldim ve gidiyorum.deerrmişim....ağlama bitanem,doğurup gelecem.camideyim dönecem gibi oldu ama  :ehi:
adalet doğuralım artık ben yürüyemiyom

sarı şekerr

offf ya gitmesen olmazmı?yakınlarında arkadaşın falan yokmu?o baksın biraz sana...yakınlarımda olsan ben sana bakaradım...gitmeeeeeeeeeeee :crybaby2:

adalet

hey kizlar geldim sekerim hosgeldin sefalar getirdin nerdeydin bu aralar

Almiş'inAnniş'i

aslıhan bence de aynı ceren e benzemiş alpercik çoooookkkkkkkk tatlı burnundan yer teyzesi onuuu

hayatım msj falan almadım ben alsam cevap vermez miyim hiç!!!  :sad1:

adalet ve aslıhan bu tecrubeli anneler olarak şu emzirme meselesinden daha önce bahsetmemiş olmanızı eshefle kınıyorum  :caca: doğum sancısını birkaç saat çekiyorsun ama anacım bu kız beni mahfetti meğer emzirmek doğurmaktan daha zormuş beeeeeeeeeeeeee

adalet

razicim taze anneler korkmasin dedik bazilarinki fazla olmuyor
ben cumaliye emerken baktim agzinda bir kan cikiyor nasil korktum kaynanam gil yanimdaydilar cocugun agzina bakiyorlar birsey yok sadece kan akiyor gogsumun ucuna baktim nerdeyse kopacak ordan siril siril akiyor sonra esim eczaneden meme basliklari var onlari aldi ilk zamanlar onlari taktim kac ay sonra birakinca yara olmadi gercekten zor allah yardimcin olsun ilacta fayda etmiyor

ne zaman dogum hikayeni yazcan razicim merakla bekliyorum

Almiş'inAnniş'i

adalet bende kimseyi korkutmayayım diye doğum hikayesi falan yazmak istemiyorum hayatım :D

adalet

hayatim az cok herkes biliyor sonucta dogum ediyon kolay birsey deyil normal yaptinya ondan yazmani istedim bende kendimi normala hazirliyorum sen gene bir ara yaz eyer istersen

Almiş'inAnniş'i

ya yazıcam ama gerçekten kötü etkilerim diye yazmaya korkuyorum. benim çok zor bir doğumdu çünkü herkesinki benimki gibi zor olmaz muhtemelen...

bebeğim zaten iriydi eee yaş 30 kemikler o kadar esnek değil... ve benim rahim ağzı dönmemişti... %80 sezeryan demiş doktor benim hiç haberim yok ama normal doğum çok istiyorum diye sonuna kadar uğraştılar... hem ebem hem doktorum gelip gidip tebrik etti beni "bu kadar inançlı ve metanetli hasta görmedik biz!" dediler...

burcu-emir

oo bütün kızlar buradalar,ne güsel  :hello2: razi meme vermek çok zormuş,allah yardımcımız olsun ne diyeyim.bana bi teyzemiz doğumdan önce kanyak sür dedi,çatlama olmuyomuş o zaman.ona da zamanında annesi kayınvaldesi söylemiş dinlememiş,gögüslerimden kan geliyodu,emziremedim,sütler hep aktı dedi..bende şimdi onu deniycem doğuma kadar,inşallah faydası olur.bence de yaz doğum hikayeni..aaa olmas güzelim öööyle hikayesiz.almira neler yaptı sana merakla bekliyos  :k06:
adaletcim nasılsın bidenem.ben kendimi fil kibin hissediyom  :ehi:.dün gece yine klasik uykusuz geçirdim. bu aralar favori şarkım uykusuuuzzz heeerr geccceeee  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

valla kanyak falan bilemem ben burcu ama sakın benim yaptığım şeyi yapma... canım çok acıyınca emziremiyorum diye bir sinir krizi geçirdim :( bebeğim aç kaldı diye ağlamaya başladım. kocam hemen gidip mama aldı... bebek doydu doymasına ama bende süt birikince sıtma tuttum. allahım ne felaket! sıcak duşa girdim... kaynar suya batırılmış havlularla annem masaj yaptı biraz rahatladım. batım olcak gibi değil acıdan ölsemde emzircem dedim. hem kedi iyiliğim için hem bebeğimin iyiliği için!

sarı şekerr

adalet canım hoşbulduk bitanem...ben 2 hafta önce ameliyat oldum kist ve miyomumu aldırdım...evede yeni döndüm sayılır annemlerde kalmıştım...şimdi çok iyiyim ama...bidahaki ayda aşılama yapılacak...bütün hamiş arkadaşlarımdan dua bekliyorum...sizin dualarınız kabul olur...benide dualarınıza eklerseniz çok sevinirim....

burcu-emir

ah canım kıyamam sana şekercim,allah sana da güzel bi bebek eeeeen yakın zamanda nasip etsin...bak bi fil hamiş olarak dua ediyorum tez zamanda haberini alasın gül yüzün gülücüklerle dolsun bitanem...
razi ben sürecem kanyağı bakem ne yapacak.gögüslerimde fazla büyümedi,bu süt işi acep gögüsün iriliğiyle demi alakalı  ???
ayy ne zormuş bu analık beee :k06:

ღ°cerenay.♥.

19 Nisan , 2007, 15:58:09 #3178 Son düzenlenme: 19 Nisan , 2007, 16:29:08 cerenay
Alıntı yapılan: safakrazi - 19 Nisan , 2007, 12:40:07
aslıhan bence de aynı ceren e benzemiş alpercik çoooookkkkkkkk tatlı burnundan yer teyzesi onuuu

hayatım msj falan almadım ben alsam cevap vermez miyim hiç!!!  :sad1:

adalet ve aslıhan bu tecrubeli anneler olarak şu emzirme meselesinden daha önce bahsetmemiş olmanızı eshefle kınıyorum  :caca: doğum sancısını birkaç saat çekiyorsun ama anacım bu kız beni mahfetti meğer emzirmek doğurmaktan daha zormuş beeeeeeeeeeeeee

canım msn den resimlerinize baktım 41 kere maşallah Allah nazarlardan korusun Almira çok tatlı.herzaman oku annesi ona, ben kızımda nazar vakaları yaşadım ve halada yaşıyorum.Allah korusun yavrularımızı

siz göbeğiylemi yıkadınız  ??? , doktor bize göbek düşünce yıkarsınız demişti, yani tüm vücudunu :icon_scratch:
zaten en korktuğum daha doğrusu huylandığım yeri göbeği. tuttu bide kanadı düştükten sonra , tam kurtuldum düştü diyordum kanı görünce nasıl korktum :icon_pale:

kız nebilem sen okadar seminerlere gittin ,biz senin yazdıklarını okuyoduk ,aklıma gelmedi söylemek. yakında alışır iyice ,ilacada hiç gerek kalmaz. yalnız iyi koru,bakımını yap.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: rain - 19 Nisan , 2007, 14:15:34
ah canım kıyamam sana şekercim,allah sana da güzel bi bebek eeeeen yakın zamanda nasip etsin...bak bi fil hamiş olarak dua ediyorum tez zamanda haberini alasın gül yüzün gülücüklerle dolsun bitanem...
razi ben sürecem kanyağı bakem ne yapacak.gögüslerimde fazla büyümedi,bu süt işi acep gögüsün iriliğiyle demi alakalı  ???
ayy ne zormuş bu analık beee :k06:

canım benim ben sanmıyorum bunun çatlakları önleyeceğini , emzirmeye başlarken önlem almak lazım. ilk zaman kısa süreli emzirip ilaç kullan sonra diyorlar ama ben ne yalan söyliyim , bebek bırakana kadar ağzından çekmedim , ikisindede...ama her fırsatta ilacımı kullandım , he emzirmede bir göğsü verdim diğerine ilacımı sürdüm . şimdi her emzirmede ikisinide verebiliyorum ama hala dikkat etmem gerekiyor , az kaldı inşallah tamamen alışmalarına...

büyük göğsün alakası yok , zaten doğumdan sonra süt kanalların dolunca biraz daha büyüyecekler. emzirme önce beyinde başlıyor, yeterince sıvı da alırsan boool boool  sütün olur inşallah.