DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

esra(azra)

yok canım almira bebek daha gelmemiş dündü sanırım nagihan aradı pc si servise gitmiş nete giremiyormuş oda çarşı pazar geziyormuş:)

Tebessüm :)

adalet resmi şimdi gördüm ne zayıf hamişsin sen yaw. aah ah keşke ben de öyle olsaydım :(
nagişcim naz hanım geliyor demek haftaya, bol bol dinlen canım, bırak mutfak dolabı da pis oluversin. :laughing7: bırak heryer kirli dursun, sen dinlen uyuyabildiğin kadar uyu :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:ben doğurmadan önceki gün bile temizlik yaptım :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

nagihan

BENİ GÖRSENİZ KORKASINIZ VALLA. ALLAHTAN TAM BİR HAFTA SONRA BEBİŞ GELİYO. VALLA HEMEN REJİME BAŞLICAM  :-[

adalet

aysegul sagol canim keske esimde duysaydi adam tosunum diyor :k06:14 15 kilo almisim yani simdilik iyi ama daha 40 gunumuz var

canim corbanin tarifini yemek bolumune yazayim

adalet

ya kizlar nerdesiniz ben tek burdayim olmazki
burcu seni ye ugramadin hayatim

SEVİNÇ

Adaletçiğim,her gece seni yalnız bırakıyorlar,sor onlara bence.Bu arada gecelerin kadını gibi oldun ha,forumda.

SEVİNÇ

Adalet ,şu an yatıyordur sanırım.Gülme gelince sorar bize.

adalet

gunaydin
ne yapayim kizlar gece kusuyum eskiden aslihan beni yanliz birakmiyordu simdi oglu birakmiyor
burdada iki saat geride esimde iste okulda tatilde bende buralara takiliyorum sabahta gec kalkiyorum

jbdun

:toothy10: sormaz sormaz adaletcim dimi arkadaşım :opucuk:
razinin pc si gelmemiş demekki,yoksa girerdi bu kadar zamanda
aslıhanın da oğlu durmuyosa,giremiyodur,bi girip nasıl olduklarını söylese keşke

adalet

jbdun cok yorkun ve halsızım o yuzden sızı afetım :k06:
ya jbdun anam sen ucmuşsun msj sayını gordunmu en kıdımlı uye sin :icon_thumright:

jbdun

tşk ederim canım :D
hakkaten uçmuşum yaw,demesen farketmiycem :basardim: :laughing7:

SEVİNÇ

sende kıdemli kadın yok olmadı en kıdemli hatun oldun . :flowers: Hayırlı olsun.. :nazar: :basardim:

nagihan

sizi kıdemliler siziiiii. razi olsaydı onu geçemezdiniz  :toothy10: herkese laf yetiştirmektennnn  :occasion14:
öldürcek beniiiii   ;D :ehi:

adalet

hosgeldin nagis
2000 raziye iyi gelmedi yoksa 3000 yapmisti sahalar bir geri donsun kim tutar arkadasimi :k06: