DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

evet kizlar dagildik vallah nagisin dedigi gibi nerde eski muhabbetler gelin diycen kime aslihan oglusu kucuk razi annesi gil gelmis nagis kaynanasi yaninda burcuda biz girmeyince oda gelmiyor neyse nobetci olarak ben burdayim bakalim kim gelcek ilk gelene odul vercem :k06:

jbdun

ben geldim adallleeeett :toothy10:  ne ödül vercen bana?
ben de raziyi sorcaktım ki gelmiş foruma,genel olarak hepinizin iyi olmanıza sevindim,zaman gittikçe azalıyor,
bakalım taze anne aslıhandan sonra kim 2.olucak :k06:.
Bu arada aslıhanın oğluşunun adı ne biliyo musunuz?

burcu-emir

bendeee geldiiim ödülüm nerdeeeee  :hello: aslında her dakka burda olabilirim,gece gündüz nassı isterseniz  :tongue3: çünkü uyuyamıyorummmmm.delirecem ya,valla bütün kemiklerim birbirine giriyo yatakta,gözlerimin altı çöktü.sağ kaburgamın altında topuğu var,bi tekme koyuyo,oğlum yapma diye elimle artık seviyorum,resmen topuk elime geliyo.
ben zaten minicik bi kadınım  :k06: nereye sığacak son 5 hafta bu çocuk çok merak ediyorum.
galiba boğazıma kadar gelecek  :toothy10:

jbdun

:toothy10:

oğluşun sığcak yer bulur sen merak etme burcucum ;)
sen 2.geldin ama ödül birinciye olcaktı :tongue3:

burcu-emir

evet canım.o zaten bi güzel yerleşti,  :laughing7: olan bana oldu,ben bedenimi terketmeyi düşünüyorum. :ehi:
1.liği benle paylaşsan olmaz mı kardiiş  :k06:
eee canım senin kilolar nassı gidiyo

adalet

gunaydin kizlar
ben aksam icin demistim malesef sizler sabah geldiniz aksam beni yanliz biraktiniz sabahta odulde basediyorsunuz
yinede sizlere opcuk gondereyim hatirin kalmasin diye :opucuk: :flowers:

jbdun

tamam olur paylaşiiiimm barüü :ehi: ne kadar da çabuk kabullendim ama demi :suclu:

benim kilolar duruyolar yerlerinden memnunlar :toothy10: gece yemelerini kessem farkedicek ama duramıyorum keksiz :BangHead: bi de evde olunca haliyle habire aklıma tıkınmak geliyııııı :BangHead: bakalım ne zaman gitcekler :k06:

sen kaç kg aldın şimdilik?

hoşgeldin adalet,neyse öpücüğe de tamam diyelim barüüü ;D

adalet

bos ver jbdun ye anam ye ıse baslayınca zaten kıloları verırsın ne diye kafana takiyon

burcu kız sen bır dogur sonra kılolarda nasıl kurtulcan dıye cozum ararsın

jbdun

ben de ondan rahatım adalet, işe başlayınca veririm :basardim:

adalet

jbdun bu arada ercının avatarındakı resmıne bayıldım masallah :nazar: 
burcu kız sen nereye kayboldun dunde ben gelınce sen yıne ortalıkta kayboldun

Ardaömür(Arzu)

Arkadaşlar nezamandır yoktum buralarda varmı bebişi olan merak ettim

adalet

var canım aslıhan dogum etı razıyle nagıste az kaldılar nısanda sıra onların

Ardaömür(Arzu)

Aslıhan bebeğini güle güle büyütsün darısı diğer hamişlere