DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

adalet valla oyundasın heeee.gelsene sayfamıza  :caca:

adalet

ah canım kıyamam sana vallah ben bıraz parka gıdıp gelıyorum hemen uzanıyom ayakta zor duruyok senı anlıyorum senınkıde az kalmıs sımdı yerınde kalkmak ıstemıyon
allah yardımcın olsun sevap yapıyon belkı dogumun cok kolay olur

adalet

nagihan

inşallah be canım perşembe günü gidecekmiş doktora alçıyı aldıracakmış. valla bende yatacam yatamıyom. kendi evimde misafir gibi oldum. sırtım acayip ağrıyo  :(

adalet

bak dua etcem kaynana ıcın bıran once ayagı duzelırde nagısın basında gıtsın o gıdınce bol bol yat dınlen zaten dogumuna az kaldı

nagihan

adalet ben kaçtım. biraz koltukta yatar gibi uzanayım da kendime geleyim. akşam nete girerseniz. raziye söyle bana çağrı atsın. dün mesaj attım cevap bile vermedi.  :caca:

adalet

tamam canım razı aksam nete gırerse soylerım bende yarım saat sonra cumalıyı almaya gıtcem zaten op :opucuk:

burcu-emir

nagişcim allah yardımcın olsun,hamileyken evde misafir çok zor oluyor.zaten her dakka her tarafın sızlarken bide evde birileri olunca bin beter bişey canım yaaa....allah yardımcın olsun.
bu arada haberlerde 4,5 kilo doğan bebek,11 ay sonra 20 kilo olmuş....nnayıır nolamaz  :cildir: daha az yiyecem söz allahım  :icon_pale:
kıssslar benim bugün canım felaket sıkılıyo,içim bunaldı valla,hava çok güsel ben ev kuşu gibi oturuyorum.allah hayırlara getirsin.

adalet

razi nagihana cagri birakcan olurmu oyle demisti benim arkadas evdede o yuzde  ben bir saat sonra gelcem eyer sen burdaysan gorusuruz op

Almiş'inAnniş'i

ay gördüm adalet ne yazdı merak ettim hiçö görmedim msj ı :(

Almiş'inAnniş'i

nagiş ne yazdın msj da ya hangi hatta attın msjı valla görmedim

ღ°cerenay.♥.

kızlar bi uğradım ama kalamıyorum çok başım ağrıyor , ekrana bakamaz oldum pc iyi gelmedi...razi bitek sen online grünüyosun kaçtım , oğluşta kalktı ,iyi geceler :wave:

adalet

taze anne bende burdayim
hisst razi ben geldim

Almiş'inAnniş'i

burdayım ben canım. ama saat çok geç oldu nasıl çağrı atayım bu saatte :S

adalet

canim bence yarin cagri at gece gece kizi korkutma
sen misafirleri birakip burayami girdin yoksa onlar yatiyorlarmi