DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

burcu-emir

ben kaçtım kızlar hepinize mutlu haftasonları güzel göbüşler.öpüldünüz  :opucuk:

adalet

iyi aksamlar aslihan seni gordum kacma gel buraya kocan geldimi

cok yorgunum bugun arkadasimla bir disariya cikak dedik oda havva hic guzel deyildi bide cumartesi oldugu icin cok kalabalikti biraz once eve dunduk

burcu yesil fasulyeli bulgur pilavina bayilirim sanada afiyet olsun

raziyle nagis siz ne yaptiniz

beni ozledinizmi :ehi:

adalet

aslihan sanirim beni gormedin neyse yarin bari girde dogumda once bir gorusek dualarimiz seninle

ben yatiyom iyi geceler  :sleepy1: :wave:

Almiş'inAnniş'i

adaletcim sensiz buranın ne tadı var nede tuzu hayatım  :sad1:

iyiki de geldin  :muzz:

annemler geldi ama uyuyorlar  :laughing7:

burcu-emir

adalet nihayet buldum bu yemeği yapan birini  :hieyt: ben daha denemedim,nassı oluyor tadı?  :hungry:bi stede gördüm herşeye olduğu gibi ona daağzım sulandı.yapsaamm mı acep    :dontknow:

bu da bizim uzay mekiği gibi arabamız.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

bunlarda şifonyer ve dolabımız

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

gunaydin kizlar

razi gozun aydin sakin buralari ihmal etme olurmu guzelim

burcu ben fasulyeleri haşlıyorum yagda soganı yesıl biberi kavuruyorum salcada eklıyorum sonra fasulyelırı eklıyorum onlarıda bıraz kavuruyorum en son bulguru koyoyorum tuzunu ve suyunu koyuyorum ve kaynamaya bırakıyorum ben boyle yapıyorum cok lezetlı oluyor ınsallah anlatmısımdır anlatma yetenegım bıraz kıta

adalet

bugun pazarya kımse ugramaz kocalar evde bız bugunde carsıya cıkcaz hıc halım yok ama mecburen
alış veriş yapmama lazım akşam yıne ugrarım arkadaşlar optum sızlerı cici anneler

nagihan

kızlar sitenin nöbetçisi olarak ben burdayım. kaynanam karşımda oturuyor ben de nette takılıyom. artık böyleeeeee.  :icon_thumright:
razi annenler gelmiş gözün aydın.
adalet sende fazla gezip kendini yorma sakın emi.
aslıhan dualarım seninle. sanki yarın senin yerine ben sezeryana giricem. ay çok heyecanlıyım.ç :-[
burcu fasulyeli bulgur ne yedim nede duydum. bu arada fasulye turşusu dedinya benimde kavurması canım istedi valla.
bu arada beyaz yeleği dikiyo k.validem ay çokda şeker bişi oldu. hediye yaptığım bebiş sağlıkla giyer umarım.  :-[

sarı şekerr

amanında hamişlerim benim...ayy çok şekersiniz ya..bayıldım sizlere valla...bende anne aday adayıyım...inşallah bende sizler gibi birgün mutlaka hamillelik hikayelerimi paylaşıcam...tabi siz ozaman başka sayfada olursunuz...bu arada bende şeker ama pekde şeker sayılmam...niye öyle bir nick aldıysam...gerçek ismim de yasemin 2.5 yıllık evliyim..halen bebişim yok...ama bu ay ameliyat olucam..sonra rabbim inşallah benide annelik tacıyla taçlandırıcak...buna yürekten inanıyorum...
burcucum bebişinin arabası çok güzelmiş bayıldım...hakkaten uzay mekiği gibi...yakın olsaydık senin bebiş büyüdükten sonra talip çıkardım...ama çok uzağız canım benim :crybaby2:
öptüm sizleri canım hamişlerim benim :opucuk:

burcu-emir

ayyy şekerr nick'in gibi pek bişekersin ayol  :opucuk: ben sana yollarım onu.kargo,uçak,gemi v.s. nassı istersen o şekil yollarım yeterki sen hayırlısıyla göbişini büyüt....
adalet çok saol ya,yarın yapmayı düşünüyorum yemeği
nagihaaaan hhuu izmite bi daha gelince sanada uğrarım söz.hatta ağırlaşmasaydık ulus pazarına giderdik ne güsel olurdu.bu arada sen kayınvalidenle mi oturuyosun canım?ya bide fasülye turşusu kavruntusu şimdi süper olurdu.uuufff yemede yanında yat :hungry:

sarı şekerr

canım teşekkür ederim sende çok şekersin...çokda güzelsin...nekadar genç annesin..yaş kaç bu arada en fazla 19 gibi görünüyosun?...ayy bayıldım valla sana... :love9: inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın...öptüm canım...(bu arada bir sen bana cevap yazdın başka kimse yazmadı niyeyse...yoksa beni beğenmiyorlar mı :occasion14:)

adalet

şekercım hoşkeldin inşallah en kısa zamanda sende bu guzel duyguyu tatarsın bugun pazar oldugu icin kızlar ugramamış o yuzden saa cevep yazmadık yoksa bizler cok sevınırız yenı arkadaşlarla tanışmayı devamlı bekleriz

aslıhan bari dogumda önce bize birşeyler yazaydın neyse saglıkla ogluşunu kucagına al

razı annenle bacın gelınce burayı unutunmu

nagiş kız yinemi kaynana geldimi yoksa

burcucum ogluşuna aldıkların gule gule kulanın

SEVİNÇ

Aslıhancığım,canım dualarımız seninle.Allah çar çabuk acılardan ve sıkıntılardan kurtarsın seni.

ponçik

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 26 Mart , 2007, 08:48:36
Aslıhancığım,canım dualarımız seninle.Allah çar çabuk acılardan ve sıkıntılardan kurtarsın seni.

Aslıhandan haber varmı
oğluşuna kavuştumu kısssslar  ::)