DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

burcu-emir

bayılırım mantar soteye  :hungry: ağzım sulandı,oğlundan artana ben talibim şeker...razicim,sayfa açılmıyor canımcım bi el atıver

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

razicim,nassı becericez biz bunu.teknoloji ile aram iyidir,ama ufak bi bilgi rica edecem senden... :icon_scratch:

burcu-emir

fotoshop diyince benim ilk aklıma hülya avşar ve sibel can gelio nedense  :k06: valla neden bilimiom ama kafamda diink diye ikisinin adı geliyo  :toothy10:

adalet

razicim ha gayret

gel canim sana ozel olarak yaparim ben hamile kaldigimda beri sebze turu seyler hepsi gozumde kararmisti yeni yeni yiyorum hamileligimde beri hic balik yemedim oglumda zaten yemiyor zavali kocam biz yemeyince onada yedirmedik

Almiş'inAnniş'i

kızlar ben bi indireyim msn den gönderirim size kapiş  :icon_thumright:

bende bilmiyorum nasıl oluyo ama el birliğiyle çözeriz elbet  ;) bebişlerimizin fotolarını şööööööööyleeeeeeeeee süslü püslü yaparız

burcu-emir

tamam şeker.bekliyorum.sayende her birimiz birer erol atar olcez desene  ;D
adalet balık sevmiyorsun demek ve fish&chips memleketindesin  :laughing7:

adalet

ya gunduz o kadar muhabet etınız ben yoktum sımdı geldım kımse yok canım sıkıldı  :y25: :honk:

qwerty

kızlar ben photoshop kullanmayı çok iyi biliyorum sorularınız olursa yanıtlamaya hazırım :k06:

nagihan

kız adalet ben burdayım bak yeni girdim.

adalet

meltemcım sagol ben hıc anlamam aslıhanla razıye yardımcı olursan sevınırız

yenı geldın nagıs benı yanlız bıraktınız

nagihan

hge valla yeni geldim
gündüz çok takıldım sırtım ağrıyo
birde hatun beni sandalyede oturtmuyo sürekli tekmeliyo :k06:

qwerty

tabiki herzaman adaletcim zaten akşamları hep bilgisayar başındayım. sık sık takip ederim hatta photoshopla ilgili ayrı bir başlık ta açabiliriz. hatta ben sizin seçtikleriniz kısmına şimdi  açayım  :)

nagihan

kızlar ben bebeğim ve biz dergisine abone oldum. dergiden önemli bulduğum şeyleri size aktarıcam.
bunlardan ilki   www.asidunyasi.com sitesi
diğeri ise www.hasbrointertoy.com.tr

adalet

ıyı olur canım sen ac ozaman bızde faydalanırız :icon_thumright:

nagıs hatun rahatına duskun  :k06:oyle sıkılmaya gelmez benım velete banyoda cok tekme atıyor hem bız ılk tekmemızıde banyoda yedık ondan olsa gerek ben bugun banyoya gırdım bebekte coştu bende uzun sure banyoda durdum cumalı bır kapıya vurdu anne sen cıkmayı bılmıyonmu ben cok sıkıldım bana bır fırca atı sorma :k06: