DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

burcu-emir

buda benim ördüklerimden arkadaşlar

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

burcu senin yaşda biraz küçük sanırım  ;)

kiloları takıntı haline getirmeyin kızlar. dua edelim de bol bol emsin bebişlerimiz, o zaman da hızlı hızlı kilo veririz   :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

örgü sayfasında kızma örülen hırka ve yelek modelleri var hayatım ordan bak sende almişimin cicilerine :D

jbdun

bayanlar resimlerin hepsi de birbirinden güzel,
razicim 3lü aile tablonuz çok güzel,mutluluğunuz her daim olsun inşalah :nazar:
nagiş ve burcu sizlerin de hamişlikleri çok güzel :nazar:

hayırlısıyla bebişlerinize kavuşun inşallah kızlar ;)

nagihan

ilk sıra

iki adet ters örüyorsun

burcu-emir

Alıntı yapılan: safakrazi - 23 Mart , 2007, 15:47:55
burcu senin yaşda biraz küçük sanırım  ;)

kiloları takıntı haline getirmeyin kızlar. dua edelim de bol bol emsin bebişlerimiz, o zaman da hızlı hızlı kilo veririz   :icon_thumright:

canımcım yaşım belkide senden büyüktür,bakma öyle ufak durduğuma  :D inşallah emerlerde kiloları veririz canımcım

nagihan

üç ilmeği diğer şişe geçiriyorsun.

nagihan

şimdi şişte üç ilmek var. ilk ilmeği üçüncünün üstünden geçirip ilmek sayısını ikiye düşürüyorsun. bu arada benim resimler güzel çıkmıyo deli oldum. kaç ere çektim makine ile.

nagihan

şimdi üç ilmeği ikiye düşürük ya onları örerken bir tane arttıracaz ve yine üç tane ilmek yapcaz. böylelikle motifin ortası delik olcak sanki düğme deliği yapıyor gibi.

Almiş'inAnniş'i

bu da benim kazağımın örneği

Almiş'inAnniş'i

forum artık bana tahammül edemiyor  :cildir:

burcu ben 29 yaşındayım canım, aralık ayına kadar da 30 dememe kararı aldım  :tongue3:

jbdun iltifatların için teşekkürler hayatım, bizde yakında normal insanlara dönüşücez inaşaallahhh bebişlerimiz ecrinim gibi anne sütü çok severler umarım  :binkybaby:

nagihan

buda resimler

burcu-emir

nagihan çok saol canım ellerin dert görmesin,çok emek sarfettin...razicim seninkininde tarifini istesem aç gözlü mü olurum  ::)
bu arada razicim kkeeeh keeh ben haklı çıktım senden 2 yaş büyüğüm.ben 31 yaşındayım şeker  :icon_thumright:

nagihan

böylece ilk sıra bitti.
ikinci sırada düz ilmeği düz ters ilmeği ters örüceksin.
üçüncü sırayıda düz ilmeği düz ters ilmeği ters örüceksin
döendü sıra motifin bittiği son sıra ilk sırayı nasıl yaptıysak aynı yapıyoruz.
bu arada ben muhabbetten uzak kaldım. bende 78 doğumluyum.
ve derya baykalın programını her gün seyrediyom kadın ço acayip süper şeyler yapıyorrrr.

Almiş'inAnniş'i

benimki özetle şöyle canım; üç ilmeği bir kerede kesiyorsun, sonraki bir ilmeği 3 arttırıyorsun mil (batıyorsun, mil üstü alıyorsun ve aynı ilmeğe tekrar batıyorsun oluyo bir ilmek=üç ilmek) bütün sıra böyle devam ediyor... bi sonraki sırayı düz örüyorsun. 3. sıraya gelince yine aynı şeyi yapıyorsun ama bu sefer 3 yaptığın ilmeğın üzerine gelince onu teke düşürüyorsun, teke düşürdüğün üçlü ilmeğin üzerine gelince onu da aynı yöntemle arttırıyorsun. kapiş  ;)