DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

canim ben kactim kasintim cok var banyoya gircem
optuk sizi iyi geceler

ღ°cerenay.♥.

sana iyi kaşınmalar , pardon iyi geceler :k06:
görüşürüz canım :wave:

Almiş'inAnniş'i

bakın yine size iki satır yazmadan gidemedim.

aslıhan malesef uzun bir süre kocam ve benim birbirimizden başka kimsemiz yoktu. ben burda gurbette, o olaylardan dolayı bütün etrafına reset çekmiş durumdaydı. ben o zamanlar çok nazladım şimdi de çekiyorum. bazen zevkle çekiyorum bazen fenalık geliyo ama yürüyo işte bi şekilde  :k06: bizim birbirimizden başka nazımızı çekecek kimsemiz yok  :love3:

ay adalet kusura bakma bu durumda gülünmez ama gözümün önüne getirdim o halini ve kendimi tutamadım valla  :toothy10:

adalet

gunaydin
berbat bir gece gecirdim kasinti uykumu harap eti
vallah kocamla ogluma yazik hem uyuz gibi kasiniyorum hemde naz yapiyorum zavalilar ne yapcaklarsa

Tebessüm :)

razicim işte cam rende, bizimki porselen, yaygın olarak camı satılıyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

Almiş'inAnniş'i

çok sağol ayşegül gerçekten de çok merak etmiştim doğrusu. bu gerekli bişi sanırım bebek ek gıdaya başladığında! ama inan ilk kez görüyorum

adalet

Almiş'inAnniş'i

adalet

HE HE BENDE SENI OZLEDIM KOCAN KESIN YABANCI FILIM IZLIYOR ONDAN SEN BURDASIN :k06:

Almiş'inAnniş'i

valla bakmadım ne izliyo. eve girdik ben otururken pc başına "hayıııırrrr" dedi bende "eveetttt" dedim ve oturdum :D

adalet

BIZ KADINLLAR BIRAZ KURNAZIZ BIRAZDA ONLAR DEDIYIMIZI YAPSIN DEMI YASASIN :toothy10: :k06:

ASLIHANDA BIR GORULDU BIRDAHA GELMEDI

Almiş'inAnniş'i

yaw benimki rakı içti midem kalktı ayağa çok kötü kokuyo beeeeeee
canım gitmek istemedi yanına

adalet

HAK ETMISTIR  :tongue3:ZAVALI ADAM YAZDIKLARIMIZI OKUSA SIZE NE OLUYOR DIYECEK :k06:

Almiş'inAnniş'i

aman yazık valla ben hamileyim diye ona da içirmiyorum. bir tek yıldönümümüzde içti bi de bu akşam. bütün aile içiyordu! sonra dalga geçiyolar kocamla içmiyor diye. ama biz birlikte içmekten zevk alıyoruz... bunu onlara anlatmak çok zor. sırf çeneleri kapansın diye içti... bana laf vuruyolar ikide bir. bende yarasın kocacığıma dedim kapandı çeneleri sonunda :D