DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ay aslıhan...
sen..
bu saatte...
burada...
ilginç yani :D

hayırdır, çarşıda dükkanlar mı kapalı yoksa bnurdaki gibi yağmur fırtınası mı var adanada :D

ღ°cerenay.♥.

evet malesef hava bugün berbat, sobayı yaktık yani... ::) artık eskisi gibi çarşıyada gidemem , iki gündür yürümeye mecalim yok :sad1:
benim banyo güya yapıldı, tavandan su akıtmaya devam ediyor...usta geldi bugünde ve yapamadan gitti :BangHead:
fıtık olcam yaaa :BangHead: :BangHead:

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 13 Mart , 2007, 18:40:25
relax  :aferin:

dinlenirsin işte bahaneyle  :ehi:
relax mı ,dinlenmek mi... ne mümkün

ben geçen hafta banyoyu temizledim , ama çok yoruldum , dolabından küvetine kadar temizledim...en son yerdeki paspaslarıda yıkadım, iyiki yaymamışım...gidip gelip banyoya bakıyordum( yaptığım işi syretmeyi severim de...)
sen tut yukardan pis su damla :icon_pale:
üstüne , tamir olacak diye ,sıva ,kum falan dökül yerlere... :BangHead:
eltim geldi tekrar yıkadı banyoyu sağolsun..
ama ne oldu...damlayan yer bitti başka yerden damlamaya başladı :BangHead: :BangHead:

ve nihayet bu gün tekrar başa döndük...gene sıva ,kum atıkları yerlerde , hemde bu sefer paspaslarda yerlerde  ve iş olmadı damlamaya devam ettiği gibi ,üst katta oturanlar evde yok , günlerdir ulaşamıyorum verdiği tel e, ayrıca sucu da gidince birdaha gelmiyor...getirene kadar ellikere telefon ettim...

iş öylece duruyor ,önce ağlayasım geldi sonra boşver dedim kendi kendime kalsın öylece,nasılsa iş bitmedi

ya ben doğuracam yaaaa, cumaya gidip gün alcam, yapılır mı bu bana :cussing: :violent1: :cildir:
hadi dinlen bakalım, becerebiliyosan
relaxta ol :BangHead:

ღ°cerenay.♥.

ben annemlere gidiyorum yemeğe
ordan girerim nete fırsat bulursam  , yada eve dönünce Allah nasipederse...
:wave:

adalet

iyi aksamlar kislar
dun ben yazmistim sancim var diye
cok kotuydum esim gece hasatneye goturdu once erken dogum olabilir dediler sonra alta muane etiler rahimde bir acilma yok bebegin kalp atislari iyi hemen bana hap verdiler ine yaptilar eyer dedi boyle devam ederse bebegi dogurtcaz diye birtane inede bebek icin yaptilar eyer erken gelsede rahat nefes almasi icin ben cok korktum daha 31 haftalik gece beni hasatende biraktilar esim eve geldi cumaliyide komsuda birakmistik
sabaha dogru sancilarim kesildi esim sabah geldi beni hastanede cikartmak icin dediler aksama kadar kalsin
cumaliye telefon actim sesi hic iyi gelmiyordu niye oyle yapiyon oglum dedim biraz rahatsizim dedim annen sana kurban olsun neren agriyor
anne allah korusun ben senin icin uzuldum ondan rahatsizim ay ben kendimi tutamadim agladim annelik ne zormus bir tarafta cumaliyi ilk defa yanliz biraktim bir yanda diyer bebegimde korktum of of
iki saat once hastanede ciktim cimdi bas agrim var ama cok sukur iyiyim

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

adalet geçmiş olsun hayatım ya  :'( çok üzüldüm valla. şimdilik bir sorun yok dimi?

adalet

simdilik birsey yok ama agrin olursa mutlaka gelmen lasim dediler
cok kutu bir gun gecirdim simdi birazda olsa iyim basim agriyor sanirim oda uykusuzlukta bide bogazimda agri var bir suru hap ictim yan etkileri ola bilir 
ben biraz yatmaya calisayim belki kendime gelirim

Allah yavrularimizi bize bagislasin

jbdun

adaletcim geçmiş olsun canım,ikiniz de iyisiniz allaha şükür,inşallah hayırlısıyla da sağlıkla kavuşursunuz bebişlerinize.
cerenay sen de fazla sinirlenmemeye çalış ;)

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Almiş'inAnniş'i

nagiiiiişşşşşşşşş hoş geldiiiiiiiinnnnnnnnnn  :hello2:

nasılsın hayatım, keyfin yerinde mi?

nagihan

sırtım çok ağrıyor razi. bu arada adalet çok üzüldüm geçmiş ols. dualarım seninle...

Almiş'inAnniş'i