DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

jbdun çok güzel bi konu bulmuş doğumdan sonraki bölümde hayatım. ihtiyacımız olacak "büyüme atakları" aklında bulunsun mutlaka incele...

Almiş'inAnniş'i

kızlar karnımı aşağıya inmiş gibi hissediyorum  :icon_scratch:

adalet

hayirdir razi yoksa almira hanim gelmeyemi calisiyor soyle daha vakti var acele etmesin yeri sicak ne diye soguk yere gelcek
razi hakaten az kaldi 34 gunun kalmis kiz cocuklari daha erken geliyor bunuda goz onunde bulundursak cok az kalmis hayirlisi olsun guzelim

Almiş'inAnniş'i

adalet bilmiyorum ki hayatım sanki göğsümün altı boşalmış gibi geldi birden. şafak gelince bi de ona sorucam bakalım!!!

Almiş'inAnniş'i

nagişin kaynana geldi herhalde hiç uğramadı bu gün baksanıza!

mirayım

Alıntı yapılan: adalet - 12 Mart , 2007, 18:07:05
hayirdir razi yoksa almira hanim gelmeyemi calisiyor soyle daha vakti var acele etmesin yeri sicak ne diye soguk yere gelcek
razi hakaten az kaldi 34 gunun kalmis kiz cocuklari daha erken geliyor bunuda goz onunde bulundursak cok az kalmis hayirlisi olsun guzelim

kız çocukları erken geliyor bunu en iyi ben biliyorum  ::)  :cildir:

adalet

evet ya nagis dunde ugramamis merak etim
gulsah benim bildigim kadariyla kiz cocuklari erken geliyor benim oglum 15 gun gec geldi bilmiyorum artik bu bebegimde gec gelecege benziyor sanki her gun biraz daha yukari cikiyor ve rahatsiz ediyor beni

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: mirayım - 12 Mart , 2007, 10:53:55
kızlar 14 martta günüm doluyor ben bi an önce kızıma kavuşmak için can atarken doktorların o gün grevde olduğunu öğrendim yani sancım olmazsa doğum yattı benim yine  :laughing7:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: ben ne diyim yaaa, alemsin gülşah...o günde tutar ha sancın, bi gün önce falan olsa bari.. :k06:

ღ°cerenay.♥.

bende merakettim nagişi şimdi...saat geç oldu arardım yoksa...ama büyük ihtimalle kaynanası evde :D

ღ°cerenay.♥.

amaneeeeeeyyyy nagiş gelimiş hoşgelmiş...

bu arada yaşasın , beyaz gelincik başladıııı

nagihan

kızlar selam .
evet doğru tahmin kaynanam geldi ama bugun geldi.
dün annemlere gittim çünkü aile günümüz vardı. her ay birisinde toplanıyoruz. akşamleyin eve gelincede yemekti falan derken açmadım hiç neti. bugunde sağlık ocağına çıktım ilaçlarımı yazdırdım. tatammmmm aradılar ve kayanam geldi. ve geldiklerinden beri ayaktayım. sırtım ortadan ikiye ayrılmak üzere. gireyim bari nete dedim size haber vereyim. artık sabahtan akşama kadar nete giremem gözlerine batar birilerinin. lafını falanda çekemem valla. yani anlayacağınız stres başladı.......

nagihan

bende beyaz gelinciği seyretmek istiyom ama kumanda birilerinin elinde  :'(

ღ°cerenay.♥.

ღ°cerenay.♥.

yyaaa çok seviyorum ben bu diziyi...ve bu halayı...
ben çocuklarımın bir delinin yanında büyümesinden hoşlanmıyorum " dedi
hala da baktı baktı :
"o zaman akıllı ol gülizar..." dedi :k06: :k06: 
hazırcevap kadın yaaaa

nagihan

aslıhan bittimi dizi? gelmişsin yine nete. ben sıkıldım girdim yine.