DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

adalet acı diyon da bize acıyan yok hayatım valla...
acıya acıya acıncak hale gelirsin demişler!

jbdun

nagihan stres yapma bak daha zamanın var bebiş için,hem belki düşündüğün gibi kötü olmaz.Daha gelmeden stresini yapma.
razi yani seninki de pek hoşmuş ha,e dışardan söyleyiverin artık
adaletcim ben uğruyom zaten sayfanıza,lütfen yani :k06:

Almiş'inAnniş'i

ben çok merak ediyom acaba gelirken "bu kadın hamile, bişi alıp gitsek" diye düşünecekler mi?

nagiş cidden beni de stres yaptın ya allah aşkına naza bişi olcak naza bişi olcak diye diye... yat kulağının üzerine duyma dediklerini konuşsun dursun

nagihan

ben başıma gelecekleri biliyorum. o yüzden bunları söylüyorum. 20 aylık evliyim. ve karşımdakinin davranışlarını artık öğrendim.

adalet

ne yapalim kizlar artik kocalari boyle kabul etcez kaynana ve diyerleri uzak kalsin demi

jbdun canim her zaman bekleriz biz misafirleri cok severiz
ne alirdiniz :hungry:

nagihan

razicim bence gelirken birşey alacaklar. hatta bu saate kadar gelmeleri gerekmiyormuydu?

adalet

nagis kis daha taze evlisymissin bende aranizda kendimi yasli his etim

jbdun

kızlar bu zamanlarda stres iyi değil, lütfen biraz sakinleşin.Ayrıca şu yazdıklarınızdan ben bile stres oldum yahu :director:
nagihan eşin de senin durumunu biliyor, üen azından o destek olur sana,rahatlatır annesi geldiğinde de ;)
sen tanıyosan bilirsin huylarını razi,getirirler mi?
tatlı bişeyler varsa adaletcim olur :k06:

nagihan

evet biz 20 aylık evliyiz. adalet sen kaç doğumlusun?

adalet

olmazmi dukan senin sen herzaman gel ben sana ne kekler borekler yaparim bazen tuturamiyorum idare etcen artik

nagisim hadi biraz morelin duzelsin sanada kocaman bir pasta yapcam :hungry:

adalet

canim 82 dogumluyum biraz erken evlendim  :-[

nagihan

cumalinin sözlerini dün akşam ahmete anlattım çok güldü özellikle zenci bebek konusuna bayıldı.  :-[

adalet

huyu kurusun ayni annesi :toothy10:

benim komsumda cumalin konustuklarini kocasina anlatiyor ay diyor biz cok guluyoruz

dur bitane anlatayimda keyfin yerine gelsin bera ber okula gidiyoruz  ben dedimki aferin benim ogluma cok caliskansin dedim anne eyer okulda ders yerine karate olsaydi ben hergun size taktir getirirdim dersi okdar sevmiyorum ama mecburen okuyacam cunku herkes okuyor
eh oglum madem biloyon ne diye karate yapcan

nagihan

jbdun

yakında olaydın gelirdim adalet hem cumalinin döktürdüğü incileri de yerinde dinlemiş olurdum,ay maaşallah pek bi bilmiş :toothy10: