DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ayyyyy yaşasın , nasıl farketmedim ben yaaaaaa, kaptırmışım kendimi
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion5:

nagihan

adalet

hayatim sen niye kendini sikintiya koyuyorsun hem sen uzulunce nazlida uzulur
dogum yapinca eski duzenine sokulursun
bos ver baskalarinda hayir yok insanin cigeri olmdiktan sonra bak annen yakin an azinda yardim ediyor

ღ°cerenay.♥.

teşekkürler arkadaşlar  :basardim:
acaba bundan sonra yeni rütbe var mı yoksa buraya kadar mı :icon_scratch:

ღ°cerenay.♥.

nagiş ben senin kadar dert etmiyorum işi gücü...tabi dua ediyorum inşallah misafir gelmez diye  o ayrı...
bak ben daha yeni banyomu temizlemiştim, canım çıktı tertemiz ettim , bi baktım yukardan su damlıyo , hemde pis su
3 gün sucuyu bekledim , sağolsun bugün geldi ve banyonun ne hale geldiğini anlatamam :BangHead:
keşke okadar uğraşıp temizlemeseydim , allahtan eltim yardım ettti

nagihan

benim hiç şansın yok güzelim. bende bir kaynana var eli dili aynı uzunlukta. sürekli laf soksun. iş yok laf çok. dünde onun telefondaki sözleri beni çıldırttı.kız onda kalıyordu kaynanam ayağını kırdıda. kız sana lazım bana yollama dedim. suç oldu. kızı yolladı. ertesi günde babanı yolluyom kızı alması için benim evide temizlicek dedi. varmı bu kadar saçmalık bana söylermisiniz? bu cümlelere herkes çıldırır.  :dontknow:

nagihan

allah bana sabır versin başka bir isteğim yok.  :'(

adalet

Allah yardim etsin yinede her seyi iyi tarfta bakalim bak ben burda hic kimsem yok ben hastanede kalinca cumaliyi komsuya birakacaz ben simdie nasil kalir diye uzuluyorum en azinda ailen sana yakin iyi kotu yardim ederler
kim ne yaparsa kendine yapar bence insan degerini bilmeli bir kaynana olarak eyer ne kadar olkun olurasan gelinin gozunde o kadar buyuk olursun
hamilelerin zaten sinerleri bozuk biri dokunsada aglasim diyorum bazen o kadar dolu oluyorum insallah dogumda sonra hepimiz daha cok iyi olcaz

nagihan

ben hiç bugunkü kadar kötü olmamıştım. ben hamileliğim boyunca hiç doğru düzgün ağlamamıştım. hep neşemi korudum. çünkü benim hislerim bebek için çok önemli. ama artık tahamülüm kalmamış. insanlık yapıyorsun ama karşındaki anlamamak için hertürlü şeyi yapıyor. allahından bulsun diyorum artık.  :BangHead:

adalet

nagisim bos ver hayatim bak az kaldi dunyalar guzeli kizin gelcek oni gordukten sonra yeniden dogmus olacaksin hic birsey aklina gelmicek
hamileligin son gunlerin tadini cikart

nagihan

haklısın adalet. ama o kadar çok daralmışım ki tam rahatlayamadım. bir kaç güne eski halime dönerim. bundan sonra kaynanamı aramıcam. o aradığı zamanda telefonu açmıcam. en azından sinirlenmem.  :ehi: nasıl fikir.  ???

adalet

he he iyi fikir dermisim
olsun hayatim sen yine bos ver belki oda yaptiginda utanir

nagihan

hiç utanacağını zannetmiyorum.  :cussing:
aslıhan kaçmışşşş off gözüküyor.

adalet

aslihan kacmaz ye elktirikler giti yada kiziyla ugrasiyor

esin bu gece calisiyormu