DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

iyi geceler
bende birazdan yatcam cunku oglum erkende okula gidiyor

ღ°cerenay.♥.

iyi geceler ,nagiş kaçmış ,adalet kaçmak üzere ,razi hiç gelmemiş  :y25: yeni gelen hamişlerde uğramamış  :crybaby2:

neyse benimde gözlerim kapanıyo zaten  ::)

adalet

canim nerde kaldin
bari aksam bira muhabet ediyoruz iyi oluyor bir birimize denk gelmiyoruz

ღ°cerenay.♥.

biraz işim vardı ,pc yi açsaydım işim kalırdı ,hemde şehrazatı izledim ..

ღ°cerenay.♥.

razi nerelerde acaba ,dün biraz şikayetleri vardı ,iyidir inşallah

adalet

vallah bende raziyi merak etim insallah iyidir

sende iyi yapmissin nete girince isi unutman lazim yada ise dalinca neti unutuyon

ღ°cerenay.♥.

evet yaaa,bunun başına oturmadan da duramıyorum ,bağımlılık yaptı ...yapılacak birsürü iş var , daha hala çantam hazır değil, hastane seti yıkanacak...oooofff,,,hergün yapılacak işleri sayıyorum ama icraata gelince gözle görünür bişey yok ortada... :(

adalet

canim senin bebis az kalmis gelmeye sen yavas yavas cantani hazirla bide erken gelirse kucuk misafir o zaman isin yas olur

adalet

ღ°cerenay.♥.

zaten bende ondan korkuyorum ,dün yeni doktorum , doğumun martın 18 inden sonra heran olabileceğini söyledi... bana da okadar kalmazmış gibi geliyo...bu karın daha nekadar büyüyecek bilmiyorum... :D  zaten çok kilo almışsın dedi,ben bir ayda birkaç kilo daha rahat alırım yani bu gidişle.. ;D

iyi geceler benimde uykum geldi... :wave:

Almiş'inAnniş'i

DÜN ALDIĞIMIZ ELBİSEMİZ  :D BEN YİNE TUTAMADIM KENDİMİ. BU ELBİZE PEMBE GİBİ ÇIKMIŞ AMA ASLINDA LİLA...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

gunaydin kislar
elbiseniz hayirli olsun gule gule giysin kucuk hanim
dunde beri seni merak ediyoruz nerdeydin onu onca soyle razicim

nagihan

razi süper bişi. benimde kuzenim abisinin yanına ingiltereye gitti. ordan elbise almış naza. ben hiç elbise falan almamıştım.

Almiş'inAnniş'i

TABİ Kİ DE K.VALİDEDEYDİİİİİİMMMMMM :P
CANLARIM SEVİYORUM SİZİ NE GÜZEL ARKADAŞLARIM VAR BENİM HEMEN DE MERAK EDERLERMİŞ. GECE GEÇ YATTIM YA SABAH K.VALİDENİN TELEFONUYLA UYANDIM KAHVALTI HAZIR GELİR MİSİN DEDİ. BENDE GELİRİM DEDİM ÇIKTIM GİTTİM EVİ BİLE TOPARLAYAMADIM VE DOLAYISIYLA SİZE DE HABER VEREMEDİM ÜZGÜNÜM :S

Almiş'inAnniş'i

NAGİŞ BEN BU ELBİSEYİ GÖRELİ EPEY OLDU AMA ŞAFAK DAN KORKUMA ALAMIŞTIM ÇÜNKÜ ARTIK BİŞİ ALDIĞINI GÖRMEK İSTEMİYORUM DEDİ BANA. AMA HİÇ KAFAMDAN ÇIKMADI ÇOK TATLIIIIIIIIIII... DÜN HERŞEYİ GÖZE ALDIM VE GİTTİM TEKRAR 2 TANECİK KALMIŞ ZATEN 9 AYLIĞINI ALMAK İSTEMİŞTİM AMA 6 AYLIĞI KALMIŞTI ONU ALDIM MECBUR. BEN BÖYLE ETEK VE ELBİSE GİBİ ŞEYLERİ 9 AYDAN SONRASI İÇİN ALMAYI SEVİYORUM. HANİ ARTIK TAYTAY DURUYO YÜRÜME ÇALIŞMALARI BAŞLIYO YA O ZAMAN DAHA Bİ YAKIŞIYO SANKİ :D