DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

nagihan nereye kayboluyon biraz once onileydin bir turlu denk gelmedik

nagihan

adaletcim burdayım. girip çıktım baktım kimseler yok bende ayrıldım forumdan
midem de yanma var. razi nerelerde.uzun zamandır yokum ya. neler kaçırdım acaba?

adalet

canim, sorma mide yanmasini benimki daha baslamadi ama oglumda cok cektim

ben razi bide aslihan takiliyoruz baskda kimsde yok gelende bir selam verip ugramiyor neyse sende geldin idare ederiz

razinin dun doktor kontrolu vardi gelince yazarim demisti nerde kaldiysa

nagihan

msn de de yok. demekki kocişkosu ile oturmuş tv seyrediyodur. ben yalnızım eşim bu hafta gece 8-8 çalışıyo.

adalet

benim kociskomda 1 de geliyor
oglumda resim yapiyor  bende burdayim

nagihan

annemler çağırdı valla gitmedim yarın sevgililer günü ya.sabah kocama kahvaltı hazırlayacağım. :nazar:

adalet

bende msn de turkiydekilerle konusuyordum bir yandada gozum burda oglum olanara diyorki annem sizi dinlemiyor bebekle ilgili seylere bakiyor ay cok utandim velet sanami kalmis :-[

kociskona ne aldin benimkide aksam evde olmiyacak bende guzel bir kahvalti hazirlayayim

nagihan

adalet

nagihan

BEN BURDAYIM ADALET NASILSIN?
BU ARADA SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNNN :muzz:

adalet

iyimi hayatim
sagol canim seninkide kutlu olsun

ay esim bana supriz yapmis aksam isten gelince ben yatmaya gitim oda bende sonra geldi sabah kalktim masanin ostunde bir paket duruyor paketin ostundede yazmiski sevgiler gunu kutlu olsun gulum actimki cok guzel bir kolye almis kalp sekilde zencire takili ay cok duykulandim
bende artik guzel bir kahvali hazirliyayim bende bir parfum almistim benim hedyemde bu

nagihan

ben hediyemi pazartesi günü aldım. carrefour a gitmiştik alışverişe ben melek şeklinde kolye ucu istiyodum benden gizli gitmiş bakmış bende oturuyodum bir köşede.onun yanıa gittim yakaladım bana hediye alırken. bu yüzden erkenden aldım hediyemi. ben ise hiç birşey almadım eşime. ama alacam. en kısa zamanda gideyim çarşıya. :y25:

adalet

bende kalkip kahavalti hazirliyacam kerep yapcam burda kalkmayi basarirsam hazirlicam

razi geldi simdi burayada ugrara

nagihan

msnde konuşuyoz razi ile. iyiymiş kontrolde iyiymiş. gelir birazdan foruma

Almiş'inAnniş'i

oooooooooohhhhhhhhhh ne çok şey yazmışsınız durun şunları okuyup geliyorum :D