DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 11 Şubat , 2007, 01:53:55
evet bir sen bir ben birde bizim bebişler  :tongue3: :laughing7:
masallah demi simdi iki kisi yerine dort kisi forum dayiz bebislerde bir birine msj yaziyorlar
yerim onlari

ღ°cerenay.♥.

:binkybaby:  :binkybaby:

düşünsene birgün büyüyolar tanışıyolar(askerde mesela yada okulda...) sonra biz tanışıyoruz  :k06:

ayy ne güzel bi duygu olurdu  :D

adalet

insallah o gunleride gorek
simdi heycan basti ay bir dogursak kac ay sonra onlarin yaramazliklarinda basedecez insallah yaramazlik deyilde daha cok niye agladi niye uymadi ay firsat vermedi foruma gireyim he he az kaldi az

ღ°cerenay.♥.

tabi foruma girmeye fırsat bulabilirsek  :tongue3:
ben çok eskiden beri böyle geç saatlere kadar otururum ,kızıma hamileykende oturdum sonra bebek doğunca aynı şekilde devam etmeye kalktım...kardeşimde geliyodu sık sık ,oturuyolar eşimle bende onlara katılmak istiyodum.  hadi bebek uyudu rahat rahat film izleyelim diyoduk  tam film bitiyo ,ben yatacam benimki kalkıyodu,yat yatabilirsen  :BangHead:
bu sefer daha kötü , bebek uyuyunca muhtemelen kızım uyanık olacak yandııımmmm...ama değer yaaa

adalet

evet anam biz gece kusu olmusuz
bebisler olsun biraz uykusuz kalak nasil uyku tatli gelecek o zaman gelsinlerde biz herseye raziyiz demi

ღ°cerenay.♥.

evet  canım ,adalet ben kendimi kötü  hissediyorum ,ya kendime nazar değdirdim yada yediğim dokundu ,midem bulanıyor,gittikçe arttı. ben kaçtım canım biraz yatayım bakalım nolcak ,sana iyi geceler

adalet

canim gecmis olsun kendine dikat et hem orda saat gec
sanada iyi geceler ve tatli ruyalar

Almiş'inAnniş'i

oooooohhhhhhhhhhh hanımlar yine ben yokken kaynatmışsınız kıskanıyorum ben amaaaaaaaaaaaaa

c.tesi günü seminere gittim inanılmaz faydalı bilgiler edindim ama çoğu görsel şeyler olduğu için nasıl anlatacağım bunlatı size bilemiyorum :S
ama kızılayın sitesinde bize anlatılan bilgiler mevcutmuş en kısa zamanda inceleyeceğim bunları ve sizlerle paylaşacağım. dökümanları istemeye çekindim açıkcası çünkü buraya koyduğumda kötü niyetli kişilerin eline geçerse ticari amaçlı kullanabiliyorlarmış :S
bu gün de çocuk fuarına gittim çok güzeldi diyemeyeceğim son gün olduğu için izdiham yaşanıyordu. elim karnımda biri çarpacak diye korka korka gezdim.
yarın da burda olamayacağım çünküüüüüüüümmmmmmm bebeğimi görmeye gideceğim :D yani doktor randevumuz var :D inşallah iyi geçer eve gelir gelemez size bilgi veririm.

bu arada nagişi gören oldu mu buralarda bu hafta sonu geleceğini söylemişti. inşallah kıza stresten bişi olmamıştır.ya hamile kadının 2 hafta cenaze evinde ne işi var allah aşkına :S

öpütüm sizleri ve yeğenciklerimi :muck

ღ°cerenay.♥.

ama sende ne güzeel  seminerlere  falan gidiyosun  :D yaaaa

nagihanı hiç online görmedim ,cenaze evinde değilse bile internete girip sohbete katılmaz belki,nede olsa kocasının kardeşi vefatetmiş.Allah sabır versin

adalet

iyi akasamlar aslihan, kocacim evde ama ben yine buraya ugramadan edemem

razicim keyif senin gez anam gez neyseki faydalari bizede dokunuyor yoksa sorardim hesabini
bebisine bizdende selam soyle cok opuyoruz ziliyi

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar adalet ,malesef yetişemedim sana ,biraz tavla oynayayım dedim ,kimsecikler yok diye  :D

nagihan

kızlar selam ben geldim. 2 haftadır kayınvalidemdeyim. hele şükür döndüm evimi özlemişim.bütün gün yatağımda uyudum. ama kimse yok forumda.huuuuu nerelerdesiniz.

adalet

nagihan

sağol adaletcim
iyiyim allaha şükür şu gtipte geçse daha da iyiy olucam kimseler yok mu forumda.çok sessiz burası

adalet

iyi olmana sevindim canim

kislar nerdesiniz razicim doktorada gelince yazirim demistin ne oldu merak etim
aslihan sen nerdesin canim gelinde biraz muhabet edek