DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin adalet,bekliyoruz ...tabi birazdan yemek yapmam gerekecek  :y25:

ღ°cerenay.♥.

08 Şubat , 2007, 16:01:22 #406 Son düzenlenme: 08 Şubat , 2007, 16:03:55 cerenay
razi takıldığın yerleri yaz yardımcı olayım ,yada istersen ben sana alayım adres diyecem ama o zamanda şifreni değiştirmen gerekecek...

bu arada suda doğumu ekledim  :D

Almiş'inAnniş'i

ya hayatım ben adres oluşturmuşum ama giremiyordum bi türlü 450 tane mail gelmiş diğer üye olduğum yerden ama bana çok karışık geldi bu iş. kim kime ne yazmış nerde yazmış nasıl yazmış kafam allak bullak oldu valla  :honk:

ღ°cerenay.♥.

o konuda haklısın ,orası çok karışık ,bu yüzden fazla yazamıyorum oraya.
gelen maillerden okuyabilirsin gönderenin yazdıklarını,zaten hangi konuya gönderildiğide yazıyo mailde...valla ne diyim kolay gelsin  :dontknow: bende aynı sıkıntıdayım...
şunu söyliyim bide ,bi konuya yazarsan ,yazdıkların hemen görünmüyo burdaki gibi,yazın gitmedi sanma yani

Almiş'inAnniş'i

aman canım kalsın madem böyle birşey yapıp faydalı olmak istiyorlar o halde insanların işlerini zorlaştırmak yerine kolaylaştıracak bir yöntem bulsunlar. mesela bir site açıp onda bu konuyla ilgili forum hazırlasınlar ve bebek ile ilgili sitelere reklam versinler. bu tür reklamları ücretsiz bile alırlar!  :hello2:

ღ°cerenay.♥.

aynı şeyi bende nilay a söyledim ama sanırım pek kafasına yatmadı. yani işimi görecek kadar ingilizce bildiğim halde kafam karışıyor orada , hiç bilmeyenler ne yapsın değil mi ama?
yalnız şunuda itiraf edeyim ,bugüne kadar şöyle ayrıntılı bir sezeryan video su bulamamıştım, orada izledim  en iyisini  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

hayatım hayırlı birşey yapmak istiyorsan eğer nasıl daha fazla kişiye hitab edebilirim diye başlayacaksın işe.  :icon_scratch:
bu şekilde sadece belli bir kitleye ulaşabilir  :honk:

onun amacına ulaşması için yeterli geliyorsa bu kesim söyleyecek bişi yok  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

ya benim bebeğin karnımı delmeye uğraşıyor sanki. sizde böyle hissediyor musunuz?

ღ°cerenay.♥.

evet canım , bitürlü rahat oturamıyorum,oda haklı
annesi oturuyo pc nin başına ,hep aynı pozisyonda ,birazda kambur,isyan ediyo naaapsın... :binkybaby:
burda kalkınca bacaklarım şişmiş oluyor davul gibi  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

08 Şubat , 2007, 17:47:37 #415 Son düzenlenme: 08 Şubat , 2007, 17:53:17 safakrazi
aslıhan ben şimdi sana dicem ki benim bi yerim şişmiyo
sonra 2 gün sonra çığlık atmaya başlicam şuram buram şişti diye. o yüzden ses çıkarmıyorum :P

yok dediğim herşey "aaa bak remziye hanımın da canı çekmiş hadi ona da uğrayalım!" diyip buyuruyo canım :D

ღ°cerenay.♥.

ben geçenlerde dedimki "ilk hamileliğimde çok çektim ,bulantı ,kusma,mide yanması...çok şükür bulantı ve kusma ilk 3 ayda bitti ,şimdi midem hiç yanmıyor,ilkinde renie siz duramıyodum..."
sen misin diyen 3 gündür midem rahatsız...seni anlıyorum ...acaba kendime nazar mı değdirdim

Almiş'inAnniş'i

bende bunu düşünüyorum. nazar değedi bana. millet 2. çocuk mu aslaaaaa derken ben aman ne varmış hamilelikte yaparım ben bi tane daha diyordum.
bu kadar çektim 2.sini yapar mıyım?

TABİ Kİ YAPARIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMM! :D

Almiş'inAnniş'i

ADALET SEN NERDESİN BU GÜN ALLAH AŞKINA OĞLAN BIRAKMADI MI YOKSA SANA PC Yİ?  :ehi:

ღ°cerenay.♥.

benim annemde 6 tane...unutuluyo sıkıntılar sonradan

adalet 2 saat sonra gelirim demişti  :D