DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nur10

merhaba arkadaşlar. ben 31+2 günlük hamileyim. kızım olacak inşallah.herkese iyi akşamlar

adalet

nurcum hosgeldin aramiza,guzel paylasimlar dilegiyle
buarda gelin adaylari cogaliyor masallah

ღ°cerenay.♥.

hoşgeldin nur,biraz hareketlensin sayfamız  :k06:
adalet bir varsın bir yoksun
:tongue3:

adalet

razicim, isim icin verdigin taklit tutmadi
esim soyledim' oda demezmi duygu somurusu yapma bu nerde cikti hem sana birsey olmaz
kocam boyle deyildi.ama adam inat etmis ismi kendisi koyacakmis cunku kaynanm gilde baska isimler soylde bizimkide kimse isme karismasin ben koycam diye yada diyorki iki isim koyak birini sen birini ben bende iki isim istemiyorum biri yeter neyse guzel isim olsunda o koysun

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 02 Şubat , 2007, 19:38:30
hoşgeldin nur,biraz hareketlensin sayfamız  :k06:
adalet bir varsın bir yoksun
:tongue3:
canim oglum oyun oynuyordu bende durmiyom on  dakikada bir bakip cikiyordum neyseki oyunu biti sira bende burdayim sizde bir yere kaybolmayin

ღ°cerenay.♥.

bizde acıktık gidip karnımızı doyuralım,geliriz birazdan.
bu arada ,sen sen adanalı mısın?

adalet

afiyet olsun siz yemeginizi yiyin
adanali deyilim esim kayserili bende kayserili sayilirim birazcik

ღ°cerenay.♥.

...isim koyak... yazmışsın ya ,adanalısın sandım :-[
şimdi de biraz eltime gidiyorum,misafiri var bizde bi gidelim.

mirayım

Alıntı yapılan: safakrazi - 02 Şubat , 2007, 12:16:10
eh gülşah demek sonradan geldin listede en tepemize yerleşeceksin :D
hayırlısıyla sağlıkla sıhatle kuzucuğunu kollarına al da ister şubat olsun ister mart :D

Alıntı yapılan: mirayım - 02 Şubat , 2007, 11:52:03
doktorum banada 14 mart dedi ama 7 şubatta 8 ayım bitiyor her an olabilir gibi geliyor bana ya ;D

doğumum olunca hemen gelir anlatırım burada sizlerle paylaşırım

ya birde sizden ricam bende imza yapmak istiyorum herhangi birinizin imzasına tıklıyorum sonrası karşıyor :honk:

adalet

farketmez canim nereli oldugumuz hepimiz ayni dili konusuyoruz sonucta
sen adanalimisin. iyi gezmeler

ღ°cerenay.♥.

yok bende adanalı değilim ama adanada yaşıyorum. kayınbabamında kökü kayseriden :)

mirayım,kastettiğin doğum cetvelleriyse ve bende seni online yakalarsam anlatmaya çalışırım  :)

ღ°cerenay.♥.

acaba bizim bazı doktorlarımız bu yüzden mi eşlerin doğuma girmesine izin vermiyor  :icon_scratch:color]

http://www.youtube.com/watch?v=zFSEpm6_-dI&NR

Almiş'inAnniş'i

KASAP ET DERDİNDE BİZİM ADALET GELİN DERDİNDE :D DUR Bİ DOĞSUN OĞLUŞUN ACELEN NE :D

Alıntı yapılan: adalet - 02 Şubat , 2007, 19:33:20
nurcum hosgeldin aramiza,guzel paylasimlar dilegiyle
buarda gelin adaylari cogaliyor masallah

Almiş'inAnniş'i

AMAN BU NE DESPOTLUK. SENDE DE O ZAMAN MADEM İSMİNİ SEN KOYCAKSIN AL BUNDAN SONRA DA SEN TAŞI :D

Alıntı yapılan: adalet - 02 Şubat , 2007, 19:44:08
razicim, isim icin verdigin taklit tutmadi
esim soyledim' oda demezmi duygu somurusu yapma bu nerde cikti hem sana birsey olmaz
kocam boyle deyildi.ama adam inat etmis ismi kendisi koyacakmis cunku kaynanm gilde baska isimler soylde bizimkide kimse isme karismasin ben koycam diye yada diyorki iki isim koyak birini sen birini ben bende iki isim istemiyorum biri yeter neyse guzel isim olsunda o koysun

Almiş'inAnniş'i

http://lilypie.com/create_baby_days.php bu siteye gir bir cetvel seç step 2 ye tıkla bir bebek seç step 3 e tıkla bebeğinin doğacağı tarihi ya da son adet tarihini gir.create ticker a tıkla PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode  yazan yerin altındaki kodu bu sitedeki profil kısmındaki imza yazan yere yapıştır bu kadar
BU EMİNEDEN ALINTIDIR. BENDE BU TARİFLE HAZIRLADIM :D

BU ARADA GÜLŞAH DOĞUM OLANA KADAR UĞRAMİCAK MISIN :D

[/quote]

doğumum olunca hemen gelir anlatırım burada sizlerle paylaşırım

ya birde sizden ricam bende imza yapmak istiyorum herhangi birinizin imzasına tıklıyorum sonrası karşıyor :honk:
[/quote]