DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

aysegul sagol canim benim bir ay kaldi allahin izinyle
bu aralar cok rahatsiz oluyorum gece uykum harap oluyor daha bir ay nasil gecircem bilmiyorum
burcu evet sira ikimizde bizde hayirlisiyla bebeklerimizi kucagimiza alak demek gundunz annen gildesin ben diyorum bu kiz nerde gunduzleyin

dun arkadasimla carciya ciktim bebegime ciciler aldik dogum cantam icin bir seyler aldik sonracima kendimede kactane ost aldim hamilelik icin dogumdan sonrada giyerim diye birde alt icin pantolon alacaktim gelin gorunki benim koca karnimda denedigim onca pantolonlar olmadi bitane buyuk beden aldik oda dogmesi kapanmiyor ya ben yarim dunya olmusumda haberim yokmus  :toothy10:
gezmenin acisini gece uykusu hepsini bende cikartiyor havalarda bu arada super vallah insan evde hic kalmak istemiyor cumali sabah uyandiginda hava guzel olunca anne biz nereye gidiyoruz diye basliyor bende bir yere cikmamizmi lazim diyorum anne gormiyonmu havanin guzeligini insan bu havada evde kalirmi diyor benim bilmis akili oglum

jbdun

burcu ben de diyodum nerelerde bu kız,annenlerdeymişsin :laughing7: iyi yapmışsın bence de canım,annende çok daha rahat edersin :icon_thumright: inşallah oğluşun zamanında gelir canım.

adalet senin de bişeyin kalmamış canım,hayırlısı artık canım :-*  havalar güzelse sen de çık tabi ya baksana cumali ne güzel diyo :hello2: bebişin cicilerini güzel günlerde giyinsin inşallah :nazar:  senin de pantolonun hayırlı olsun canım :laughing7:

adalet

gunaydin
jbdun sagol canim sende olmasan sayfaya ugrayan yok
dun burdaki turk komsuma misafir gelmisti ay cumali nasil seviniyor cocuklarla oyniyor bizde oraya gitik ilaki bize gelecekler diye saate dokuz bucuk onlarda baska zaman geliriz bugun gec oldu diye cumali bey basladi aglamaya bize kimse gelmiyor diye neyeseki arkadaslar cumaliyi kirmadilar o saate geldiler bir saat oturup gitiler turkideykende misafirleri cok seviyordu kaynanam gile gelenleri zorla getirip bizde yatiriyordu cok misafir perfer benim oglum :k06:

jbdun

gurbette türk komşular da ilaç gibi geliyodur dimi adalet?
aferin cumaliye, :aferin: misafiri çok seviyo demekki :laughing7:

burcu-emir

jbdun,adalet merhaba canlarım  :opucuk: kaldık 3 kişi valla.
adaletle ben de doğurunca JBDUN sana emanet canım sayfamız  :laughing7: sayfamıza iyi bak,sev okşa  :toothy10: sabah nagihana msj çektim,gelişmeleri hemen sayfada anlat bize diye,yarın çıkıyomuş hastaneden,iyimiş,en kısa zamanda yazıcam dedi.bu da ufak bir haber kızlar.
ben bugün anneme gidemedim,çünkü,sabah kalkamadım,dün gece ölü gibi uyumuşum,eşim sabah kaldırmaya çalıştı,benden bi homurtu gelince adamda korkup kaçtı  :ehi:
bugün sancım yok oğlumla dün konuştum,zamanında gel aceleci olma dedim,söz dinledi  :k06: galiba,bugün sancım,ağrım yok.ama yine de ayşegülün sözünü dinleyip yatıyorum,işime de geliyo açıkçası  :toothy10:

jbdun

:ehi: :ehi: demek korkup kaçırdın eşini burcu :toothy10:
e ben tek başıma napcam burda?o zamana kadar da razi,aslıhan ve nagihan gelirler :laughing7: ben de birazdan çıkarım,misafirler gelir :-\
nagişten haberler için tşk cnm :flowers:
benim yerime de yat canım :sleepy1:
:aferin: oğluşuna bak söz dinlio annesiiiii :D

burcu-emir

jbdun çıkmadan sana bişey sorucam.hastaneye bebek bezi de götürmem gerekiyomu?özel hastnde doğum yapıcam.sen tecrübelisin bi akıl ver  ;)

SEVİNÇ

Tabi,canım götürmen gerek.20-25 adet idare eder sanırım.

burcu-emir

sevinçcim,20-25 tane çok değil mi  ??? yoksa belediyeden kanalizasyon aracı ayarlıyalım  :toothy10:  :toothy10:

SEVİNÇ

İlk iki gün bolca kaka yapmıştı oğlum ondan söyledim.Sezeryan olmuştum.3 gün yattık.5 er taneden 15 oluyor ama gene de fazla olsun eksik olmasından iyidir. :hieyt:

esra(azra)

:ehi: ewet burcu yeni doğan bebekler bağırsakları temizlenir o yüzden her altını açtığında kak yapar canım mutlaka yanına fazladan al eksik olacağına fazla olsun :D

burcu-emir

düşündüğüm zaman haklısınız  diyorum başkada bişey demiyorum sağolun canlarım   :opucuk:.şimdi koyuyorum 25 tane.demek ki ilk zamanlar bebek bezine çalışıcaz desenize..  :k06:

jbdun

burcu çıkmışım ama arkadaşlar cevaplamışlar zaten ;)
biz 8-10tane götürmüştük,eşim ziyarete geldiğinde hep bişeyler getiriyodu zaten :k06: bittiği zaman bez de getirmişti :toothy10:

burcu-emir

bizim bi tanıdığın ikizleri olacaktı,kadın 4.aydan itibaren bez almaya başlamıştı,ben o zamanlar anlamamıştım,çeyrek altın alır gibi her ay yatırım amaçlı çocuk bezi alıyo,borsada yükselirmi acep diye de dalga geçmiştim  :toothy10:  :toothy10: haklıymış meğerse  :laughing7:
bu arada arkadaşlar benim karnım aşağıya doğru düştü,şu son iki gündür,karnımın üstü yırtılacakmış gibi acıyor resmen.akşam eşimde dedi,karnın yukarıdaydı,aşağı düştü diye.aaay bu iyi mi kötü mü  ???  :dontknow: korkuyoruuumm  :icon_pale:

adalet

iyi aksamlar burcu ne haber guzelim
vallah tam bilmiyorum cumalide bir ay yakin kala herkes diyordu karnin acaga dusmus bugun yarin dogurursun diye bizim oglan 15 gecikmeyle anca geldi bana gorude hep yukardaydi
bakalim buda abisi gibi gecmi gelcek yoksa gunundemi