DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Canım,çok sevindim.Hayırlı ,uğurlu olsun.

Almiş'inAnniş'i

selam kızlar...
ben ancak bu saatte gelebildim... yeni eldi misafirlerim malum hemen boş bırakamıyorum. ayrıca pc ye 2 yane ortakçım çıktı tabi   :-\

pazar zaten gelemiyorum, dün de nst ye girdim. bizim hanımefendi poposunu devirdi yattı valla. kadın gelip gidip karnımı salladı azıcık hareket etsin diye ama kızım istifini bile bozmadı  :laughing7: neyse sonuç iyi sorun yok. artık her an bekliyoruz dedi doktorumuz.

benim güzel arkadaşıma da oğluşu sürpriz yapmış  :k06: ne iyi etmiş ama hala ismini öğrenemedik yeğenimizin  :sad1:

ay ben sizle sohbet etmeyi çok özledim yaaaaaaaa  :sad1: bu gün yine evde olmicaz sanırım yarın da yokuz... gezmek istiyor hatunlar beni yolda doğurtacaklar  :icon_pale:

burcu-emir

aslıhan,bebeğini sağlıkla büyüt.allah analı babalı büyütsün.o kadar çok sevindim ki sanki kızkardeşim doğum yapmış gibi hissettim  :love9: galiba bizimde doğumlar yaklaştı,iyice hassaslaştık.her doğum haberi beni artık çok etkiliyor.bebeğini allah nazarlardan saklasın  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

burcu hayatım sen programı açamadım mı dedin?

adalet

gunaydin kizlar
ben daha kendime gelemedim uykum geliyor :sleepy1:

Almiş'inAnniş'i

uykulu uykulu oyunlara başlamışsın hemen :)

burcu-emir

günaydın kızlar,
canımcım açmadı eror veriyor.mail yolla istersen

adalet

kis sen nerdesin neyse annenin hatri icin sesimi yapmiyorum

saat ileri alinmisya onu bane ediyorum dun forumda kimse yoktu bende gidip yatim oglen oldu gozlerim acilmiyor o yuzden bende bugun yatmaya gitmedim sizide gorunce uyku filan kalmadi  :hello2: :muzz: :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

alla alla niye acaba? tamam ebn mail atarım sana. şimdi çıkmak zorundayım dönüşte hallederim.

kızlar öptüm sizi, özleyin beni ;)

adalet

kacak razi ben senin icin uykuyu birakayim sende kac eh ozlicez gule gule git ayni sekilde gel :hello:

burcu-emir

tamam canım.güle güle git....bizim içinde gez..
adalet ben de senin gibiyim,uyukudan gözümü açamıyorum,bu saat işi çok kötü oldu yaa  :tongue3:
zaten gece uyku haram,ammmaan ne biliim,zombi gibi dolaşıyorum :k02:

adalet

vallah bende oyleyim oglum okula gidiyor diye kalkiyorum yoksa yatcam gerci oglum birakmazki neyse zaten bebekler gelince uyku filan kalmicak

senle benim dogumum ayni gunemi geliyor ikimizinkide 49 gun kalmis seninki tam ne zaman

burcu-emir

öyle gözüküyor canım ama galiba ben ticker ı yanlış yaptım....mayıs başı gibi görünüyor aslında 5-13 arası canım...
kimsecikler yok  :-\ yyaa yanlız kaldım.nagişten nöbeti devir almış gibiyim.nöbetçi gebiş burcu  :tongue3:

adalet

benimkide mayisin 10 da bende bes gun gec gelir diye 15 diyorum

nagis kaynanani bu kadar memlun etmeseydin bak bu sefer hic gitmez :k06:

nagihan

adalettttt ben burdayım anacım. valla sırtlarım çok ağrıyo sabahtan beri ayaktayım. malum 7-24 hizmet olayı. offff anacım ben ne günah işledim. yan gelip yatmak istiyom ben