DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

adaletcim oğlanın peşinden koşmak da senin için bir nevi spor sayılmıyor mu :)
leylek leylek havada ya kaydını yaptır sende hadi :)

Alıntı yapılan: adalet - 21 Ocak , 2007, 23:36:45
iyi aksamlar guzeler

bugun alis verise ciktim bebis icin deyilde kendim icin hamilelik elbiselerine baktim burda adam gibi birsey bulunmuyor kac parca aldim ama bebis biraz buyunce bunlarda olmaz
yurus  filanda yapmiyorum biraz gezincede cok yoruluyorum ay ben simdide boyle agrlasmisim son aylarda ne yapacam bilmiyorum

adalet

kaydi yaptim canim ayni anda ucumuzde yapmisiz 
abalisa oglum artik abi pek arkasinda kosmuyorum birde 5 saat okulda oluyor yani anlican bek yurus yapmiyorum havalar cok soguk yoksa gunde bir saat  yurus yapardim gerci haftada bir komsumla yuruse cikiyoruz yetermi acaba :muzz:

Almiş'inAnniş'i

yani
Alıntı yapılan: adalet - 21 Ocak , 2007, 23:50:24
kaydi yaptim canim ayni anda ucumuzde yapmisiz 
abalisa oglum artik abi pek arkasinda kosmuyorum birde 5 saat okulda oluyor yani anlican bek yurus yapmiyorum havalar cok soguk yoksa gunde bir saat  yurus yapardim gerci haftada bir komsumla yuruse cikiyoruz yetermi acaba :muzz:

haftada 1 yetse dükkan senin adaletcim biliyorsun :)
valla benim kaynanayı gönderim sana yürüyüş nasıl oluyormuş sen bi gör :))))

adalet

iyi olur kiz vallah bende kaynanami ozledim biraz once aradim tel cikmadi benimki pek yurumeyi sevmez ben bir yanda uzanirdim oda bir yanda cekirdeklerimizi citlerdik bide sohbet ederdik gelin kaynana olarak cok hamaratliyiz

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 22 Ocak , 2007, 00:00:42
iyi olur kiz vallah bende kaynanami ozledim biraz once aradim tel cikmadi benimki pek yurumeyi sevmez ben bir yanda uzanirdim oda bir yanda cekirdeklerimizi citlerdik bide sohbet ederdik gelin kaynana olarak cok hamaratliyiz

ah keşke bana da özleyecek zaman bıraksa ya :)
hiç özletmez kendini sağolsun.
neyse ben keçtim canım. iyi geceler sana

adalet

Almiş'inAnniş'i

nagihan

bugun buraya pek uğrayan olmamış kızlar. neyse ben yarın uğrarım. görüşürüz bye

ღ°cerenay.♥.

uğruyoruz ama bi türlü aynı saati tutturamıyoruz galiba  :D

Almiş'inAnniş'i

benden başka kimse yok sanırım burda :D tek gececi benim kocacığım halısaha maçına gittiği için

Almiş'inAnniş'i

kızlar sütyenlerinizde leke bulanınız varmı? sanki bişi akmış da kurmuş gibi!

ღ°cerenay.♥.

yok canım,ben rastlaamadım ama normaldir bence.vücut süte hazırlık yapıyor ya...

nagihan

adalet

nagihan

aranızda kan uyuşmazlığı sorunu olan varmı?