DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

canim bende kacayim yarin soz eyer sende musaitsen bol bol sohbet ederiz

ben oldugum zaman sen olmiyon sen olunca ben olmuyorum :crybaby2:

bebisimle ben sizi opuyoruz iyigeceler

ღ°cerenay.♥.

tamam canım bende kaçıcaktım zaten nagişe takılayım dedim  :tongue3: çarşıdaydım gene çok yoruldum yatayım bende , iyi geceler adalet

Almiş'inAnniş'i

günaydın kızlar...
bakalım gece neler kaynatmışsınız okuyup geliyorum :D

Almiş'inAnniş'i

bence mutlaka sevinir bundan kim mutluluk duymaz ki?

Alıntı yapılan: cerenay - 27 Şubat , 2007, 00:13:02
Alıntı yapılan: safakrazi - 26 Şubat , 2007, 16:43:20
aslıhan benim kızımın da ilk adı şafak olcak yani babasının adını taşıyacak :D
bu benim de eşimin de birbirimizi tanımadan önce almış olduğumuz bir karardı. bu kararı söylediğimizde çok şaşırdık karşılıklı. tabi ben kız olursa dememiştim çünkü eşimin unisex bir isimi olacağını tahmin edememiştim :D

razicim ,güzel olur bence...eşimin haberi yok benim fikrimden , içimden öyle geliyor ,bakalım hoşuna gidecek mi? :love7: inşallah sevinir...

Almiş'inAnniş'i

eh fazla bişi kaynatamamışsınız uykuculaaaaaaaaarrrrrrrrrr :D

adalet

gunaydir razi
yorgunduk anam bugun telafi ederiz artik

Almiş'inAnniş'i

adaletcim hero member a 4 msj ın kalmış hayatım. söylene söylene bana yetiştin sonunda azmin zaferi bu olsa gerek :D

adalet

sana yetismek mumkunmu
senin yolunda ilerlemeye salisiyoruz :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

kızlar kusura bakmayın dün akşam kasığıma ağrı girdi evdede yalnız olduğum için korktum hemen uzandım. gece hiç uyuyamadım. sabahta sersem gibiydim. bugun birde bizim semtimizin pazarı var. alışveriş yaptık annemle eve geldik artık yavaş yavaş temizlik  işine girdi annem oturma odasının koltuklarını sildi şimdi gitti. bu akşama kısmet diyelim ama sizler yoksunuz.
bu arada adaletcim hero olmuşsun tebriklerrr  :laughing7:
razinin sesi soluğu çıkmıyor. neredesin sen neredesin sen  :suclu:
ben burdayım haberiniz olsun

Almiş'inAnniş'i

benimn bulaşık makinesinde bi sorun var bütün bardaklarda lekeler bırakmış  :cussing: hepsini elde yıkamak zorunda kaldım  :BangHead:
belimin ağrısından ölüyordum ki uzandım biraz. kaşıklarımı da ne zamandır çamaşır suyuna yatırmıyordum hadi dedim onları da halledeyim. şimdi kalktım onları duruladım oturdum pc başına çok yorgunum  :honk:
sevgili kardeşimle konuştuk msn de dedim çok yoruldum şu işleri yaptım. sen manyak mısın boşver yapma dedi. e ben yapmazsam kim yapcak hepsi benim elime bakıyor. kocam temizlik yapıyo ama ince işlerden analmaz ki zavallı adam.  :sad1:
cuma günü izinli kardeşim bırak ben yaparım demek yerine cuma günü cevahir e gidelim gezmeye dedi  :dontknow:

adalet

iyi aksamlar hamisler ben geldim
oh ikinizde ne guzel temizlik yapmissiniz hamartli arkadaslarim

nagis hero sirasi senle aslihanda sizde olun bizim sayfa rekor kirsin :hello2:

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar
adalet, hero üyeliğini kutluyor , başarılarının devamını diliyorum  :flowers:  :hello2:

aslında benim saatim değil ama biraz takılayım dedim ,azsonra annemlere gidicem...nasılsınııııızzzzzzz?????

ღ°cerenay.♥.

adalet , bizim daha çooooooooooookkk var hero olmamıza  :y25:

adalet

benle sen gece kusuyuz pek bu saate burda olmayiz biz gece bulusuyoruz :toothy10:

tesekur ederim canim sizinkide az kaldi hero olmaniz