bebeğimin kalbi atmıyo:(:(

Başlatan yagmur1985, 23 Mart , 2010, 15:35:40

« önceki - sonraki »

elif35

çok zor bir durum canım tahmin edebiliyorum ondan ayrılmak çok zor olucak ama Rabbimizin takdiri elimizden bişey gelmiyor hiçbirimizin ilk bi kaç gün zor gelir ama sonrasında alışıyorsun Rabbim o kadar büyükki derdi ile beraber dermanını da veriyor öyle dediyse doktorlar yapıcak bişey yok Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamnada atlatırsın hayırlısı buymuş belki hayırsız olucaktı belki bir özrü olucaktı

arzuhatem

canım ne diyeceğimi bilemiyorum allah sabır versinn sıkma canını ne olurr hayırlısı buymuş demekki : :'(
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

SiRiNe

dualarim seninle arkadasim insaallah hayirli haberler alirsin gelecek hafta moralini yuksek tut insaallah

ponçik

Alıntı yapılan: yagmur1985 - 26 Mart , 2010, 13:33:46
bugün doktora gittim. bebeğimin kalbi atmıyomuş.almak zorunda olduklarını söylediler ondan nasıl ayrılıcam bilmiyorum psikolojim çok bozuk.kendimi bi boşlukta gibi hissediyorum.napıcağımı bilmiyorum.çok üzügünüm

:sad1: ne olur moralini yüksek tutmaya çalış , biliyorsun ki burada bu durumla karşılaşan , ya da farklı olumsuzluklarla karşılaşan pek çok arkadaşımız yeniden hamie , dilerim içindeki yangın fazla hasar bırakmadan söner
hepimiz senin moralini yükseltmek için buradayız biliyorsun
gerçi şuan ne desek boş, farkındayım ama elimden başka birşey gelmiyor
hakkında hayırlısı olsun canım

eğer seni rahatlatacaksa 7.haftalık bir bebeğin görüntüsünü ekleyebilirim
canı yanmayacak kadar minik , seni üzmeyecek kadar minnacık bir melek
eğer istemezsen hemen silerim resmi  :love9:

can yine cannnn

rabbim gönlünde olanı versin arkadaşım hayırlısı olsun inşallah
can dediklerim....

βαlκιz

bugün doktora gittim. bebeğimin kalbi atmıyomuş.almak zorunda olduklarını söylediler ondan nasıl ayrılıcam bilmiyorum psikolojim çok bozuk.kendimi bi boşlukta gibi hissediyorum.napıcağımı bilmiyorum.çok üzügünüm
canım üzülme dicem ama biz nedesek ne yapsak olmazz
veren allah alan allah
birdaha olur bebegin canım
allah yardımcın olsun sabır versin allahım  :y25: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ հმzεlἶო ❤

canim cok uzuldum. keske bunu soylemeden biraz daha bekleselerdi  :sad1:
allah sabir versin
insalalh tekrar kisa zamanda hamile kalir unutursun bunlari
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

burcum

inşallah kalp atışını bu gittiğinde duyarsınız canım :amin:

esma...

canım senı cok ıyı anlıyorum aynı sey benımde basıma geldı dr gıttıgımde kalp atıslarını duyamuyarum demıstı dr almamız gereklı dedı ben o an yıkıldım agladım cok uzuldum ama hayat devam edıyor ve suan 2 cocugum var her serde vardır bı hayır canın sagolsun olur ıns hayırlısıyla

Balböceği

cnm uzulme rabbim hayirli evlatlar versin  :amin:

EMEL 26

ay şimdi gördüm yamurcum inan çok üzüldüm yaa bu senin başınıdamı geldi canım ne desem boş allah sabır versin verende allah allanda  yine olur ne olur çok üzülme  :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım herseyde bı hayır var dıyelım allah bıdaha yaşatmasın  :amin: :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: yagmur1985 - 23 Mart , 2010, 15:35:40
arkadaşlar 7+6 günlük gebeyim kesem büyük fakat doktor kalp atışını alamadığını söyledi bir hafta daha beklicekmişiz.eğer kalbi atmassa kuzumun alacaklarmış onu benden çok kötüyümmmm::(ne yapacağımı bilmiyorum.böyle bişi başına gelen varmı?l
benim başıma geldi canım yeni sayılır 9 şubatta kürtaj oldum canım  :'( :'( :'(
Kızlarımla hayat çok güzel💖

selmay

canım herseyde bı hayır var dıyelım allah bıdaha yaşatmasın ,allahim sabir versin,,alha bebgini sana bagislasinnnnnncok cok dua etttttt.....

CeRoXiMo

Kendini üzmemeye sakin olmaya çalış, Olumsuz düşüncenin gelecekte sana zararı dokunacak, şu an çok üzülüyorsun biliyorum ama ne kadar çabuk atlatıp tekrar hamile kaldığına inanamayacaksın. Rabbim dermansız dertten korusun.
Ben de aynışeyi yaşadım, kalbinin atmadığını gördüğümüz gün aldırdık, kesenin boyu küçülüp şekli de bozulmuştu çünkü. Rabbim herşeyin hayırlısını versin.