23 Nisan , 2024, 23:18:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin Eymen Çağan

Başlatan AککORTįє, 22 Mart , 2010, 17:14:12

« önceki - sonraki »

Pınar86

oyyy canım benim benim uzun zamandır pc servisteydi bir türlü giremedim inan hep senin bebişi merak ettim dedim kesin doğum yapmıştır
:) Allah'ıma  şükürler olsun oğlunu kucağına almışsın.... 41 kere maşallah Allah'ım seni ve oğluşunu nazarlardan korusun kötü gözlerden korusun :)
darısı benim ve tüm gebelerin başına, Allah'ım olmayanlarada nasip etsin bende 28 haftalık oldum, Oğlum yolda temmuz 1 dedi doktorumuz :) Cok heyecanlıyım renkli ultarason resmine bakıp bakıp duruyorum :) cok güzel ya cok mutluyum Allah'ım daim etsin, olmayanlarada versin inşallah :amin: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

amin hayatım :-*

maşallah baya büyümüş paşan...hayırlısıyla alırsın kucagına ıns ..inan muhteşem bir duygu...benden sana tavsiye bol bol uyu v :-*ücudunu dinlendir ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

Pınar86

evet canım bol bol uyuyorum pekte uyumak iyi değil aslında ama saat falan kurmuyorum kendim kalkana kadar uyuyorum sabahları namazada kalktığım için sonra zor uykuya dalıyorum derken kalkmam 11 12 oluyor :)  bebişim geldiğinde uykuya hasret kalıcam z:)

мiŁenα.

evet canım uykuya hasretsin...

ben uyuyaamıyorumda kalkınca ya kusarsa burun tıkanıklıgımız var korkuyorum sanıyede kontrol edıyorum uyku ıyıce hasret oluyor :k06:

Pınar86

olsun ya değer bu güzelliklere o kadar cok istiyorum ki oğlumu kucağıma almayı onu koklamayı onun için biraz uykusuz kalayım ne olur 24 yıldır uyuduklarıma  sayarım  :k06:

мiŁenα.

bende öle diyordum güzelim ama uykuda bir yerde gerekliymiş :ehi: :ehi: :ehi:

şaka bir yana her şeye değer :love9: :love9:

artık oglum benim kucagımda susuyor oglum dıye bagırınca sesıme bakıyor :nazar: :nazar: bunlar benı daha çok heyecanlandırıyor :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ayşecım oğlun sana ne kadar çok benzıyor  :nazar: :nazar:
gozlerı renklımı  ::)

мiŁenα.

evet canım gözleri benimki gbi mavi :nazar: :nazar:

çok sağol :-*
[/b]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 14 Nisan , 2010, 16:25:08
evet canım gözleri benimki gbi mavi :nazar: :nazar:

çok sağol :-*
[/b]
aaaa bılmıyordum senın gozlerının mavı oldugunu  :nazar: :nazar:
ne guzel demek sen daha agır basmışsın eymen anneden almış guzellığinı  :nazar:

мiŁenα.

SiRiNe

aysecim canimm nasilsinizz eymen caganimiz nasilll insaallah ikinizde iyisinizdir uzun zamandir giremedimm=) hehe zaman ne cabuk geciyor bizimkiler 29 gunluk oldular masaallah eymende o kadar Allah evlatlarimiza uzun ömurler verisnnn. Uyy masaallah benimkilerinde maviydi ama sonra döndu gözleri yesil ela oldu, öp eymeni benim icinn olurmuu Allaha emanetsinizz :flowers:

melek-çağlar

maşallah çok tatlı bir oğlun var yaşı uzun olsun, hayırlı bir evlat olur inş. uzun zamandır foruma girmiyordum yeni gördüm kaç günlük olmuş büyümüş bile. allah nazardan saklasın

elif35

bunları okudukça zaman öcuk geçsinde kızımı hemen kucağıma alayım istiyorum onunla vakit geçirmek istiyorum artık  :sad1:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: SiRiNe - 15 Nisan , 2010, 20:20:50
aysecim canimm nasilsinizz eymen caganimiz nasilll insaallah ikinizde iyisinizdir uzun zamandir giremedimm=) hehe zaman ne cabuk geciyor bizimkiler 29 gunluk oldular masaallah eymende o kadar Allah evlatlarimiza uzun ömurler verisnnn. Uyy masaallah benimkilerinde maviydi ama sonra döndu gözleri yesil ela oldu, öp eymeni benim icinn olurmuu Allaha emanetsinizz :flowers:

bizde bugün bir aylık olduk :nazar: :nazar:

oğlum düzene giriyor gibi allaha şükür  :amin:

benimkide dönebilir gözleri babasına benzerse ela olur...saglıklı olsunda .. :amin:

senin ikizler nasıl bakımları nasıl oluyor  ::) ::)

öperim yalar yutarım  oğlumu büyük zevkle ;D ;D

мiŁenα.

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 16 Nisan , 2010, 14:53:00
maşallah çok tatlı bir oğlun var yaşı uzun olsun, hayırlı bir evlat olur inş. uzun zamandır foruma girmiyordum yeni gördüm kaç günlük olmuş büyümüş bile. allah nazardan saklasın

çok sağol deyzesii... :opucuk: :opucuk: