18 Nisan , 2024, 09:44:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin Eymen Çağan

Başlatan AککORTįє, 22 Mart , 2010, 17:14:12

« önceki - sonraki »

sarisinn

ayşecim sezeyan korkuluduğu kadar varmı çok merak ettim..sonda dedikleri şey çok acıtıyomu..

мiŁenα.

yok canım ben uyanıktım cok guzel gectı amelıyat ..sonrasında hemen uyusmam gectı...yanı hatanede hıc dogum yapan ben degıl gıbıydı ama evde yordum kendımı sanırsam dıkıs yerlerım acıyor :sad1:

coks agolun hanımlar :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

ayşem bebiş uyuyor  heralde  :ehi: :ehi: :ehi:
nasıl gidıyor annelık
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

anam sorma sabaha kadar nöbet şimcikte kucagımda uyuyor :sad1: :sad1: alıştı  kucak ıstıyor

✿sweet_sweet✿

oyyy datlummm benimm :k06: :k06: :k06: :k06: uyusun annesi kucaginda misler giibi uyucakki buyuyecekk :love9: :love9: :love9: :love9:

ponçik

Çoook çok geçmiş olsun canım  :flowers:

Allah analı babalı büyütsün , gözünüz aydın olsun  :hello2:
inşallah sağlıklı, hayırlı, merhametli bir evlat olur  :amin:
Rabbim acısını göstermesin, hep güzel yazılar yazsın inşaAllah  :amin:

Eymen Çağan da pek bi tatlııııymış annesi  :love9: MaaşAllah SubhanAllah  :nazar:  :nazar:

мiŁenα.

AMİN CANIM ÇOK SAĞOL CÜMLEMİZİN İNŞŞŞŞ :amin: :amin:

___kıymık___

tebrık ederım ayşe..
ne mutlu bu guzel duyguyu tattın :nazar:
rabbım analı babalı büyütsün
adıyla yaşasın inşallahhhh :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

mavişimmm

ayşecimmm çokkk tatlısınızzz.allah ayırmasınn sizi inşallahhhh..maşallah paşamaa şeker gibi maşallahhh.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hüseb (ebuşş)

ayyy maşallah yaa harikasınız Allah sünnetliğini ve damatlığını göstersin inş hayrlı olsun :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

мiŁenα.

SAĞOLUN KIZLAR ..DUALRIM SİZİNLE  HAMISLER SAGSALIM KAVUSSUN, OLMAYANA RABBIM EN KSA ZADA VERSIN :amin:

SELCANIM UYKUYU OZLEMEDM AMA OGLUM AGLAYINCA ICIM PARCALANIYOR YOKSA UYUYORUM GUNDUZLERI BABISI BAKIYOR GECELERIDE O BAKIYOR BEN EMZIRIP YATIORUM DIKISLERIMDEN DOLAYI BANA PEK ZAHMET KALMIYOR ;D ;D

tuana16

ayşecim hayırlı olsun canım...rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :amin: bu arada maşallah ya çok tatlı bebişin  :nazar: :nazar: :nazar:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

мiŁenα.

sağol cnaım çok teşekkür etik öptük seni teyzesi :opucuk:

tuana16

bende sizleri öptüm canım  :opucuk: :opucuk: ayşecim senden ricam benim yerime öp eymen çağanı çok tatlı gerçekten  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  rabbim olmayan herkeze içindede bana nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'