28 Nisan , 2024, 23:36:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aksaraylı Yok mu?

Başlatan fadimemehmet, 03 Şubat , 2008, 22:01:04

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

KIZLAR AKSARAYLILAR Bİ GÖRÜNDÜ TÜMDEN KAYBOLDU NERDESİNİZ YAAAA......BEN YANLIZMI KALDIMM....

AYŞENAZ2302

mrb sabırtaşı herzaman görüyorum seni forumda sen aksaraylımıydın?. bende aksaraylı değilim ama aksaraydayım çalışıyorum burada.
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

SABIRTAŞI

MERHABA CANIM EVET AKSARAYDAYIM VE AKSARAYLIYIM... BENDE DİYORUM BİZİM AKSARAYLILAR Bİ GÖRÜNDÜ TOPTAN KAYBOLDU ORTADAN.. ÇOK SEVİNDİM BURDAN SENİ GÖRDÜĞÜME.. NERDE ÇALIŞIYORSUN CANIM.. KAÇ YILDIR AKSARAY DASIN.. NERESİNDE İLÇEDE Mİ MERKEZDE MİSİN... KUSURA BAKMA ÇOK SORU SORDUM GALİBA.. :-\ :-\

AYŞENAZ2302

1 senedir aksaraydayım. üniversitede çalışıyorum. merkezdeyim.:):) yok canım soracaksın tabi.:):)
Ey Rab.Ey Rabbim.İbrahim'e İsmail'i,Zekeriya'ya Yahya'yı,Meryem'e İsa'yı müjdelediğin gibi bizlerede göz aydınlığı ve şükür vesilesi olacak evlatlar müjdele.Evlatları ana babaları için salih birer amel, salih birer kul kıl.Onlara hakkı,güzelliği salatı emretmemiz için bizlere güçi ihlas ve imkan ver.

SABIRTAŞI

MEMNUN OLDUM CANIM.. ÜNİVERSİTE BİZE BAYA UZAK.. BENDE ÇARŞIYA YAKIN Bİ YERDE PAŞACIKTA OTURUYORUM.. EV HANIMIYIM BEN. BİR OĞLUM VAR SENİN VARMI BEBEK..VEYA YOLDAMI..BEBİŞ.. :flowers: :flowers:

AYŞENAZ2302

yok canım bebiş yok ne yolda ne kucakta:) Allah hayırlısını verir inşallah.

SABIRTAŞI

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM HAKKINDA İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHHATLİ BEBİŞLERİN OLUR SENİNDE HERŞEYİN VAKTİ ZAMANI VAR ELBETTE SABIRLA BEKLEYECEĞİZ O ZAMANLARI.. :flowers:

AYŞENAZ2302

SABIRTAŞI

BEN SENİ PEK GÖREMİYORUN BAŞKA SAYFALARDA...FAZLA GİRMİYORSUN HERHALDE....

AYŞENAZ2302

çalışıyorum canım günlük giriyorum ama genel bişey yazmıyorum yazılanları okuyup kapatmak zorunda kalıyorum. yoksa bi sene geçti burayı takip edeli.bayağı zaman geçtikten sora üye oldum.

SABIRTAŞI

HIMMM HOŞ SOHBETLERİMİZ OLUYOR BAZEN MELEKLER MAKANINDA ORAYA UĞRA ARASIRA CANIM FIRSAT BULURSAN... :flowers:

ankara68

merhabalar ben aksarayda da oturuyorum aslen ankaralıyım ama aksaraya gelin geldim dağılgan mahallesinde oturuyorum eşim aksarayli

AYŞENAZ2302

Alıntı yapılan: ankara68 - 07 Ekim , 2010, 22:36:29
merhabalar ben aksarayda da oturuyorum aslen ankaralıyım ama aksaraya gelin geldim dağılgan mahallesinde oturuyorum eşim aksarayli
mrb canım hoş geldin.

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ankara68 - 07 Ekim , 2010, 22:36:29
HOŞ GELDİN CANIM EVET DAĞILGANDA TANIDIKLARIM VAR AMA PEK GÖRÜŞMEYİZ GİTMEYİZ.. KAÇ YAŞINDASIN BEBİŞ VARMI CANIM..

eylülasel

merabalar ben aksaraylı değilim ama 7 yıldır burda yaşıyorum