29 Nisan , 2024, 10:50:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum sizde ne hatıra bıraktı?

Başlatan AککORTįє, 18 Mart , 2010, 18:01:14

« önceki - sonraki »

{safişim}

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 28 Mayıs , 2010, 18:19:02
evt benimde küçük te zati iyi oldu  ;D

Alıntı yapılan: fenci10 - 28 Mayıs , 2010, 18:16:37
ayy inş. benim de geçer..

benim göğüsler de patlıcak sırtım ağrıyo taşırken.

bu arada alakasız ama doğumdan sonra spiral taktıran var mı??

özel hast.de 70 lira dediler sağlık ocakları bedava takıyo ben de korkuyom bi farkı var mı acaba??
canım özel hastane diye temiz olacak kesin diye birşey yok bence bende hamileliğim sonrası taktırmayı düşünüyotum ama sağlık ocağında spral taktırmak öyle amaliyatlık birşey değil zaten

sakın ama sakın sağlık ocağında taktırma bence.

oran senin hayatın bir mikrop yada benzeri birşey olduğunda keşke desende bir işe yaramaz. paranı ver güzelce temiz temiz yaptır

sonra sen sağ ben selamet  ;) [/b]

AککORTįє

mutlaka öyle ama benim tanıdığım insanların yaşadıkları ve benim görüp karşılaştığım bu yönde.

yani ozaman geneli diyeyim özel hastane olduğu için temzi olmak ve itinalı olmak zorunda.

fakat sağlık ocakları okadar da önemsemiyor bu işi en azından benim gördüklerim keza hemşireler doktorlar

tabi herkesin kendi fikri fakat bu işin öylesi böylesi olmaz

özel hastanede diyebilirsin burası neden hijyenik değil ama sağlık ocağında yada devlet hastanesinde diyemezsin

ozaman paranı ver git özele derler. özel hastanede çalıştım biliyorum

spralin nasıl takıldığını da biliyorum evt ameliyatlık birşey değil fakat kesinlikle ve özellikle hijyen gerektiren birşey

ufacık birşey de gitti , sonra uğraş dur

bi tanıdığım o kadar ısrar etmeme rağmen ne farkeder dedi ve sağlık ocağında taktırdı ve bir yığın sorunla karşılaştı vs.. vs..

sözün özü herkesin kendi fikri tabi ama ben böyle düşünüyorum

βαlκιz

benimde adetim dün bitti
saglık ocagındada takılıyo ama taktırmam orda
doktoruma gitcem o taksın özelde en iyisi kendi doktorumuz  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fenci10

haklısınız kızlar bugün hastaneye gideyim dedim ilaç yazdırmaya bin pişman oldum...

bu sıralar çok gazı var dedim dra idrar tahlili istedi..çok sıra var sinir oldum..mikrop kapacak diye korktum yavrum..

eve geldik özele gideriz artık..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: fenci10 - 28 Mayıs , 2010, 20:10:28
haklısınız kızlar bugün hastaneye gideyim dedim ilaç yazdırmaya bin pişman oldum...

bu sıralar çok gazı var dedim dra idrar tahlili istedi..çok sıra var sinir oldum..mikrop kapacak diye korktum yavrum..

eve geldik özele gideriz artık..

saglık konusunda cok tıtızımdır ve devlet hastanelerını hıc onaylamıyorum hamılelıgımın ılk aylarında gıtdım herkes devlet hastanesını met edınce ama bınbır pısman oldum pıslık ıcınde ya resmen mıkrop yuvası ....

мiŁenα.

aynen.

Ama şu var kızlar özellerde olmayan bir çok alet ve bölüm devlette var :honk:

çocuk cerrahisi samsunda devlette bulduk bir.

küvez yok özellerde devlete yolluyorlar.

eger tehlikeli doğumsa devllete yolluyrlar.

ve özel hastanelerin doğum izni olmadıgı için her doğumu acil diyerek alıyorlar :-[

bende özelde doğum yaptım oğlumu hep özle götürdüm.

ama doktorumuz oglumun totişini anlamdı.

bugün cerraha götürcem.

:love9: :love7: :love9: