Çok Kötüyüm...Amniyosentez Yapılacak...

Başlatan zeynep0655, 17 Mart , 2010, 15:45:37

« önceki - sonraki »

zeynep0655

17 Mart , 2010, 15:45:37 Son düzenlenme: 18 Mart , 2010, 10:12:26 g10ca
16. haftamdayım. 3 lü tarama testi (zeka testi) yaptırmıştım dün. bugün öğrenmeye gittim test sonucum kötü çıktı. sanırım karnımdan su alıp ikinci bi test daha yapılacak orda kesin belli olacak sonuç. elime verdikleri kağıtta bu sonuç aynı değerleri gösteren 50 kadından sadece 1rinde doğru çıkar yazıyo. 50de 1 ihtimal yani. ama yinede çok moralim bozuk  :crybaby2:. böyle bişey yaşayıp 2. testi güzel çıkan arkadaşlar varmı

.:.Zamansız.:.

canım hemen morelini bozma...hem yaşın kaç senin ? sebepleri vardır bu testin düşük çıkmasının. ikili testin ne durumda..ben çok duydum amniyosentezde temiz çıkan ..iyi düşün iyi olsun lütfen :opucuk:

ღ♥ Nilda♥ღ

canım inş.dier testlerin temiz çıkarr  :amin: :amin: :amin: bozma moralini
.   

HATDEV22

ÜZÜLME ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR BEBŞİN SAĞ SALİM KUCAĞINA ALIRSIN
bebiş istiyorum allahın iziniye

saide_melek

CANIM GECMIS OLSUN BENDE 17 HAFTALIK HAMILEYIM COK KORKTUM SIMDI  :crybaby2: :crybaby2:

zeynep0655

kızlar saolun ya iyki varsınız. zamansız, 26 da hamile kaldım şuan 27 yaşındayım. 2 li test yapmadılarki bana. bu yaptıkları ilk testti.

saide_melek

BU IKILI TESTI SENMI SOYLUYORSUN YOKSA DOKTOR KENDISI MI YAPTI  ??? ??? ???

zeynep0655

allahım hiç kimseye dermansız dert vermesin. heleki annelere çocuklarıyla ilgili hiçbir sorun yaşatmasın. çok kötü birşeymiş :crybaby2: :crybaby2:

saide_melek

DERMANSIZ DERT DEKEN DAHA TAM BELLI DEGILKI NIYE UMUTSUZLUGA KAPILIYORSUN HEMEN  :aferin: :aferin:

17 Mart , 2010, 16:21:46 #9 Son düzenlenme: 17 Mart , 2010, 16:23:18 .:.Zamansız.:.
direk üçlü test yapmış doktorun o zaman...yani bir başka doktora göstermende kendini fayda var canım. sonuçta için rahatlar. amniyosentez öyle her yerde yapılcak birşey diil. doktorun iyi olması gerekiyor. ayrıca hemen koyverme kendini. daha yaşın 27 ve çok gençsin. bu kromozon bozukluğundan kaynaklanan bir durum. ailenizde olabilir. çevrende down sendorumlu kimse varmı?

zeynep0655

hayır canım hiç kimse yok öyle. doktorda öyle dedi yaşın genç düşük bi olasılık bu sadece dedi ama içim içimi yedi bikere

bak tatlım öncelikle sakin olman gerekiyor..melekin bunlardan etkilenir annesi :opucuk: güzel şeyler düşün. sakın aklına o tarz şeyler getirme...bende sen gibiydim. ikili teste girdim bir hafta kendimi yedim. sonuçta olan bebişlerimize oluyor. her şeyi hissediyorlar. kendi başına evham yapma sakın ..doktoruna güveniyorsan sorun yok demektir zaten... güzel düşün güzel şeyler olsun annesi :opucuk:

saide_melek

YAA ARKADASLAR BEN 17 HAFTALIGIM AMA BENIM DKTORUM BOYLE BIR TEST YAPMADI ???????????????

zeynep0655

canım yapması lazımdı ya. bu test 16 17 18 haftalarda yapılıyor

Alıntı yapılan: saide_melek - 17 Mart , 2010, 16:30:28
YAA ARKADASLAR BEN 17 HAFTALIGIM AMA BENIM DKTORUM BOYLE BIR TEST YAPMADI ???????????????

tatlım bu doktorunla ilgili bir durum...

ben 12 . haftadayken ikili test istedi benden..o temiz çıktı. 16.haftamdayım şimdi cumartesi gidip üçlü test için kan vericem hemde bebeğin cinisyetini öğrenicem.

her doktor ayrı birşey istiyor.  :dontknow: