27 Nisan , 2024, 17:35:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Facebook Grubumuza Bekliyoruz www.bebegimonline.net

Başlatan AککORTįє, 16 Mart , 2010, 14:25:41

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

AyNi

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Ağustos , 2011, 22:02:48
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 26 Ağustos , 2011, 21:57:27
gruba üye oldum kızlar. siz de orda mısınız>?

canım bızım grup gızlı bı grup önce senı arkadas olarak ekleyıp sonra gruba eklemmemız lazım :)

??? ??? ???

FeHi

Bende gruba üye oldum  :occasion5: :occasion5:
Sonunda eşimi ikna edebildimmmm :muzz: :muzz: :muzz:
Ama kızlar sizleri nasıl eklicem :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 22 Ağustos , 2011, 02:55:17
  Beni de ekleyin beni de  :muzz: :muzz:  Erman Aybüke Mutku  :laughing7: :laughing7:   Nur o gizli grup neeee  :director:  Bende istiyorum ama yaa  :y25:
Ekledim :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende dedim eşime
sadece sizlerle görüştüğümü tamam dedi :muzz:

FeHi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

afferin bize
ama yalan değil,aile ve çevremden kimseyi eklemiyecem ammaan neme lazım
seni ekledim hilal kabul et

FeHi

--elif--

uff tam tersi bizdede eşime gruba üye olduğumu bile söylemedim ben hatta burdakilerden arkadaş listemde vardı onlarıda sildim gruptanda çıktım mecbur eşim duysa çok kızardı çünkü  :honk:  :honk:  :honk:
hatta en sonunda hesabımıda kapattım mağdurumda mağdurum  :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi: 

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 27 Ağustos , 2011, 16:17:20
uff tam tersi bizdede eşime gruba üye olduğumu bile söylemedim ben hatta burdakilerden arkadaş listemde vardı onlarıda sildim gruptanda çıktım mecbur eşim duysa çok kızardı çünkü  :honk:  :honk:  :honk:
hatta en sonunda hesabımıda kapattım mağdurumda mağdurum  :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi:

nedenkii  :icon_scratch: biz adammı yıyoruz canım :D  :k06:

bende dıyorum bu kız neden sıldıı beni neden ayrıldı gruptan bı sorunmu var acaba dıye dusunmustum   :suclu:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 27 Ağustos , 2011, 17:08:10

bende dıyorum bu kız neden sıldıı beni neden ayrıldı gruptan bı sorunmu var acaba dıye dusunmustum   :suclu:

yok bacım adam yemekten değil hani net ortamı tanımıyosun,bilmiyosun bayan der erkek olur diye düşünce var eşimde  :dontknow:
bende gıcıklandırmayım dedim  :-\
yanlız ayrılırken msj vs. gndermedim sonradan geldi aklıma ayıp oldu azcık ama neysee  :ehi:

nisan rüzgar

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 28 Ağustos , 2011, 01:49:32
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 27 Ağustos , 2011, 17:08:10

yok bacım adam yemekten değil hani net ortamı tanımıyosun,bilmiyosun bayan der erkek olur diye düşünce var eşimde  :dontknow:
bende gıcıklandırmayım dedim  :-\
yanlız ayrılırken msj vs. gndermedim sonradan geldi aklıma ayıp oldu azcık ama neysee  :ehi:

ANLADIM CANIM KENDINCE O DA HAKLI TABII AH BİLSE BIZIMM  ARKADASLIKLARIMIZII  KENDI ELLERİYLE UYE YAPADI  EKLERDI  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 27 Ağustos , 2011, 15:09:55
afferin bize
ama yalan değil,aile ve çevremden kimseyi eklemiyecem ammaan neme lazım
seni ekledim hilal kabul et
Tontik beni eklememissin bu arada bende seni ekleyemiyorum neden :icon_scratch: