27 Nisan , 2024, 18:10:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Facebook Grubumuza Bekliyoruz www.bebegimonline.net

Başlatan AککORTįє, 16 Mart , 2010, 14:25:41

« önceki - sonraki »

derbeder

bizde tam tersi ben esime diyorum kapat face hesabini diye  :ehi:
ben non-actief yaptim cunku gereksiz buluyorum. herkesin benim ozel hayatimi didiklemesine gerek yok, ya da ne yaptigimdan haberdar olmasina. gerci istersen gayette soyutlayabilirsin kendini, sadece video paylasabilirsin. ama iste bir suru tanidik olunca ister istemez gereksizce çok yüz göz oluyorsun. beni seven ve görüsmek isteyen icin telefonum her zaman açik, mailde atabilirler tabii  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Bu face ben bekarken vardi o zamandan beridir sevmedim halada sevmiyorum

esim kendi facesiyle ugrasirken bile uyuz oluyorum ... :suclu:

derbeder

Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 07 Şubat , 2011, 10:21:51

konulan çogu fotograf ve paylasilan seyler gosteris amacli  :ehi: (kimse üzerine alinmasin)
yok iste ben boyle gezerim boyle yerim boyle icerim  :ehi: yaw bananeki senin nereye gittiginden gezdiginden? tabiiki istemezsen kimsenin fotosuna bakmazsin ya da muhattab olmazsin..ya millet dedesinin gömülmesini vs foto cekip face "dedemin ölümü" diye face de paylasiyorsa bu isinde b.kunu çikardigimizin kanitidir  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben face ye giremiyorum dünden beri
netimde sorun yok hersayfaya heryere giriyorum ama faceye giremiyorum ya
linkten bile denedim bağalanılıyor diyor beş dakka bekliyorum sonra sayafaya ulaşılamıyor diyor  :dontknow:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

meliss

bence face iyi kullandığın sürece çok güzel bi site ilk okuldaki arkadaşlarımı bile buldum  YAŞASIN FACEBOKK  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :ehi:   :love9:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

мiŁenα.

mügede bir bayan çıktı onun fotosunu almışlar bir dolandırcılık işinde kullanmışlar :honk:

ben tek resmimi koymam da koyanlar varsa sölim :director:

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 08 Şubat , 2011, 11:16:27
Acaba engelledimi eşin kız pc den :k06:

eşim en son cumartesi pc yi aldı eline bu engelleme işi nasıl oluyor ya

:director:  :director:  :director:   :director:  :director:

hemen anlat bana ayşeeeeeeeeeeee

мiŁenα.

Canım internet seçeneklerine gir orda engellenenler vsvar ordan ???

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yok ya engelli değil neden açılmıyor dün akşam girdim ben aslında kastı pc bi çıktım bir dahada giremedim  :crybaby2:

мiŁenα.

pc yi kapat aç tekrar dene googgle crome yükle internet explorer yavaş.yada   mozilla firefox yükle

Balböceği

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 07 Şubat , 2011, 10:27:49
Alıntı yapılan: ƒučhšïα - 07 Şubat , 2011, 10:21:51

konulan çogu fotograf ve paylasilan seyler gosteris amacli  :ehi: (kimse üzerine alinmasin)
yok iste ben boyle gezerim boyle yerim boyle icerim  :ehi: yaw bananeki senin nereye gittiginden gezdiginden? tabiiki istemezsen kimsenin fotosuna bakmazsin ya da muhattab olmazsin..ya millet dedesinin gömülmesini vs foto cekip face "dedemin ölümü" diye face de paylasiyorsa bu isinde b.kunu çikardigimizin kanitidir  :ehi:
Bilemiyorum valla esim zorla baktiriyor ne hosuna giderse

hele hele kisisel o fotolar varya ne giciklar esime diyorumku masallah butun sulalen facebookta

10 yasindaki cocuk bile   :ehi:

SiRiNe

Bende sevmezdim faceboku fakat her internet sitesi böyle

iyiye kullanilirsa iyi olur kötuye kullanilirsa kötu olur

ama geri dondurdum faceboku=)))))

hehe bu kadar tecrube yeter  :toothy10: