16 Mayıs , 2024, 02:16:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci Tosunum Geliyo Kızlar :)

Başlatan can yine cannnn, 15 Mart , 2010, 18:08:51

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tweety0555

aaaaaaaaaaa kızlarrr yapmayın yaw sızın bebeler cabuk ve kolay buyuyorlar herhalde...vallahı 3.yu yaparım dıye ben korumdan baglatıverdım:)ama sızler yaparsanız rabbım nasıp etsın kız

tweety0555

nermın ılkı mert galıba bızdede ıkıncı mertılkımız yıgıt...sızde yıgıt koyun uyumlu olur:)

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 15 Mart , 2010, 20:27:21
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 15 Mart , 2010, 19:51:23
Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 15 Mart , 2010, 18:57:43
nermin canım gözün aydın diyim barii ha kız ha erkek ohh iki erkek anası
oldun tebrik ederim  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

EVET CANIM SENİ YETİŞTİM VALLA DARISI 3.YE ARTIK :ehi: :ehi: :ehi:
hadi bakalım 3.yü beraber yaparız yani beraber derken aynı zamanda anladın iştee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ozaman 2 sene sonra hazırlan balkız tabi senide benide bu küçük adamlar yemezse :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

βαlκιz

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Mart , 2010, 20:35:12
nermın ılkı mert galıba bızdede ıkıncı mertılkımız yıgıt...sızde yıgıt koyun uyumlu olur:)
mert ve yiğit isimini bende çok seviyorum
bizde düşünmüştük ama kısmet olmadı başka isim koyduk
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 15 Mart , 2010, 20:40:14
oldun tebrik ederim  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hadi bakalım 3.yü beraber yaparız yani beraber derken aynı zamanda anladın iştee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ozaman 2 sene sonra hazırlan balkız tabi senide benide bu küçük adamlar yemezse :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
2 sene olmaz ya ben 4 sene beklemek istiyorum belkide daha fazlaaaaaa  :cildir: :cildir: :cildir:

tweety0555

balkız senınkılerın ısımlerıde guzel allah senınkılıere de uzun omur versın...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

nermincimmm gözün aydınnn rabbim hayırlısını versinnn
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 15 Mart , 2010, 20:28:44
isim düşündünmü nermin  :D
valla ben düşündümde babası ben koyacam diyo bende pışık diyorum  :ehi: :ehi:
aslında birkeç alternetifim var ama
1. andaç doruk
2. eymen doruk
3. asaf
v.s ama bilemiyorum babamız ne der :hello2:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Mart , 2010, 20:34:01
aaaaaaaaaaa kızlarrr yapmayın yaw sızın bebeler cabuk ve kolay buyuyorlar herhalde...vallahı 3.yu yaparım dıye ben korumdan baglatıverdım:)ama sızler yaparsanız rabbım nasıp etsın kız
kolay büyümüyolar canım kız bebek çokkkkkkkkkkkkk istiyorum ondan
kordonlarımı bağlatmayı asla düşünmedim düşünmemde
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Mart , 2010, 20:35:12
ikiside aynı anlamda canım biz başka isim düşünüyoruz :opucuk:
can dediklerim....

SiRiNe

hayirli olsunn nerminn  :flowers: Rabbimm hayirli evlat etsinn pasaniiii  :love9:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 15 Mart , 2010, 20:41:13
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 15 Mart , 2010, 20:40:14

2 sene olmaz ya ben 4 sene beklemek istiyorum belkide daha fazlaaaaaa  :cildir: :cildir: :cildir:
ozaman sen benimle bebek yapmayı unut kızım sen yirmi ben 31 yaşındayım sana 4 yıl bişey değil ama bana çok geç sen en iyisi tek başına yap bu işi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

esma...

hayırlı olsun bebegın arkadasım ama cok zor gunler senı beklıyor dıyebılırım sahsen ben baya bocaladım :icon_scratch:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: SiRiNe - 15 Mart , 2010, 20:47:49
hayirli olsunn nerminn  :flowers: Rabbimm hayirli evlat etsinn pasaniiii  :love9:
sağol tatlım hepimizinkileri inşallah :opucuk: :amin:
can dediklerim....