herkes hamile,kıskanıyorum.....

Başlatan *ℂ⋆ ece su ℂ⋆*, 14 Mart , 2010, 13:15:49

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

14 Mart , 2010, 13:15:49 Son düzenlenme: 16 Mart , 2010, 11:23:13 *ℂ⋆ ece su ℂ⋆*
bugün adetimin 35.günü ve ben halen adet olmadım.ortalama 32 gün sürüyor.en geç 11inde olurum dedim ve kardımda adet sancısı gibi belirtiler var bi haftadır ama kendi yok.yarın kan testi vermeye gidiceem.fazla bi ümidim yok aslında.bu ay 3. klomen kullanışımdı.ilkinde kist oldu,ikinci de yumurta oluşmadı ama takibe gittim sürekli.3. de ilk gittiğimde gelişmemişti yumurta yine.ve ben ondan sonraki randevulara gitmedim.

aceba sonrasında yumurta gelişmiş olabilir mi????
bi de sürekli akıntı oluyo bende.adetten önce akıntı old hiç hatırlamıyorum....

gülbanu

inşlh hamilesindir canım yarın güzel haberle gel

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: gülbanu - 14 Mart , 2010, 13:37:37
inşlh hamilesindir canım yarın güzel haberle gel

amin inş.allah (cc) tan ümit kesilmezmiş.sende en kısa zamanda kavuşursun inş

gülbanu

AMİN AMİN SADECE DUA EDELİM VERECEK OLAN MEVLAM HERŞEYE KADİR DİR
KAÇ YAŞINDASIN İLK BEBEK OLACAK DEMİ İNŞLH

beren naz

canım müjdeli haber alısrsan bizimle paylaş benim de çok akıntım var inşallah hamilsesindir de banan da umut olursun

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: beren naz - 14 Mart , 2010, 23:12:05
canım müjdeli haber alısrsan bizimle paylaş benim de çok akıntım var inşallah hamilsesindir de banan da umut olursun

inş canım,pek ümitli değilim ama allah(cc)tan ümit kesilmezmiş....
sana umut olmayı çok isterim hayırlısı olsun artık

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

tabiki sonuç yine negatif. 0,12
az önce bi arkadaşın daha hamile old öğrendim.ikinci çocuğuna.üstelik istemedikleri halde.sadece bi gün bi kaza olmuş ve şimdi hamile.
lojmanda oturuyoruz ve bi sürü hamile var gözümün önünde
allah (cc) beni cezalandırıyo galiba diye düşünmeye başladım.
arayıp kutladım,dua et bana dedim.hep aklımdasın, allahım keşke fatma ya verseydin diyorum dedi.sen devam et dua etmeye dedim.allah tamamına erdirsin.çok sevindim onun adına,kıskandım onu.bi saat hüngür hüngür ağlamışım.
neden neden diye.allahım isyan etmiyorum,kötü anlamda kıskanmıyorum da ne olur bana da nasip et.

Wunsch

Canım arkadaşım Allah hayırsıyla bir gün bize de verecek üzülme...
Benim 20 aydır bebeğim olmuyor. Her ay test yapıyorum hep hüsranla bitiyor...
ben artık üzülmemeye çalışıyorum. Biliyorum  bunu başarmak çok zor. Çektiğimizi
yaşayanlar anlar, ama unutma her insanın dünyada bir sınanma biçimi vardır. Yeterki bebğimiz geç olsun ama
sağlıklı olsun, eli ayağı düzgün, aklı fikri yerinde olsun.
Sen üzülme rabbim her şeyin en güzel verir sevdiği kullarına şimdi haline şükret ve sakın isyan etme olur mu arkadaşım...

DİLVİN

canımm senı hepimız çok iyi anlıyoruz
ben yaklasık 2 senedir foruma uyeyım
her hamış haberi duyduğumda hem çok sevınırdım
hemde neden bende hamıle olamıyorum diye
üzülürdüm
rabbım benıde gördü nihayet
ve 3 aylık bir oğlum var benımde
her ne kadar üzülme desekte üzüleceksın biiliyoruz
ama kendıne stres yapma
belkıde öbür ay hamiş olursun sende
:amin: :amin: :amin: :amin:
bol bolll dua et
duanın acamayacağı kapı yoktur
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ツgöçmen_54 ツ

üzülme tatlım geç olsun güç olmasın ben hep öyle derim kendime.
benden sonra evlenenler hep doğurdu kıskanmamak elde değil.napalım bizlerde böyle sınanıyoruz.ne kadar süredir evlisin canım?

ponçik

canım seni çok iyi anlıyoruz, kendini bu kadar yıpratma lütfen
Rabbim seni neden cezalandırsın ki , Allahın adaletinden sual olunmaz

bu dünyada herşey adildir, ama bunu bizler bilemeyiz
kimi dünyaya erkek olarak gelir kimi kadın , kimi zengindir, kimi fakir, kimi ilkokul mezunudur , kimi doktora yapmıştır, kimi köyde oturur kimi kentte ...vs...vs..
bu örneklerde oldugu gibi , Allah kimine 5 çocuk verir, kimine 1 , kimine hiç
o yüzden kendini sorumlu ,suçlu hissetme , Sadece iyi şeyler düşün , olumlu şeyler düşün

bak ben 7 yıldır evliyim , k.validemin yanındayım, istemezmiyim kendi evim , kendi düzenim olsun  :dontknow: ama olmuyor işte  ;D
o yüzden herşeyde bi hayır vardır , bunu unutma ve içini ferah tut  :opucuk:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

hepinize çok çok tşk ederim arkadaşlar.

ben 2008 ekim ayında evlendim.çalışırsam 2 yıl sonra olsun istiyordum.ve bebğimi kimseye emanet edemem düşüncesiyle bebk olursa işi bırakırım diyordum.eşimin işi dolayısıyla burda bana göre bi iş yok ve biz de evlendikten 4 ay sonra bebek düşünmeye başladık.bi sene oldu yani.ama kısmet olmadı işte.allah (cc) büyüktür.
pko var bende kısmetse adet olunca aşılama yaptırmayı düşünüyoruz.
bi hafta geçti adetimden kan testim negatif.progestan kullanıyorum söktürücü olarak.çok baş dönmesi yapıyo.

herkes en kısa zamanda inş dileğine kavuşur...

Wunsch

Amin canım inşallah cümlemizle beraber... :amin:

yağmur8183

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 14 Mart , 2010, 13:15:49
bugün adetimin 35.günü ve ben halen adet olmadım.ortalama 32 gün sürüyor.en geç 11inde olurum dedim ve kardımda adet sancısı gibi belirtiler var bi haftadır ama kendi yok.yarın kan testi vermeye gidiceem.fazla bi ümidim yok aslında.bu ay 3. klomen kullanışımdı.ilkinde kist oldu,ikinci de yumurta oluşmadı ama takibe gittim sürekli.3. de ilk gittiğimde gelişmemişti yumurta yine.ve ben ondan sonraki randevulara gitmedim.

aceba sonrasında yumurta gelişmiş olabilir mi????
bi de sürekli akıntı oluyo bende.adetten önce akıntı old hiç hatırlamıyorum....
Ececiğim sıkma canını her şeyin bir zamanı var,hayırlı zamanda olacak üzme kendini,böyle strese sokarsan kendini olmaz,stres bebek olmasını etkiliyor,kolay değil biliyorum ama kendinide yıpratma...

n-i-d-a

aman ece boş geç canım ben öyle yapıyorum buaralar çokta iyi oluyo hiç üzme kendini çünkü sen bilmesende herşeyin zamanı var elbette bir gün seninde olacak sabırla bekle kafana hiç takma valla bak kafaya taktıkça insanın başı ağrıyo boışuna başını ağrıtma olurmu canım
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin