EŞİ E VİTAMİNİ KULLANANLAR...

Başlatan gizemm, 13 Mart , 2010, 10:07:37

« önceki - sonraki »

gizemm

Selam kızlar.Eşi E vitamini kullanan varsa yardımcı olabilirmi acaba.Hangisini kullanıyorsunuz.Ben bu ay eşime almayı düşünüyorum.

gizemm

mutluluk

SLM GİZEM.CNM BENİM BU KONULARDA BİLGİM YOKDA SZDEN ÖĞRENEYİM.E VİTAMİNİ HANGİLERİ OLUO ACABA.EŞİNİN VİTAMİNİ ÖNEMLİ Mİ

KybeLe

merhaba canım benim esim kullanmıstı. E vitamini Evicap. sperm kalitesi icin kullanıyorduk.
Oğluşuuumm :)

gizemm

Alıntı yapılan: KybeLe - 13 Mart , 2010, 13:00:54
merhaba canım benim esim kullanmıstı. E vitamini Evicap. sperm kalitesi icin kullanıyorduk.

sağol canım ya.benimde eşim 3 defa test yaptırdı ürolag çok iyi diyor kadın doğumcum ara değerlerde diyor.kafam karıştı.E vitamini alıyım bari dedim bende.Sonuçta vitamin bi zararı olmaz.

gizemm

Alıntı yapılan: mutluluk - 13 Mart , 2010, 12:20:31
SLM GİZEM.CNM BENİM BU KONULARDA BİLGİM YOKDA SZDEN ÖĞRENEYİM.E VİTAMİNİ HANGİLERİ OLUO ACABA.EŞİNİN VİTAMİNİ ÖNEMLİ Mİ

E vitaminin erkeğin sprem hareketlliliğine ve kalitesine etki ediyor canım onun için alıcam

gizemm

peki kybele günde kaç tane alıyordu bir dozajı filan varmı belirtirsen çok sevinirim

KybeLe

canım günde bir tane veriyordm ben.Yanında birde çinko içeren vitamin veriyordum adı zinco. bizimde sperm yapımız bozuktu cok sukur iyi geldi demek ki hamile kaldım rabbimin izniyle.
Oğluşuuumm :)

ceren1

cnm benimde eşim kullandı evicap 400lük.kalite ve hareketlilik için.şuan 6 haftalık hamileyim bende.

gizemm

ceren peki sen ne için kullanmıştın doktormu önermişti.çinko hapı kullanmışmıydınız sizde.ben almadım daha eşime vitamin sonuçta bir zararı olmaz değilmi