Kızların Kulakları Küpe Takmak için Ne Zaman Deldirilmeli?

Başlatan gamzela, 10 Mart , 2010, 13:46:33

« önceki - sonraki »

esma...

benım annem en ıyı kulak delenlerdendır :toothy10: :toothy10:benımkınıde kendısı delmıstır,kızımınkınıde anlamsın dıye 4 aylıkken deldırmıstım okulda sorun yasamazsak erken deldırmek avantajlı

miray

benim kızım 3 yaşında yeni deldirdim
çünkü önceden toka bile taktırmıyordu

burcum

deldirmeyi düşünmüyordum ama kanıma girdiler :ehi: bugün kelebeğimin kulaklarını deldirdik çok güzel oldu ilaç sürüyorlar uyuşturuyor hiç ağlamadı maşallah :nazar: sadece hareket ettiği için bir tanesi biraz yamuk oldu :sad1: onu bugün çıkarıcam hemen kapanıyormuş 3-5 gün sonra tekrar delinecek

♥ღвüşяαღ♥

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

7 ay bitti deldirdik.çok ağladı kuzum.ama sonra unuttuk çok şükür şimdi iyiyiz. (2 gün önce deldirdik)

burcum

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 06 Ekim , 2011, 21:29:09
Burcu'cum kızın kaç yaşında

26.5 aylık canım kızım eczanemize yeni sistem gelmiş ıslak mendil gibi birşeyle sildi anestezi yapıyormuş o bölgeye tak dedi küpeler takıldı kelebeğim ağlamadı :nazar: o ilaçtan eve de verdi 2 saatte bir damlat dedi ama kaç saat geçti az önce damlattım o da yamuk olan kulağındaki küpeyi çıkarmak için kapansın biran önce deldiricez yenisini :icon_thumright: face resmini koydum kelebeğimin çok güzel oldu :nazar:

susanna

misirda dogar dogmaz hastaneden eve gelmeden yolda eczaneye ugrayip deldiriyolar
hatta benim kiziminda kulaklarini bosgorup sasiriyor hatta israrla biran once deldirmemi soyluyolar  :-ooo

xxcansuxx

bende kızımın kulaklarını deldireceğim annem küçükken deldir acımaz hissetmez diyor gerçi şimdi krem sürüyorlarmış hissetmiyorlarmış bebelerde... onu orada zaptetmek büyüyünce zor olur diye düşünüyorum ama kaçıncı ay deldirsem bilmiyorum  :dontknow: :dontknow:

bende küpe takmıyorum yalnız küçükken annem meraklıymış takmışım ben epey... şimdi ben kızım için istiyorum  :k06: :k06: eşime şimdiden küpe siparişi verdim annemlerde gelirken getirmişler ama sallamalı kalpli onun için daha erken...

Lă_Tăhzen!

Ben Aselinkini 8 aylıkken deldirttim artık kolay uyuştruluyor sonra deliyor bızım kız sadece delen kadından korktugu ıcın aglamıstı takılan küpede antialerjik oluyor herhangi bi alerjı v.s de yapmıyor erken deldirmek en iyisi

Bluegirl

Alıntı yapılan: derbeder - 18 Nisan , 2011, 12:49:25
benim halam ben 1 haftalikken kulaklarimi delmis. hemde normal dikis ignesiyle. iyikide o zaman delmis sonradan kendim ugrasmak istemezdim. soyleki..ikinci bir delik deldirmistim kulagima ama nasil olduysa kapandi gitti, ama halamin deldikleri cok sukur kupe takmadigim halde kapanmiyor.
:-ooo  :-ooo  :-ooo dikiş iğnesiylemi  :honk:
eskiler ne cesaretliymiş ya bu zamandada yaptıran varmıdır acaba  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben 2,5 aylikkken deldirmistim  :k06: ama maalesef kadin yamuk yapmisti birini  :caca: cikarttik hemen kapandilar 6aylikken tekrar delindi sükür bi sorun olmadi  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Bluegirl

xxcansuxx

7.5 aylıkken deldirttik bizde kızımın kulaklarını...
3 aylıkken eczacı olmaz 6 aylık gelin demişti tabi tercih meselesi dedi bir bayan zorla 40ı çıkmamış bebeğinin kulaklarını deldirtmiş mesela... bizde acelesi yok dedik 7.5 aylık deldirttik

bluelivza

ben bir buçuk yaşında deldirdim hiç sorun olmadı.Tavsiye ederim çok şeker oluyor ;)

iklima

Nerde deldirdiniz peki kızlar
Eczaneler artık delmiyormuş bildigim kadariyla sağlık merkezlerinde mi deldiriyosunuz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!