Kızların Kulakları Küpe Takmak için Ne Zaman Deldirilmeli?

Başlatan gamzela, 10 Mart , 2010, 13:46:33

« önceki - sonraki »

azra35

ışıl.nur

benım kızım 9aylık ben 5aylıkken deldırdım polıkınıkte hıcde anlamadı uyustudular ıykıde deldırmısım :basardim:

asuman1981

BENC DELDİRMELİŞİN BÜYÜYÜNCE KENDİ KARAR VERSİN DELERKEN DEYİLDE SONRA Bİ HAFTA AĞRISI DEVAM EDİYOR O YÜZDEN KIYMA BEBİŞİNE

cemre58

bende kızımın kulaklarını deldirmek istiyorum ama güvenemiyorum.Oğlum Emre ikizindeki bu değişikliği görüp atlayabilir kulaklarına ;D

azra35

--elif--

bende deldirdim kzımın kulağını hiç sıkıntı olmadı ve çok tatlı oldu küpelerle  :love7:

Lă_Tăhzen!

bende deldircektim 3. ve 7.ayında turkıye gıtmıstım kucuk dedıler bu yaz deldircem insallah

SiRiNe

Vallahi ben erken deldirdim simdi takamiyoruz kupeleri, tek cocuk olursa belkide farkli olur

benim kizlar birbirlerinon kulaklarini cok cekiyor ve ugrasiyorlar

birde cok kulak enfeksiyonu  gecirdiler agridiginda kulaklarini cekiyorlardi doktor cikar dedi

bazen ara ara takiyorum geri cikariyorum kapanmasin diye

tek cocuk ise bilemiyorum belkide 1 yas uygun  :dontknow: :k06:

ırmak184

ben kıyamıyorum..biraz büyüsün sonra deldiririm..acelesi yok yani.

selmay

benim kizimda 10 aylik oldu ha bugu  ha yarin diyorum 8 aydan beri deldirmek istiyorum aslinda ,

sordu m sorusturdum herkes anlamadan deldir dio anladigi zaman duruvermiyomus  ki

bide cocuk hareketliyse iice yandiniz him birde diger sorunda  eger buyukken deldirirseniz

tek kulaginda cok agladigi icin diger kulagini  deldirmiyormus böle böle sorunlar

cikabiliomus ben dusunuyorum ama burda delinmiyor birde bu engelliyor benii

yoksa cok istiyorumm ,,,kiyamiyorum yaa caniy yansin istemiyorumm  :crybaby2: :crybaby2:

****SeRaP-27****

bende anlamadan deldireyim dedim 5 aylık götürdüm ama küçük daha dediler delmediler şimdi 7 aylık oldu bakalım tekrar götüreceğim ne diyecekler
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Nezo

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 16 Nisan , 2011, 11:17:08
bende anlamadan deldireyim dedim 5 aylık götürdüm ama küçük daha dediler delmediler şimdi 7 aylık oldu bakalım tekrar götüreceğim ne diyecekler
Benim 2 Hastam 5 Yaşına Gelince Deldirdiler Kızlarının Kulaklarını.

DER!N

Kafam karıştı şimdi, bir heves bir heyecan bugüne niyetlemiştim.
İlkin deldirmem diyordum kendi tercihi olsun ama  :dontknow:
Kızım 16 ayını doldurdu, forumca da malum kıpraşık bir kız deldirmesem mi?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben durunun kulağını yedi ayını doldurduğunda deldirdim eczanede
önce kremle kulak memesini ovduk uyuşması için 10 dakika sonrasında yine kremli küpeleerle
deldiler sadece tık sesinden korktu onun dışında ne gece nede gündüz sıkıntı çekmedik

her çocukta bir değil tabiki  :dontknow:

Demet_dk

ZOR Bİ KARAR YA
İNŞALLAH ACIMAZ BEBELERİN KULAKLARI  :amin:

BENDE SÜNNET İÇİN TEREDDÜTLÜYÜM YAPSAMMI YAPMASAMMI  :cildir: