Çatlaklardan Kurtulma

Başlatan βαlκιz, 08 Mart , 2010, 19:56:41

« önceki - sonraki »

fıstık

kahveyle limonu başka forumlarda da okudum işe yaradı diyenler var denemek lazım

haydibebeğim

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Ağustos , 2010, 03:02:22
kahveyle limonu başka forumlarda da okudum işe yaradı diyenler var denemek lazım

bu kahva limon tarifini versenize kızlar,deneyelim.

) SaMiRa (

kızlar benim karnımda hiç çatlak yok duştan sonra hep badem yağı sürüyordum heryerime göğüslerimde son aylarda kızarmalar başladı şimdi yok kalçalarımda öyleydi onlarda gitti.ben göğüslerimede susam yağı sürerdim kalçalarıma karnıma da badem yağı son aylara doğruda fındık yağıda sürüyordum tavsiye ederim

fıstık

3-4 çay kaşığı kahveye 1 limon sıkıyorsunuz karıştırıp çatlaklara sürüyorsunuz 4-5 dakika bekleyip yıkıyorsunuz bu kadar

βαlκιz

birde iceee ovalanıcak diye biliyorum ben kahve limon karışımı
sadece sürüp beklemiycekmişin ne kadar dogru bilmem ama deneyip memnun kalan çokmuş
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

son 2 ayım kaldı şimdi görünürlerde bişiy yok ama inş da olmaz bide karnın çok küçük 8aylık deilde daha 5aylık gibi içim genişmiş bide boy war ondan heralde inş çatlamam :k06:

almila__

doğumdan sonra ilk işim bunu denemek olucak :icon_thumright: :icon_thumright:

__nil__

çatlak için gitmediğim cildiyeci,estetik cerrahi uzmanı prof. vs ama hamileyken ama sonrasında kullanmadığım ilaç,bitkisel yağ,kozmetik vs. kalmadı ama değişen bişi de olmadı.
çatlak malesef ki genetik ve cilt yapısı ile alakalı azaltabilirsiniz ama engelleyemezsiniz yada oluşmuşsa yine görünümünü biraz düzeltebilirsiniz ama tamamen geçiremezsiniz.malesef ki tüm doktorlardan aynı şeyi duydum nitekim doğruda çıktı.
doğum yapalı 1 yıl oldu kullandığım onca şeye rağmen sadece hafif renklerinde açılma oldu ki o da zaten zamanla olan bişiymiş.

ama insan yinede birşeyler denemeden duramıyor.
bende şimdi tvde gördüm bio oil yağı araştırdım onu aldım kullanıyorum şimdilik bi değişiklik yok bakalım olursa yazarım buraya.

almila__

aynen bende hamılelıgımde doğumdan sonra bissuru urun yağ çeşitleri kullandım banamısın demedı kesınlıkle genetık ve cıltle alakalı bı durum
bende bunu gorunce dedım okadar sey denedım bıde bunu dnıyım dıe
şimdi mustelanın urunlerını kullanıyorum birincide yeterince catladım bu sefer daha da catlamıyım dıe ama bakalım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben kizima hamileyken karnim bacaklarimda catlak olmustu cok fenaydi  :-\ ama sükür dogumdan bikac ay sonra kendilinden gecti  :nazar: insallah yine öle olur  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: