Çatlaklardan Kurtulma

Başlatan βαlκιz, 08 Mart , 2010, 19:56:41

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

senın koydugun resım ıtalyamı canım

Balböceği

haydibebeğim

dikey dikey çatlaklar oluştu karnımda ya :)
29 haftalığım daha,kızlar hangi kremi kulanıyorsunuz çatlaklar için,bebeyağı kullandım gene de çatladı.
dr Phytolastil 100 ml Jel ya dA pronecare önerdi.hangilerini kullanıyorsunuz.

Pınar86

13 Haziran , 2010, 23:28:11 #48 Son düzenlenme: 14 Haziran , 2010, 13:13:41 Pınar86
Alıntı yapılan: haydibebeğim - 09 Haziran , 2010, 17:06:39
29 haftalığım daha,kızlar hangi kremi kulanıyorsunuz çatlaklar için,bebeyağı kullandım gene de çatladı.

canım ben phytolastil(lierac) kullanıyorum çatlağım oldu benimde ama biraz iyileşmesini sağlıyormuş bakalım inşallah işe yarar son 1 aydır kullanmaya başladı herkes iyi falan diyor :dontknow:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Haziran , 2010, 23:28:11

canım ben phytolastil(lierac) kullanıyorum çatlağım oldu benimde ama biraz iyileşmesini sağlıyormuş bakalım inşallah işe yarar son 1 aydır kullanmaya başladı herkes iyi falan diyor :dontknow:

ben de lieraca başladım,görcez neticeyi.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

valla kızlar doğuma girdiğim ana kadar bir tane bile çatlağım yoktu arada bir bebeyağı sürüyordum o kadar ama asıl çatlaklar doğum sonrası oluşuyor deformasyon ve emzirmeye bağlı olarak..sezeryan dikişlerimin altında ve etrafında bir de göğüslerimde çatlağım var benimde bakınca inanamadım göğüslerimdekine ama oğluma can feda buluruz bir yoll :) şu limon kahve karışımını yapıyım dıyorum :)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gozde0034 - 14 Temmuz , 2010, 21:00:46
valla kızlar doğuma girdiğim ana kadar bir tane bile çatlağım yoktu arada bir bebeyağı sürüyordum o kadar ama asıl çatlaklar doğum sonrası oluşuyor deformasyon ve emzirmeye bağlı olarak..sezeryan dikişlerimin altında ve etrafında bir de göğüslerimde çatlağım var benimde bakınca inanamadım göğüslerimdekine ama oğluma can feda buluruz bir yoll :) şu limon kahve karışımını yapıyım dıyorum :)

:icon_scratch: çok ilğinç ilkdefa duyuyorum dogum sonrası çatlak  :)  benım dogum öncesıde fenaydı dogum sonrasıda kızarık kızarık duruyolardı cok sukur beyazlasıyor renklerı en azından daha ıyı goruncek  ;D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 14 Temmuz , 2010, 21:04:47
Alıntı yapılan: gozde0034 - 14 Temmuz , 2010, 21:00:46

:icon_scratch: çok ilğinç ilkdefa duyuyorum dogum sonrası çatlak  :)  benım dogum öncesıde fenaydı dogum sonrasıda kızarık kızarık duruyolardı cok sukur beyazlasıyor renklerı en azından daha ıyı goruncek  ;D

benimde kızarıklığım vardı şimdi beyazlaşıyor yani tam yerine oturuyor  :ehi: ayy aman sefamız olsun yaaa çatlaklarımlada mutluyum valla çocuğum iyi olsundaaaa

haydibebeğim

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 14 Haziran , 2010, 17:46:19
Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Haziran , 2010, 23:28:11

ben de lieraca başladım,görcez neticeyi.

lieraca rağmen çatlamaya devam ediyorum..

мiŁenα.

canım çatlamak vücuttaki yağ oranıyla alakalıymışş..bazı gebeler çok çatlar bazıları çatlamaz..

eğer bir şey fayda etmiyorsa yapacak birşey yok demekki :-\

Bende çatlamadım ..
doğumdan sonra yantaraımda 3-4 çzizik oldu ..
doktor cok kılo aldım bır anda vermemden dolayı oldugunu soledı
onlarda beyazladı zaten azıcıktı ::)

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

slm kizlar ne hikmetse karnimda hic catlak yok kenarlarda bir iki cizgi var kisa onlarda gecmek uzere o kadar krem kullanmama ragmen ve kilo almamasina ragmen bacaklarimin arkasi felaket  :cildir: su kahveli limonu deneyen varmi  :honk: ya yanimdada az kahve var onuda bacagima surersem bidaha nerde bulurum kahveyi gavur ilinde valla kocis yasatmaz beni  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

pamuk&şekerim

çok şükür benim karnımda ve bacaklarımda olmadı ama gebeliğimin sonhaftalarında bi baktımki göğüslerim mor mor çatlamış çünkü hiç göğsüme krem sürmemiştim diğer yerlere düzenli sürmüştüm çok üzüldm keşke oraya da sürseydim olmazmış bakalım zamanla beyazlar diyolar ama bu yırtıklar nasıl geçer ya:(
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

fıstık

göğüslerdeki çatlaklar geçmicek canım hele emzirme bitipte göğüsler küçülünce daha beter ortaya çıkıcaklar öfffffffff

haydibebeğim

laf arkadaşlar laf krem kullanıorum ben de ama karnım haritaya döndü korkunç görünüyor,kremle çok ilgisi yok çatlayacağı varsa çatlıor genetik yani.ben göğüslerime karnıma kullandım göğsüm çok şükür çatlamadı,karnım felaket,bacaklarıma ,popoma hiç sürmedim o bölgeler hiiiç çatlamadı.

Balböceği

Benim yanlarim goguslerim acayip kizardiii  ::)
ah ahhh