Çatlaklardan Kurtulma

Başlatan βαlκιz, 08 Mart , 2010, 19:56:41

« önceki - sonraki »

βαlκιz

reklamlarda geçiyo hep nasılki acaba oo
aslında rejene de iyiymiş ama bakalım bu kahveye bii

şimdi geçse ilerde çocuk yapcaz yine çatlıycazz  :k06: :k06: :k06:
karnımız açılcak dikilcek
eşim diyoki
kadınların karnına fermuar yapsalar dikiş yerine
ordan açıp çocugu çıkartırlar işte habire kes dik kes dik olmaz diyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

iyi fikir fermuar he  :ehi: :ehi:

ya benim çatlak sorunum yok aslında 2-3 çizik var onuda dert etmiyorum

extra jel sıkılaştırıyomuş ya dikkatimi çekiyo
bide ömer çoşkuncuğumun form tableti

βαlκιz

sen sezeryan olmuştun karnında hiç bişey yokmu
beyaz çizgiler falan
ben onları dert etmiyorum görükmüyo bile
ama kalçam ile belimde çıktıı belimdekiler kahverengii  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 09 Mart , 2010, 00:20:11
sen sezeryan olmuştun karnında hiç bişey yokmu
beyaz çizgiler falan
ben onları dert etmiyorum görükmüyo bile
ama kalçam ile belimde çıktıı belimdekiler kahverengii  :-ooo

evet canım sezeryan ama göbeğimde 2-3 çizgi var o kadar
benim son ay göbeğim büyüdü o kadar bide 10 kilo aldım toplamda
arkadan görenler laf atıyodu  :ehi:

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: :k06:
benim ablamda sezeryan oldu karnı genç kız karnı gibiii yaa bi tane çizgi yok
karnı açıldı dikildi buruşma yokkk  :-ooo :nazar: :nazar:

bilgesolak

evet sezeryan çatlak konusunda başarılı benim de bir arkadaşımda çok az kalmıştı

βαlκιz

ben sezeryanda dahada çatlanıcanı yaniii dogumdan sonra karın dümdüz olmuyooo açıldığı için onu diyorum
hamileyken çatlama olayını demiyorum  :-\

çağınım

bendede hiç çatlak yok çok şükürki ne karnımda ne kalçamda nede göğüslerde  :amin: bende sezeryan oldum toplamda 10 kg ile bitirdim hamileliği ama bu karışım aklımızda olsun çevremde doğum sonrası çatlaklarla başı dertte olan çok arkadaşım var ne yazıkki söylicem bi denesinler inş.. faydası olur

DİLVİN

bende bolll bolll çatlak oluştu
deneyelım bakalım
belkıde geçer
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

çağınım

çağlar paşam seni çatlattımı selcanımm  :k06:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

BÜTÜN DOKTIRLAR bile söylüyorlar çagresi yok çatlamanın diye vucut yapısına baglı olan bişimiş tezemin kızı okadar zayıf  küçük boyu bide aama çatlagı yok hamileken okadar kilo aldıgı halde bazıalrı az kilo aldıgı halde çatlıyor esnetiği bile yok sadece önlemek için  nemlendiriciler kullanmak gerekir esnetiği olsa çok zengin olanlar yaptırır benimde çatlagım çok hemde nemlendiriciler badem yagları kullandıgım halde  :sad1: :sad1:

< ESLAL >

kızlar denedinizmi bunu  ???

faydası olmuyorsa hiçç uğraşmim zaten zor fırsat bulup duşa giriyorum  :laughing7:

βαlκιz

valla bende fırsat bulup deneyemedim
kahve bile alamadım   :k06:

ertl

βαlκιz

bende bi iki çatlak vardı çok belli olan
ben kemer kullanıyorum inceltici
o kemeri takıyorum 5 dk zor dayanıyorum zaten titreşimli
kaşındırıyo
bi çıkarıyorumm abbooooooooooo öyle çatlak varkiii kemeri takıp çıkarınca çok belli oluyoo ben okadar çatlağım oldugunu bilmezdimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: